| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 07. 2018 11:00 |
| Kontakt: | Luboš Paulus |
| Telefon: | 724 008 866 |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Slapy | Tábor | 18,06 | 18,06 | 17,79 | |
| 2. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,44 | 18,24 | 18,44 | |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 18,65 | 18,65 | 17,27 | |
| 4. | Ústrašice | Tábor | 19,64 | 16,88 | 19,64 | |
| 5. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 20,21 | 18,53 | 20,21 | |
| 6. | Zhoř u Tábora | Tábor | 20,61 | 20,31 | 20,61 | |
| 7. | Chválkov | Pelhřimov | 24,73 | 21,08 | 24,73 | |
| 8. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 28,22 | 28,22 | 22,37 | |
| 9. | Chrbonín | Tábor | NP | NP | NP | |
| 9. | Bezděčín | Tábor | NP | NP | NP |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohdalín | Pelhřimov | 14,56 | 14,56 | 14,56 | |
| 2. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 15,00 | 15,00 | 14,67 | |
| 3. | Žďár | Jindřichův Hradec | 15,10 | 14,57 | 15,10 | |
| 4. | Zdislavice | Benešov | 15,24 | 15,24 | 14,60 | |
| 5. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 15,91 | 14,98 | 15,91 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,35 | 16,45 | 16,45 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zdislavice | Benešov | 16,51 | 16,58 | 16,58 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žernovice | Prachatice | 16,43 | 16,77 | 16,77 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,78 | 16,71 | 16,78 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 16,53 | 16,79 | 16,79 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žernovice | Prachatice | 16,85 | 16,50 | 16,85 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 16,75 | 16,86 | 16,86 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chotěmice | Tábor | 16,62 | 16,86 | 16,86 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,62 | 16,91 | 16,91 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,54 | 16,96 | 16,96 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jankov | Benešov | 16,89 | 16,72 | 16,98 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,68 | 16,98 | 16,98 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krotějov Sport | Tábor | 16,99 | 16,03 | 16,99 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,00 | 17,04 | 17,04 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 17,06 | 16,79 | 17,06 | 2024/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jaronice | České Budějovice | 16,58 | 17,07 | 17,07 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Krotějov Sport | Tábor | 16,73 | 17,11 | 17,11 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,14 | 16,93 | 17,14 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Slapy A | Tábor | 17,14 | 16,96 | 17,14 | 2016/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,01 | 17,16 | 17,16 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,18 | 16,98 | 17,18 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,24 | 17,24 | 17,24 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 16,71 | 17,25 | 17,25 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Police B | Třebíč | 17,26 | 16,86 | 17,26 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,12 | 17,30 | 17,30 | 2013/07/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,30 | 16,32 | 17,30 | 2025/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 17,23 | 17,30 | 17,30 | 2022/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovice | Prachatice | 17,31 | 17,31 | 17,31 | 2023/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Jankov | Benešov | 17,03 | 17,31 | 17,31 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Stoklasná Lhota | Tábor | - | - | 17,32 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















