Stříbro- hasičské cvičiště 2026 (Tachov)
O putovní pohár města Stříbra
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Tachovské Ligy |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 08. 2026 09:00 |
| Kontakt: | SDH Stříbro |
| Telefon: | 605816432 |
| Okres: | Tachov |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Roman Jarabica |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Město Touškov | Plzeň-sever | 15,93 | 15,93 | 16,61 | 0,68 | |
![]() | 2. | Kostelec | Tachov | 15,97 | 15,97 | NP | 104,03 | |
![]() | 3. | Bezdružice | Tachov | 16,31 | 16,31 | 21,14 | 4,83 | |
![]() | 4. | Nové Sedliště | Tachov | 17,88 | 17,88 | 24,50 | 6,62 | |
![]() | 5. | Bor | Tachov | 18,09 | 28,45 | 18,09 | 10,36 | |
![]() | 6. | Stříbro | Tachov | 18,25 | 19,00 | 18,25 | 0,75 | |
![]() | 7. | Stříbro JSDH | Tachov | 18,69 | 20,41 | 18,69 | 1,72 | |
![]() | 8. | Hošťka | Tachov | 22,12 | 25,30 | 22,12 | 3,18 | |
![]() | 9. | Kladruby | Tachov | 25,95 | 25,95 | NP | 94,05 | |
![]() | 10. | Planá | Tachov | 26,05 | 26,05 | 34,91 | 8,86 | |
![]() | 11. | Černošín | Tachov | 29,72 | 29,72 | 38,02 | 8,30 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Černošín | Tachov | 20,11 | 22,72 | 20,11 | 2,61 | |
![]() | 2. | Bezdružice | Tachov | 20,15 | 20,15 | 23,55 | 3,40 | |
![]() | 3. | Planá A | Tachov | 21,52 | 22,61 | 21,52 | 1,09 | |
![]() | 4. | Nové Sedliště | Tachov | 23,18 | NP | 23,18 | 96,82 | |
![]() | 5. | Město Touškov | Plzeň-sever | 24,30 | 24,30 | 29,13 | 4,83 | |
![]() | 6. | Stříbro | Tachov | 30,86 | 43,70 | 30,86 | 12,84 | |
![]() | 7. | Kladruby | Tachov | 38,82 | NP | 38,82 | 81,18 |
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bezdružice A | Tachov | 15,91 | 15,91 | 20,46 | 4,55 | |
![]() | 2. | Staré Sedliště | Tachov | 15,92 | 15,92 | 18,22 | 2,30 | |
![]() | 3. | Kladruby | Tachov | 16,25 | 16,25 | 17,09 | 0,84 | |
![]() | 4. | Damnov | Tachov | 16,47 | 18,33 | 16,47 | 1,86 | |
![]() | 5. | Nové Sedliště | Tachov | 16,70 | 16,70 | 17,60 | 0,90 | |
![]() | 6. | Bezdružice B | Tachov | 16,91 | 24,28 | 16,91 | 7,37 | |
![]() | 7. | Černošín | Tachov | 17,15 | 22,47 | 17,15 | 5,32 | |
![]() | 8. | Stříbro | Tachov | 17,62 | 44,52 | 17,62 | 26,90 | |
![]() | 9. | Ves Touškov | Plzeň-jih | 19,10 | 37,56 | 19,10 | 18,46 | |
![]() | 10. | Planá A | Tachov | 27,35 | 29,23 | 27,35 | 1,88 | |
![]() | 11. | Srbice | Domažlice | 43,88 | 43,88 | NP | 76,12 | |
![]() | 12. | Kostelec | Tachov | 44,77 | 44,77 | NP | 75,23 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bezdružice A | Tachov | 16,24 | 16,24 | 19,23 | 2,99 | |
![]() | 2. | Černošín | Tachov | 16,40 | NP | 16,40 | 103,60 | |
![]() | 3. | Srbice | Domažlice | 17,37 | 17,37 | NP | 102,63 | |
![]() | 4. | Staré Sedliště A | Tachov | 19,53 | NP | 19,53 | 100,47 | |
![]() | 5. | Staré Sedliště B | Tachov | 22,83 | 24,23 | 22,83 | 1,40 | |
![]() | 6. | Damnov A | Tachov | 23,72 | 23,72 | 30,35 | 6,63 | |
![]() | 7. | Srbice B | Domažlice | 24,22 | 50,09 | 24,22 | 25,87 | |
![]() | 8. | Halže | Tachov | 26,80 | 26,80 | 39,44 | 12,64 | |
![]() | 9. | Planá A | Tachov | 35,99 | 35,99 | 103,14 | 67,15 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bolkov | Plzeň-jih | 15,48 | 14,92 | 14,92 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Štítary | Domažlice | 15,02 | 17,68 | 15,02 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bolkov | Plzeň-jih | 15,52 | 15,09 | 15,09 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Štítary | Domažlice | 15,76 | 15,23 | 15,23 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Štítary | Domažlice | 15,24 | 16,14 | 15,24 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ves Touškov | Plzeň-jih | 15,27 | 15,41 | 15,27 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kostelec | Tachov | - | - | 15,34 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ves Touškov | Plzeň-jih | - | - | 15,34 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ves Touškov | Plzeň-jih | 15,96 | 15,37 | 15,37 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Strýčkovice | Domažlice | - | - | 15,37 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Krchleby | Domažlice | 15,39 | 15,44 | 15,39 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Strýčkovice | Domažlice | 15,43 | 15,73 | 15,43 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Srbice | Domažlice | 15,52 | 16,31 | 15,52 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krchleby | Domažlice | - | - | 15,54 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mračnice | Domažlice | 15,59 | NP | 15,59 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Oplot | Plzeň-jih | - | - | 15,60 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Srbice | Domažlice | - | - | 15,62 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mračnice | Domažlice | 15,63 | NP | 15,63 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Oplot | Plzeň-jih | 15,67 | 15,99 | 15,67 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krchleby | Domažlice | 15,88 | 15,72 | 15,72 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ves Touškov | Plzeň-jih | 16,13 | 15,73 | 15,73 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Strýčkovice | Domažlice | 15,76 | 16,13 | 15,76 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Strýčkovice | Domažlice | 15,79 | NP | 15,79 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Křenovy | Domažlice | 16,38 | 15,91 | 15,91 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Město Touškov | Plzeň-sever | 15,93 | 16,61 | 15,93 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kostelec | Tachov | 15,95 | 16,28 | 15,95 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Srbice | Domažlice | 15,96 | NP | 15,96 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kostelec | Tachov | 15,97 | NP | 15,97 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Oprechtice | Domažlice | - | - | 15,98 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Křenovy | Domažlice | - | - | 16,00 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Poděvousy Devils | Domažlice | 17,66 | 21,66 | 17,66 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Štítary | Domažlice | - | - | 17,82 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Strýčkovice | Domažlice | - | - | 17,90 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Srbice | Domažlice | - | - | 18,12 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Strýčkovice | Domažlice | 18,54 | 18,13 | 18,13 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Strýčkovice | Domažlice | 18,15 | 20,57 | 18,15 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hradec | Plzeň-jih | 18,52 | 18,23 | 18,23 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Honezovice | Plzeň-jih | - | - | 18,72 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Srbice | Domažlice | 18,96 | 19,99 | 18,96 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Poděvousy Angels | Domažlice | 19,08 | 19,13 | 19,08 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Srbice | Domažlice | 19,11 | 19,29 | 19,11 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Štítary | Domažlice | 19,40 | 20,21 | 19,40 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Štítary | Domažlice | 19,44 | 34,32 | 19,44 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hradec | Plzeň-jih | 19,49 | NP | 19,49 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hradec | Plzeň-jih | 19,76 | NP | 19,76 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Černošín | Tachov | 26,39 | 19,87 | 19,87 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Černošín | Tachov | 22,72 | 20,11 | 20,11 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bezdružice | Tachov | 20,15 | 23,55 | 20,15 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kostelec | Tachov | 20,46 | 26,65 | 20,46 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nové Sedliště | Tachov | 22,23 | 20,64 | 20,64 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kostelec | Tachov | - | - | 20,64 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nové Sedliště | Tachov | 21,24 | 22,43 | 21,24 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Planá A | Tachov | 22,61 | 21,52 | 21,52 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bezdružice | Tachov | 21,61 | 22,17 | 21,61 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kostelec | Tachov | 22,73 | 21,93 | 21,93 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bor | Tachov | 22,15 | 23,05 | 22,15 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hradec B | Plzeň-jih | 22,39 | NP | 22,39 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bor | Tachov | NP | 22,67 | 22,67 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kladruby | Tachov | 31,13 | 22,78 | 22,78 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nové Sedliště | Tachov | NP | 23,18 | 23,18 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












