Soběnov 2026 (Český Krumlov)
O pohár (sklopné)
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 15. 08. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Josef Čábela |
| Telefon: | |
| Okres: | Český Krumlov |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Rudolfov | České Budějovice | 17,16 | 17,16 | 16,66 | 0,50 |
|
![]() | 2. | Jaronice | České Budějovice | 17,21 | 17,21 | 16,48 | 0,73 |
|
![]() | 3. | Ledenice | České Budějovice | 18,28 | 18,28 | 16,93 | 1,35 |
|
![]() | 4. | Strážkovice | České Budějovice | 19,15 | 18,65 | 19,15 | 0,50 |
|
![]() | 5. | Křenovice | České Budějovice | 19,26 | 19,26 | 18,84 | 0,42 |
|
![]() | 6. | Lišov A | České Budějovice | 19,43 | 18,70 | 19,43 | 0,73 |
|
![]() | 7. | Srubec | České Budějovice | 19,54 | 19,54 | 17,47 | 2,07 |
|
![]() | 8. | Todně | České Budějovice | 20,22 | 20,22 | 20,22 | - |
|
![]() | 9. | Lišov C | České Budějovice | 20,82 | 20,52 | 20,82 | 0,30 |
|
![]() | 10. | Chlum A | Český Krumlov | 21,82 | 21,82 | 21,71 | 0,11 |
|
![]() | 11. | Plešovice | Český Krumlov | 22,78 | 22,78 | 19,17 | 3,61 |
|
![]() | 12. | Borovany | České Budějovice | 24,48 | 24,48 | 23,66 | 0,82 |
|
![]() | 13. | Chlum B | Český Krumlov | NP | NP | NP | - |
|
Dorostenky, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Nové Homole | České Budějovice | 20,58 | 20,58 | 19,86 | 0,72 |
Dorostenci, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Křenovice | České Budějovice | 17,84 | 17,84 | 17,47 | 0,37 |
|
![]() | 2. | Soběnov | Český Krumlov | 19,88 | 19,88 | 18,04 | 1,84 |
|
![]() | 3. | Strážkovice | České Budějovice | 31,77 | 30,67 | 31,77 | 1,10 |
|
![]() | 4. | Todně | České Budějovice | 59,30 | 24,17 | 59,30 | 35,13 |
|
Muži>35, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Střížov | České Budějovice | 20,13 | 17,37 | 20,13 | 2,76 |
|
![]() | 2. | Soběnov 1960 | Český Krumlov | 40,98 | 26,66 | 40,98 | 14,32 |
|
Ženy>30, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Mydlovary | České Budějovice | 21,07 | 20,70 | 21,07 | 0,37 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rudolfov | České Budějovice | 17,16 | 16,66 | 17,16 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jaronice | České Budějovice | 17,21 | 16,48 | 17,21 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 17,96 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ledenice | České Budějovice | 18,28 | 16,93 | 18,28 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hrdějovice B | České Budějovice | - | - | 18,29 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 18,45 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Netřebice | Český Krumlov | - | - | 18,56 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Křenovice | České Budějovice | - | - | 18,71 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hrdějovice B | České Budějovice | - | - | 18,76 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 18,89 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 18,90 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Břehov | České Budějovice | - | - | 18,95 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Břehov | České Budějovice | - | - | 18,98 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Rudolfov | České Budějovice | - | - | 19,04 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žernovice | Prachatice | - | - | 19,09 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 19,09 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Strážkovice | České Budějovice | 18,65 | 19,15 | 19,15 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 19,18 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 19,19 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Strážkovice | České Budějovice | - | - | 19,21 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice | České Budějovice | 19,26 | 18,84 | 19,26 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Srubec | České Budějovice | - | - | 19,37 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 19,38 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lišov A | České Budějovice | 18,70 | 19,43 | 19,43 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Strážkovice | České Budějovice | - | - | 19,47 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Srubec | České Budějovice | 19,54 | 17,47 | 19,54 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Srubec | České Budějovice | - | - | 19,62 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Srubec | České Budějovice | - | - | 19,65 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 20,02 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Netřebice | Český Krumlov | - | - | 20,06 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | České Budějovice | 17,84 | 17,47 | 17,84 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Soběnov | Český Krumlov | 19,88 | 18,04 | 19,88 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Strážkovice | České Budějovice | 30,67 | 31,77 | 31,77 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Todně | České Budějovice | 24,17 | 59,30 | 59,30 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nové Homole | České Budějovice | 20,58 | 19,86 | 20,58 | 2026/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













