| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 06. 2019 10:00 |
| Kontakt: | Eret Michal |
| Telefon: | +420 721 432 279 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Poděvousy | Domažlice | 17,67 | 17,37 | 17,67 | |
| 2. | Hradec | Plzeň-jih | 18,02 | 18,02 | 17,90 | |
3. | Sloup | Praha-západ | 18,14 | 16,79 | 18,14 | |
| 4. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,23 | 17,13 | 18,23 | |
| 5. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,42 | 18,42 | 17,87 | |
| 6. | Dehtín | Klatovy | 18,70 | 18,70 | 17,75 | |
| 7. | Chotíkov | Plzeň-sever | 18,83 | 18,28 | 18,83 | |
| 8. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 20,07 | 20,07 | 19,99 | |
| 9. | Štichovice | Plzeň-sever | 20,87 | 20,87 | 20,85 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,10 | 16,24 | 16,24 | 2024/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,39 | 16,32 | 16,39 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,47 | 16,49 | 16,49 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,44 | 16,49 | 16,49 | 2014/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,08 | 16,61 | 16,61 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,64 | 16,56 | 16,64 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Horní Kamenice | Domažlice | 16,70 | 16,58 | 16,70 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Horní Kamenice | Domažlice | 16,41 | 16,72 | 16,72 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 16,58 | 16,73 | 16,73 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žebnice | Plzeň-sever | 16,52 | 16,75 | 16,75 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 15,77 | 16,84 | 16,84 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,64 | 16,87 | 16,87 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,91 | 16,59 | 16,91 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Novosedly | Strakonice | 16,87 | 16,92 | 16,92 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,94 | 16,64 | 16,94 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Novosedly | Strakonice | 16,27 | 16,94 | 16,94 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahorčice | Klatovy | 17,00 | 16,76 | 17,00 | 2023/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dehtín | Klatovy | 17,02 | 16,94 | 17,02 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kalenice | Strakonice | 17,03 | 16,82 | 17,03 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žebnice | Plzeň-sever | 16,54 | 17,04 | 17,04 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nevřeň | Plzeň-sever | 17,02 | 17,04 | 17,04 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dehtín | Klatovy | 17,09 | 17,02 | 17,09 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,10 | 16,88 | 17,10 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 17,15 | 16,52 | 17,15 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,00 | 17,16 | 17,16 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,97 | 17,18 | 17,18 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sedlčany | Příbram | 17,19 | 16,87 | 17,19 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kalenice | Strakonice | 16,69 | 17,19 | 17,19 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žebnice | Plzeň-sever | 17,18 | 17,22 | 17,22 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,24 | 16,35 | 17,24 | 2022/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,04 | https://youtu.be/Xh6kXpYyajY | Jícháč | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 19,44 | https://youtu.be/Zkvtkjpnk-w | Vlastimil Žák | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/14 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2025/06/08 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2024/06/09 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2023/06/11 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2022/06/12 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2019/06/09 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2018/06/10 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2017/06/11 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2016/06/19 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2015/06/14 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2014/06/14 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| 2013/06/15 | Štichovice, O pohár starosty SDH | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















