| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 07. 2020 10:00 |
| Kontakt: | stitarysdh@seznam.cz |
| Telefon: | +420 724940750 |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dehtín | Klatovy | 17,65 | 17,49 | 17,65 | |
| 2. | Štítary | Domažlice | 17,80 | 17,80 | 16,87 | |
| 3. | Hradec | Plzeň-jih | 17,99 | 17,58 | 17,99 | |
| 4. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,44 | 18,44 | 18,11 | |
| 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 20,23 | 20,23 | 20,19 | |
| 6. | Hlubyně | Příbram | 20,55 | 18,49 | 20,55 |
|
| 7. | Želčany | Plzeň-jih | 21,52 | 17,60 | 21,52 |
|
| 8. | Poděvousy | Domažlice | 22,33 | 22,33 | 21,05 | |
| 9. | Lužná | Rakovník | 22,83 | 22,47 | 22,83 | |
| 10. | Úněšov | Plzeň-sever | 29,11 | 29,11 | 27,91 | |
| 11. | Chotíkov | Plzeň-sever | 47,38 | 37,73 | 47,38 | |
| 12. | Oprechtice | Domažlice | NP | NP | NP | |
| 12. | Milavče | Domažlice | NP | NP | 22,22 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ves Touškov | Plzeň-jih | 14,78 | 16,45 | 14,78 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ves Touškov | Plzeň-jih | NP | 14,85 | 14,85 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Březnice | Příbram | 15,08 | 15,93 | 15,08 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Štítary | Domažlice | 15,11 | NP | 15,11 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Honezovice | Plzeň-jih | - | - | 15,15 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Štítary | Domažlice | 15,16 | 16,05 | 15,16 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Srbice | Domažlice | - | - | 15,23 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Horní Metelsko | Domažlice | 15,24 | NP | 15,24 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hradec | Plzeň-jih | 16,05 | 15,26 | 15,26 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Srbice | Domažlice | 15,39 | 15,67 | 15,39 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradec | Plzeň-jih | 15,48 | 15,63 | 15,48 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Srbice | Domažlice | NP | 15,53 | 15,53 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sedlčany | Příbram | 15,55 | - | 15,55 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Srbice B | Domažlice | 15,55 | 15,96 | 15,55 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Zahorčice | Klatovy | 16,13 | 15,56 | 15,56 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Oprechtice | Domažlice | 18,46 | 15,56 | 15,56 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mochtín | Klatovy | 16,11 | 15,58 | 15,58 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ves Touškov | Plzeň-jih | 17,22 | 15,60 | 15,60 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Strýčkovice | Domažlice | - | - | 15,61 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Honezovice | Plzeň-jih | 16,00 | 15,61 | 15,61 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Strýčkovice | Domažlice | - | - | 15,61 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Horní Metelsko | Domažlice | - | - | 15,61 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vranovice | Příbram | 15,61 | 21,24 | 15,61 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Štítary | Domažlice | 15,62 | 16,57 | 15,62 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Metelsko | Domažlice | 15,68 | 16,30 | 15,68 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Štítary | Domažlice | 15,69 | 17,59 | 15,69 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Strýčkovice | Domažlice | 20,48 | 15,70 | 15,70 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Štítary | Domažlice | 15,70 | 18,36 | 15,70 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Krchleby | Domažlice | 15,71 | NP | 15,71 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Štítary | Domažlice | - | - | 15,74 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,86 | 17,09 | 17,09 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lužná | Rakovník | 17,14 | 17,32 | 17,32 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Volenice | Příbram | 16,53 | 17,39 | 17,39 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Štítary | Domažlice | 19,84 | 17,41 | 17,41 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Poděvousy | Domažlice | 17,52 | 17,29 | 17,52 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dehtín | Klatovy | 17,49 | 17,65 | 17,65 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Štítary | Domažlice | 17,80 | 16,87 | 17,80 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Štítary | Domažlice | 17,81 | NP | 17,81 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Štítary | Domažlice | 17,83 | NP | 17,83 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Strýčkovice | Domažlice | - | - | 17,85 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Strýčkovice | Domažlice | - | - | 17,95 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hradec | Plzeň-jih | 17,58 | 17,99 | 17,99 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,57 | 18,00 | 18,00 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Poděvousy | Domažlice | 18,01 | 17,95 | 18,01 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Strýčkovice | Domažlice | 20,71 | 18,02 | 18,02 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štítary | Domažlice | 17,83 | 18,17 | 18,17 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Strýčkovice | Domažlice | 21,02 | 18,17 | 18,17 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Štítary | Domažlice | 19,24 | 18,23 | 18,23 | 2020/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,36 | 18,33 | 18,36 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Štítary | Domažlice | 18,39 | 17,70 | 18,39 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dehtín | Klatovy | 18,40 | 17,22 | 18,40 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Strýčkovice | Domažlice | 18,41 | 20,50 | 18,41 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Srbice | Domažlice | 19,11 | 18,42 | 18,42 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Želčany | Plzeň-jih | 17,93 | 18,44 | 18,44 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,44 | 18,11 | 18,44 | 2020/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Srbice | Domažlice | 18,46 | NP | 18,46 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Poděvousy | Domažlice | 17,24 | 18,52 | 18,52 | 2023/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Štítary | Domažlice | - | - | 18,53 | 2018/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Březí | Domažlice | 18,56 | 18,81 | 18,56 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hradec | Plzeň-jih | 18,42 | 18,68 | 18,68 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,55 | https://youtu.be/7vhd2mzmg5Q | Vlastimil Žák | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,87 | https://youtu.be/y_-3Eryvk6E | Jícháč | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,97 | https://youtu.be/z2W5q4HRWEM | Josef Vimr | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | 20,55 | https://youtu.be/CeFSMvOseYc | Josef Drnek | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | 21,52 | https://youtu.be/0RsdguBZGAg | Josef Vimr | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 22,78 | https://youtu.be/9WtTCm7W1U4 | Petr Kanta | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















