| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/433780300070607 |
| Kdy: | 26. 10. 2013 08:00 |
| Kontakt: | jakub.paulicek@seznam.cz |
| Telefon: | +420737785812 |
| Okres: | Svitavy |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svinov | Ostrava-město | 15,57 | 15,30 | 15,57 |
|
| 2. | Babice | Vsetín | 15,86 | 15,60 | 15,86 |
|
| 3. | Líchovy | Příbram | 16,47 | 16,47 | 15,97 |
|
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,80 | 16,80 | 14,46 |
|
| 5. | Oprechtice | Frýdek-Místek | 17,22 | 17,22 | 16,57 |
|
| 6. | Hartmanice | Svitavy | 18,19 | 18,19 | 16,10 |
|
| 7. | Oldřiš | Svitavy | 19,97 | 18,30 | 19,97 |
|
| 8. | Telecí | Svitavy | 21,97 | 21,97 | 17,15 |
|
| 9. | Louky | Zlín | 42,43 | 42,43 | 19,74 |
|
| 10. | Velké Karlovice | Vsetín | NP | 17,76 | - |
|
| 10. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | NP | - | - |
|
| 10. | Bartovice | Ostrava-město | NP | - | - |
|
| 10. | Dolní Kounice | Brno-venkov | NP | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 12,92 | 13,23 | 13,23 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 13,32 | 13,19 | 13,32 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice X | Olomouc | 13,35 | 13,24 | 13,35 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | 13,52 | 13,37 | 13,52 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Poľný Kesov | Nitra | 12,90 | 13,53 | 13,53 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zbora -Púchov | Púchov | - | - | 13,57 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Krotějov Sport | Tábor | 13,61 | 13,52 | 13,61 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 13,39 | 13,70 | 13,70 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zbora | Púchov | 13,71 | 13,09 | 13,71 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 13,66 | 13,71 | 13,71 | 2016/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Čechtín | Třebíč | 13,48 | 13,71 | 13,71 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 13,72 | 13,60 | 13,72 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Seč | Chrudim | 13,73 | 13,71 | 13,73 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plumlov | Prostějov | - | - | 13,74 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Horní Kamenice | Domažlice | 13,65 | 13,75 | 13,75 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jaronice | České Budějovice | 13,75 | 13,71 | 13,75 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešnice X | Olomouc | 13,76 | 13,52 | 13,76 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Plumlov | Prostějov | 13,36 | 13,77 | 13,77 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Rašín | Jičín | 13,77 | 13,44 | 13,77 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 13,79 | 13,48 | 13,79 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zbora | Púchov | 13,80 | 13,70 | 13,80 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Urbanov | Jihlava | - | - | 13,81 | 2009/10/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Budeč | Jindřichův Hradec | 13,82 | 13,23 | 13,82 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Prchalov | Nový Jičín | 13,78 | 13,82 | 13,82 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Špičky | Přerov | - | - | 13,83 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mysločovice | Zlín | 13,85 | 13,68 | 13,85 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pavlice | Trnava | 13,58 | 13,85 | 13,85 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vyšná Voľa | Bardejov | 13,48 | 13,86 | 13,86 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vrbice | Karviná | - | - | 13,87 | 2009/10/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Míchov | Blansko | 13,87 | 13,34 | 13,87 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,42 | 15,25 | 15,42 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,44 | 15,15 | 15,44 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Budíkovice | Třebíč | 15,68 | 15,58 | 15,68 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 15,82 | 15,61 | 15,82 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hamry nad Sázavou Tragédky | Žďár nad Sázavou | 15,79 | 15,85 | 15,85 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrobice Explosia | Pardubice | 16,04 | 16,04 | 16,04 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chlum | Benešov | 16,06 | 15,25 | 16,06 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stará Říše | Jihlava | 16,10 | 16,04 | 16,10 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,74 | 16,21 | 16,21 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bartovice | Ostrava-město | 16,16 | 16,39 | 16,39 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olšovec | Přerov | 16,44 | 16,21 | 16,44 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olšovec | Přerov | 16,52 | 16,13 | 16,52 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | Přerov | 16,60 | 16,59 | 16,60 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krotějov Sport | Tábor | 16,66 | 16,57 | 16,66 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bartovice | Ostrava-město | 16,62 | 16,69 | 16,69 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Krotějov Sport | Tábor | 16,54 | 16,73 | 16,73 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Smidary | Hradec Králové | 16,64 | 16,74 | 16,74 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Budíkovice | Třebíč | 16,74 | 15,89 | 16,74 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Břehov | České Budějovice | 16,65 | 16,74 | 16,74 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Oldřiš C | Svitavy | 16,38 | 16,76 | 16,76 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,48 | 16,76 | 16,76 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nedašova Lhota | Zlín | 16,83 | 16,34 | 16,83 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Černovice | Blansko | 16,73 | 16,84 | 16,84 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bartovice A | Ostrava-město | 16,68 | 16,85 | 16,85 | 2012/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 16,68 | 16,86 | 16,86 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bousín | Prostějov | 16,99 | 16,20 | 16,99 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Haňovice | Olomouc | 17,00 | 17,05 | 17,05 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Sychotín | Blansko | - | - | 17,06 | 2011/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,06 | 16,67 | 17,06 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Malovice | Benešov | 17,07 | 17,06 | 17,07 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jiří Kočař | 14,33 | 18 | 24.10.2013 18:57 | |
| Josef Navrátil | 14,48 | 17 | 22.10.2013 20:47 | |
| Jan Zahradník | 14,51 | 14 | 21.10.2013 20:58 | |
| Daniel Vacek | 14,52 | 13 | 18.10.2013 18:54 | |
| Filip Krampla | 14,23 | 8 | 20.10.2013 18:51 | |
| Adam Vavra | 14,21 | 6 | 23.10.2013 14:24 | |
| peter | 13,10 | 0 | 18.10.2013 18:30 | |
| Jozef | 13,13 | 0 | 24.10.2013 21:39 | |
| Bohuš Dzugas | 13,15 | 0 | 24.10.2013 21:27 | |
| Martin Bretschneider | 13,53 | 0 | 24.10.2013 22:03 | |
| Tomáš Džadoň | 13,78 | 0 | 24.10.2013 21:37 | |
| petr boxan | 13,80 | 0 | 20.10.2013 12:33 | |
| Michal Salvet | 13,82 | 0 | 23.10.2013 16:11 | |
| Jaromír Rosůlek | 13,85 | 0 | 25.10.2013 19:35 | |
| Patrik Baláž | 13,86 | 0 | 22.10.2013 18:55 | |
| Martas Velké Hoštice Nevřela | 13,89 | 0 | 21.10.2013 21:39 | |
| Martin Běhounek | 13,99 | 0 | 21.10.2013 12:51 | |
| Miroslav Sokol | 14,07 | 0 | 18.10.2013 18:24 | |
| Redakce FireSport | 14,10 | 0 | 22.10.2013 19:17 | |
| Rosťa Neuwirth | 14,65 | 0 | 22.10.2013 07:21 | |
| Jan Kainráth | 15,10 | 0 | 18.10.2013 18:28 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jozef | 16,25 | 0 | 24.10.2013 23:17 | |
| Martin Bretschneider | 16,28 | 0 | 24.10.2013 22:03 | |
| Bohuš Dzugas | 16,35 | 0 | 24.10.2013 21:27 | |
| Jaromír Rosůlek | 16,45 | 0 | 25.10.2013 19:36 | |
| Jiří Kočař | 16,46 | 0 | 24.10.2013 22:45 | |
| petr boxan | 16,50 | 0 | 20.10.2013 12:35 | |
| Daniel Vacek | 16,68 | 0 | 18.10.2013 18:54 | |
| Tomáš Džadoň | 16,78 | 0 | 24.10.2013 21:39 | |
| Jan Zahradník | 16,80 | 0 | 21.10.2013 20:59 | |
| Patrik Baláž | 16,86 | 0 | 22.10.2013 18:56 | |
| Martas Velké Hoštice Nevřela | 16,88 | 0 | 21.10.2013 21:40 | |
| Redakce FireSport | 16,90 | 0 | 22.10.2013 19:17 | |
| Josef Navrátil | 16,93 | 0 | 22.10.2013 20:48 | |
| Martin Běhounek | 16,98 | 0 | 21.10.2013 12:51 | |
| Jan Kainráth | 17,10 | 0 | 18.10.2013 18:29 | |
| Filip Krampla | 17,18 | 0 | 20.10.2013 18:51 | |
| Rosťa Neuwirth | 17,20 | 0 | 22.10.2013 07:27 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8978792 Kód: a8978792 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















