Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Olešnice | Semily | 17,10 | 17,10 | 16,71 | |
| 2. | Rašín | Jičín | 17,15 | 16,55 | 17,15 | |
| 3. | Březová | Liberec | 17,19 | 16,93 | 17,19 | |
| 4. | Smidary | Hradec Králové | 17,96 | 17,92 | 17,96 | |
| 5. | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | 18,47 | 18,47 | 18,32 | |
| 6. | Doubrava | Mladá Boleslav | 18,60 | 18,28 | 18,60 | |
| 7. | Nahořany | Náchod | 18,88 | 18,88 | 18,05 | |
| 8. | Dubenec B | Trutnov | 19,42 | 18,84 | 19,42 | |
| 9. | Ploukonice | Semily | 19,71 | 19,71 | 19,37 | |
| 10. | Plačice | Hradec Králové | 19,89 | 19,89 | 19,29 | |
| 11. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 23,83 | 23,83 | 20,19 | |
| 12. | Velichovky | Náchod | 26,82 | 26,82 | 26,80 | |
| 13. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | NP | NP | 19,62 | |
| 13. | Havlovice | Trutnov | NP | NP | NP | |
| 13. | Třebnouševes | Jičín | NP | NP | NP | |
| 13. | Dubenec | Trutnov | NP | NP | NP | |
| 13. | Lanžov A | Trutnov | NP | NP | NP | |
| 13. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | |
| 13. | Lanžov B | Trutnov | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,34 | 16,34 | 15,90 | |
| 2. | Ploukonice | Semily | 17,44 | 16,42 | 17,44 | |
| 3. | Jeřice | Jičín | 17,53 | 16,97 | 17,53 | |
| 4. | Výrava | Hradec Králové | 17,75 | 17,41 | 17,75 | |
| 5. | Pšánky | Hradec Králové | 18,08 | 17,88 | 18,08 | |
| 6. | Karlinky | Liberec | 18,51 | 18,40 | 18,51 | |
| 7. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 18,60 | 18,60 | 18,35 | |
| 8. | Plačice | Hradec Králové | 18,79 | 18,37 | 18,79 | |
| 9. | Nahořany | Náchod | 22,40 | 21,64 | 22,40 | |
| 10. | Lanžov | Trutnov | 26,84 | 24,09 | 26,84 | |
| 11. | Myštěves | Hradec Králové | NP | 17,54 | NP | |
| 11. | Černčice | Náchod | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Olešnice | Semily | 14,31 | 14,23 | 14,31 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 14,01 | 14,32 | 14,32 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Valdice | Jičín | 14,53 | 14,34 | 14,53 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Smidary | Hradec Králové | 14,23 | 14,70 | 14,70 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Dubenec | Trutnov | 14,78 | 14,58 | 14,78 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Rašín | Jičín | 14,79 | 14,82 | 14,82 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Pšánky | Hradec Králové | 14,74 | 14,86 | 14,86 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Chyjice | Jičín | 14,87 | 14,71 | 14,87 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 14,92 | 14,87 | 14,92 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Březová | Liberec | 14,92 | 14,97 | 14,97 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Hradčany | Liberec | 14,88 | 14,99 | 14,99 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Olešnice | Semily | 14,63 | 15,04 | 15,04 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 15,09 | 14,68 | 15,09 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Hrobice | Pardubice | 15,10 | 15,01 | 15,10 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Čeperka N | Pardubice | 15,11 | 14,86 | 15,11 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Smidary | Hradec Králové | 15,13 | 14,29 | 15,13 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Třebnouševes | Jičín | 14,62 | 15,15 | 15,15 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Tatobity | Semily | 15,16 | 14,18 | 15,16 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Karlinky | Liberec | 15,17 | 15,19 | 15,19 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Dubenec | Trutnov | 15,25 | 14,72 | 15,25 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Dubenec | Trutnov | 15,26 | 15,06 | 15,26 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Březová | Liberec | 15,27 | 14,59 | 15,27 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,03 | 15,30 | 15,30 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,21 | 15,36 | 15,36 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,37 | 15,30 | 15,37 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Březová | Liberec | 15,38 | 14,97 | 15,38 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Karlinky | Liberec | 15,41 | 15,36 | 15,41 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Příšovice | Liberec | 15,16 | 15,41 | 15,41 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 15,44 | 15,49 | 15,49 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Košťálov | Semily | 15,49 | 15,42 | 15,49 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,44 | 16,93 | 16,93 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Košťálov | Semily | 16,95 | 16,58 | 16,95 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Pšánky | Hradec Králové | 16,67 | 17,05 | 17,05 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Ploukonice | Semily | 17,00 | 17,23 | 17,23 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Výrava | Hradec Králové | 17,53 | 17,51 | 17,53 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Myštěves | Hradec Králové | 17,81 | 17,68 | 17,81 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Myštěves | Hradec Králové | 16,51 | 18,15 | 18,15 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Olešnice | Semily | 18,19 | 17,73 | 18,19 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Myštěves | Hradec Králové | 18,28 | 17,05 | 18,28 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 18,15 | 18,39 | 18,39 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Veselá | Semily | 18,09 | 18,43 | 18,43 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Košťálov B | Semily | 18,49 | 16,39 | 18,49 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Radimovice | Liberec | 17,65 | 18,62 | 18,62 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Smidary | Hradec Králové | 17,45 | 18,74 | 18,74 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Jeřmanice | Liberec | 18,76 | 18,48 | 18,76 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Ploukonice | Semily | 18,63 | 19,01 | 19,01 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Dolní Pertoltice | Liberec | 18,45 | 19,12 | 19,12 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Pěnčín | Liberec | 18,61 | 19,31 | 19,31 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Jeřmanice | Liberec | 18,40 | 19,32 | 19,32 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,43 | 19,34 | 19,34 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Jeřmanice | Liberec | 19,04 | 20,04 | 20,04 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Košťálov | Semily | 20,15 | 16,72 | 20,15 | 2019/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Ploukonice | Semily | 20,56 | 17,58 | 20,56 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Olešnice | Semily | 20,58 | 18,60 | 20,58 | 2025/05/03 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Karlinky | Liberec | 20,74 | 20,51 | 20,74 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 20,83 | 19,74 | 20,83 | 2024/05/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Veselá | Semily | 19,48 | 21,06 | 21,06 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 16,87 | 21,58 | 21,58 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Ploukonice | Semily | 21,40 | 22,26 | 22,26 | 2018/05/06 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Myštěves | Hradec Králové | 17,43 | 23,38 | 23,38 | 2017/07/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/05/02 |
Smidary, I.kolo PKL |
PKL |
| 2026/05/02 |
Smidary, VČHL Smidary |
VČHL |
| 2025/05/03 |
Smidary, PKL Smidary |
PKL |
| 2025/05/03 |
Smidary, VČHL Smidary |
VČHL |
| 2024/05/04 |
Smidary, 1.kolo PKL - Smidary 2024 |
PKL |
| 2024/05/04 |
Smidary, VČHL Smidary |
VČHL |
| 2020/06/21 |
Smidary, PKL Smidary |
PKL |
| 2019/09/22 |
Smidary, IX.kolo LPO - Smidary |
LPO |
| 2019/05/04 |
Smidary, PKL Smidary |
PKL |
| 2018/05/06 |
Smidary, PKL Smidary |
PKL |
| 2017/07/16 |
Smidary, PKL Smidary |
PKL |
| 2014/05/31 |
Smidary, Pohár starostky obce + okrsková soutěž č. 19 |
FSEU |
| 2013/09/14 |
Smidary hřiště u školy, O pohár starostky obce Smidar |
FSEU |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.