| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 05. 2022 21:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 15,61 | 15,61 | 15,31 | |
| 2. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,55 | 15,51 | 16,55 | |
| 3. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 17,75 | 17,62 | 17,75 | |
| 4. | Škodějov | Semily | 18,33 | 16,65 | 18,33 | |
| 5. | Škodějov Dorost | Semily | 18,51 | 18,38 | 18,51 | |
| 6. | Záskalí | Liberec | 18,62 | 18,31 | 18,62 | |
| 7. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 19,15 | 19,15 | 16,43 | |
| 8. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 24,32 | 24,32 | 23,87 | |
| 9. | Pěnčín | Liberec | NP | NP | NP | |
| 9. | Roprachtice | Semily | NP | NP | NP | |
| 9. | Březovice | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 9. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 18,85 | 18,85 | 18,37 | |
| 2. | Jeřmanice | Liberec | 19,61 | 19,15 | 19,61 | |
| 3. | Škodějov | Semily | 20,54 | 20,54 | 20,47 | |
| 4. | Pěnčín | Liberec | 23,34 | 22,17 | 23,34 | |
| 5. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 25,00 | 21,23 | 25,00 | |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 25,60 | 25,60 | 25,36 | |
| 7. | Slatiny | Jičín | 52,13 | 52,13 | 21,00 | |
| 8. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice Ženy | Jablonec nad Nisou | 22,28 | 22,05 | 22,28 | |
| 2. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 24,57 | 24,56 | 24,57 | |
| 3. | Škodějov Dorost | Semily | 25,08 | 24,59 | 25,08 | |
| 4. | Roztoky u Semil | Semily | 25,14 | 25,14 | 24,70 | |
| 5. | Březovice | Mladá Boleslav | 25,65 | 23,31 | 25,65 | |
| 6. | Pěnčín Ženy | Liberec | 25,89 | 23,70 | 25,89 | |
| 7. | Pěnčín | Liberec | 26,16 | 25,58 | 26,16 | |
| 8. | Roprachtice | Semily | 28,04 | 28,04 | 26,28 | |
| 9. | Záskalí | Liberec | 28,80 | 28,58 | 28,80 | |
| 10. | Škodějov Ženy | Semily | 28,96 | 28,96 | 25,36 | |
| 11. | Škodějov | Semily | 29,01 | 21,11 | 29,01 | |
| 12. | Petrašovice | Liberec | 29,28 | 28,88 | 29,28 | |
| 13. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 30,98 | 30,98 | 30,41 | |
| 14. | Slatiny Ženy | Jičín | 34,58 | 24,49 | 34,58 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brada - Rybníček | Jičín | 15,04 | 14,53 | 15,04 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Olešnice | Semily | 15,28 | 15,31 | 15,31 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 15,61 | 15,31 | 15,61 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 15,84 | 15,87 | 15,87 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Hradčany | Liberec | 15,62 | 16,26 | 16,26 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,42 | 16,33 | 16,33 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,51 | 16,55 | 16,55 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Sezemice | Mladá Boleslav | 16,49 | 16,79 | 16,79 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,58 | 16,79 | 16,79 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Janův Důl | Liberec | 17,53 | 16,11 | 17,53 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 17,62 | 17,75 | 17,75 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Škodějov | Semily | 16,65 | 18,33 | 18,33 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Škodějov Dorost | Semily | 18,38 | 18,51 | 18,51 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Roprachtice | Semily | 18,52 | 17,44 | 18,52 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Záskalí | Liberec | 18,31 | 18,62 | 18,62 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Březovice | Mladá Boleslav | 16,32 | 18,87 | 18,87 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 19,15 | 16,43 | 19,15 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Karlinky | Liberec | 16,81 | 19,62 | 19,62 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 24,32 | 23,87 | 24,32 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Valdice | Jičín | 21,87 | 24,34 | 24,34 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Bozkov | Semily | 28,15 | 28,57 | 28,57 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Škodějov CHASSA | Semily | 33,04 | 33,34 | 33,34 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Pěnčín | Liberec | NP | NP | NP | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Škodějov | Semily | NP | NP | NP | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Roprachtice | Semily | NP | NP | NP | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Březovice | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 18,85 | 18,37 | 18,85 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,10 | 19,05 | 19,10 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Radimovice | Liberec | 18,70 | 19,40 | 19,40 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 19,15 | 19,61 | 19,61 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 19,58 | 19,85 | 19,85 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Olešnice | Semily | 17,71 | 20,29 | 20,29 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Škodějov | Semily | 20,54 | 20,47 | 20,54 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 21,77 | 22,32 | 22,32 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Pěnčín | Liberec | 22,17 | 23,34 | 23,34 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Škodějov | Semily | 24,63 | 23,96 | 24,63 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 21,23 | 25,00 | 25,00 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Pěnčín | Liberec | 24,22 | 25,22 | 25,22 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 25,60 | 25,36 | 25,60 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Slatiny | Jičín | 28,13 | 18,89 | 28,13 | 2023/06/10 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Slatiny | Jičín | 52,13 | 21,00 | 52,13 | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | 2022/05/21 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/06/22 | Škodějov, Noční soutěž Škodějov | |
| 2024/06/22 | Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 | |
| 2023/06/10 | Škodějov, FNC Škodějov | |
| 2022/05/21 | Škodějov, FNC Škodějov | |
| 2019/05/18 | Škodějov, Škodějov | |
| 2018/05/19 | Škodějov, FNC Škodějov | |
| 2017/05/20 | Škodějov, FNC Škodějov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















