| Liga: | Liga Pardubického okresu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 05. 2016 21:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Pardubice |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Leoš Kříž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rokytno | Pardubice | 18,21 | 18,01 | 18,21 | |
| 2. | Slepotice | Pardubice | 19,22 | 19,22 | 18,34 | |
| 3. | Rohovládova Bělá | Pardubice | 19,66 | 19,66 | 18,57 | |
| 4. | Smidary | Hradec Králové | 20,01 | 19,95 | 20,01 | |
| 5. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 20,97 | 19,77 | 20,97 | |
| 6. | Dašice | Pardubice | 22,12 | 22,12 | 21,64 | |
| 7. | Kunětice | Pardubice | 22,70 | 19,82 | 22,70 | |
| 8. | Čeperka | Pardubice | 23,32 | 23,13 | 23,32 | |
| 9. | Hrobice | Pardubice | 29,68 | 29,68 | 29,10 | |
| 10. | Stéblová | Pardubice | 31,10 | 31,10 | 30,79 | |
| 11. | Holice | Pardubice | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 14,51 | 14,62 | 14,62 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 14,66 | 14,45 | 14,66 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Moravany | Pardubice | 14,39 | 14,84 | 14,84 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Slepotice | Pardubice | 14,88 | 14,44 | 14,88 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Čeperka | Pardubice | 14,96 | 14,95 | 14,96 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Studnice | Chrudim | 14,88 | 15,27 | 15,27 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Moravany | Pardubice | 15,29 | 15,18 | 15,29 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Čeperka | Pardubice | 15,10 | 15,32 | 15,32 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 15,55 | 15,11 | 15,55 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Perálec | Chrudim | 15,58 | 15,37 | 15,58 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vížky | Chrudim | 15,62 | 15,74 | 15,62 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zbožnov | Chrudim | 15,35 | 15,79 | 15,79 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zderaz B | Chrudim | 16,05 | 14,91 | 16,05 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Studnice | Chrudim | 16,14 | 15,02 | 16,14 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 15,94 | 16,16 | 16,16 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mlékosrby | Hradec Králové | 16,11 | 16,19 | 16,19 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Slepotice SG | Pardubice | 16,41 | 16,73 | 16,73 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Choltice | Pardubice | 16,01 | 16,82 | 16,82 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ostrov | Chrudim | 16,60 | 16,82 | 16,82 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Skutíčko | Chrudim | 16,16 | 16,91 | 16,91 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Slepotice | Pardubice | 17,05 | 16,46 | 17,05 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Morašice | Chrudim | 16,08 | 17,09 | 17,09 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ostrov | Chrudim | 17,49 | 17,28 | 17,49 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 17,89 | 17,72 | 17,89 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Voleč | Pardubice | 18,09 | 18,11 | 18,11 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Holešovice | Chrudim | 18,14 | 17,69 | 18,14 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Čeperka B | Pardubice | 17,01 | 18,16 | 18,16 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Rokytno SG | Pardubice | 18,63 | 17,16 | 18,63 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,86 | 18,65 | 18,86 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rokytno | Pardubice | 15,94 | 19,64 | 19,64 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Semtín Explosia | Pardubice | 16,41 | 16,27 | 16,41 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Holice | Pardubice | 17,67 | 17,51 | 17,67 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Rohovládova Bělá | Pardubice | 17,75 | 17,07 | 17,75 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Slepotice | Pardubice | 17,30 | 17,85 | 17,85 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Rohovládova Bělá | Pardubice | - | - | 17,86 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Rokytno | Pardubice | 18,05 | - | 18,05 | 2015/05/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Rokytno | Pardubice | - | - | 18,16 | 2017/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Rokytno | Pardubice | 18,01 | 18,21 | 18,21 | 2016/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Slepotice | Pardubice | 18,26 | 17,51 | 18,26 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Holice | Pardubice | - | - | 18,62 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Smidary | Hradec Králové | 18,75 | 18,37 | 18,75 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Slepotice | Pardubice | 18,83 | 17,59 | 18,83 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rokytno | Pardubice | 16,96 | 18,83 | 18,83 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Holice | Pardubice | 18,73 | 18,86 | 18,86 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Čeperka | Pardubice | - | - | 18,89 | 2018/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrobice | Pardubice | 18,99 | 18,46 | 18,99 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hrobice Explosia | Pardubice | 18,14 | 19,07 | 19,07 | 2018/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Slepotice | Pardubice | 18,82 | 19,08 | 19,08 | 2015/05/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Rohovládova Bělá | Pardubice | 18,53 | 19,16 | 19,16 | 2015/05/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Holice B | Pardubice | 18,70 | 19,20 | 19,20 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ostrov | Chrudim | 19,21 | 18,30 | 19,21 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Slepotice | Pardubice | 19,22 | 18,34 | 19,22 | 2016/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Komárov | Pardubice | 19,25 | 17,94 | 19,25 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kunětice | Pardubice | 19,00 | 19,26 | 19,26 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | - | - | 19,26 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Moravany | Pardubice | 19,33 | 18,54 | 19,33 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 19,19 | 19,40 | 19,40 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Slepotice | Pardubice | - | - | 19,48 | 2017/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 19,51 | 16,51 | 19,51 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hrobice | Pardubice | 19,51 | 19,31 | 19,51 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/02 | Slepotice, O pohár | |
| 2024/06/08 | Slepotice, SDH Slepotice - 3. kolo HPL v PŮ | |
| 2019/08/31 | Slepotice, na koupališti, VII.kolo LPO - Slepotice | |
| 2019/05/10 | Slepotice, na koupališti, I. kolo LPO - Slepotice | |
| 2018/08/26 | Na koupališti, Slepotice, VI.kolo LPO 2018 | |
| 2018/05/11 | Na koupališti, Slepotice, I.kolo LPO 2018 | |
| 2017/08/26 | Koupaliště Slepotice, IX. kolo LPO 2017 | |
| 2017/05/12 | Na koupališti - Slepotice, II. kolo LPO 2017 | |
| 2016/08/20 | Slepotice, na koupališti, 6.kolo LPO | |
| 2016/05/13 | Slepotice, na koupališti, 2.kolo LPO | |
| 2015/08/22 | Slepotice, Koupaliště, 7.kolo LPO | |
| 2015/05/15 | Slepotice, koupaliště, 2.kolo LPO | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















