| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 03. 08. 2019 12:00 |
| Kontakt: | Kolář Josef |
| Telefon: | +420 721 051 357 |
| Okres: | Klatovy |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,08 | 18,01 | 18,08 | |
| 2. | Chotíkov | Plzeň-sever | 19,14 | 18,40 | 19,14 | |
| 3. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 21,28 | 21,28 | 17,94 | |
| 4. | Poděvousy | Domažlice | 22,26 | 22,24 | 22,26 | |
| 5. | Želčany | Plzeň-jih | 37,07 | 36,66 | 37,07 | |
| 6. | Hradec | Plzeň-jih | NP | NP | NP | |
| 6. | Dehtín | Klatovy | NP | NP | NP | |
| 6. | Úněšov | Plzeň-sever | NP | 17,53 | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bučí | Plzeň-sever | 17,13 | 16,84 | 17,13 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Poděvousy | Domažlice | 17,31 | 16,90 | 17,31 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Poděvousy | Domažlice | 17,89 | 17,51 | 17,89 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bučí | Plzeň-sever | 17,61 | 17,98 | 17,98 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dehtín | Klatovy | 17,42 | 18,00 | 18,00 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,02 | 17,94 | 18,02 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,01 | 18,08 | 18,08 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradec | Plzeň-jih | 18,28 | 18,17 | 18,28 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,33 | 17,66 | 18,33 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotíkov | Plzeň-sever | 18,40 | 19,14 | 19,14 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,36 | 19,23 | 19,36 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Poděvousy | Domažlice | 18,68 | 19,52 | 19,52 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Štítary | Domažlice | 19,89 | 19,58 | 19,89 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Strýčkovice | Domažlice | 18,37 | 19,94 | 19,94 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,97 | 19,59 | 19,97 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bučí | Plzeň-sever | 20,06 | 19,75 | 20,06 | 2005/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Strýčkovice | Domažlice | 20,12 | 19,07 | 20,12 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mrtník | Plzeň-sever | 19,95 | 20,19 | 20,19 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Seč | Plzeň-jih | 18,72 | 20,54 | 20,54 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Seč | Plzeň-jih | 20,68 | 19,94 | 20,68 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 20,32 | 20,76 | 20,76 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 21,28 | 17,94 | 21,28 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Úherce | Plzeň-sever | 21,92 | 19,74 | 21,92 | 2005/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chotíkov | Plzeň-sever | 22,12 | 20,90 | 22,12 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Poděvousy | Domažlice | 22,24 | 22,26 | 22,26 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Strážov | Klatovy | 22,29 | 21,40 | 22,29 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Štěpánovice | Klatovy | 22,65 | 21,92 | 22,65 | 2008/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mrtník | Plzeň-sever | 23,17 | 22,33 | 23,17 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Želčany | Plzeň-jih | 19,45 | 24,06 | 24,06 | 2020/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Holoubkov | Rokycany | 26,61 | 26,35 | 26,61 | 2007/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 16,71 | https://youtu.be/eIyAodFTuVA | Matty | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,13 | https://youtu.be/oeddFsty890 | Vlastimil Žák | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 19,48 | https://youtu.be/CG5m-8oogiY | Redakce FireSport | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















