Široký Důl 2012 (Svitavy)
O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 27. 10. 2012 09:00 |
| Kontakt: | SDH Široký Důl |
| Telefon: | 739319454 |
| Okres: | Svitavy |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bartovice A | Ostrava-město | 16,85 | 16,68 | 16,85 | 0,17 |
|
![]() | 2. | Pravčice | Kroměříž | 17,43 | 16,21 | 17,43 | 1,22 |
|
![]() | 3. | Vitiněves | Jičín | 17,47 | 16,31 | 17,47 | 1,16 |
|
![]() | 4. | Jindřichovice | Jihlava | 17,65 | 17,58 | 17,65 | 0,07 |
|
![]() | 5. | Chrášťany | Litoměřice | 17,86 | 17,86 | 17,23 | 0,63 |
|
![]() | 6. | Benešov u Semil | Semily | 18,02 | 17,52 | 18,02 | 0,50 |
|
![]() | 7. | Radonín | Třebíč | 18,11 | 17,52 | 18,11 | 0,59 |
|
![]() | 8. | Otaslavice | Prostějov | 18,22 | 17,90 | 18,22 | 0,32 |
|
![]() | 9. | Kunovice | Vsetín | 18,24 | 17,61 | 18,24 | 0,63 |
|
![]() | 10. | Bartovice B | Ostrava-město | 18,41 | 18,02 | 18,41 | 0,39 |
|
![]() | 11. | Hartmanice | Svitavy | 18,85 | 18,83 | 18,85 | 0,02 |
|
![]() | 12. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 18,92 | 18,60 | 18,92 | 0,32 |
|
![]() | 13. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,97 | 17,36 | 18,97 | 1,61 |
|
![]() | 14. | Dvorce | Tábor | 19,23 | 19,23 | 18,64 | 0,59 |
|
![]() | 15. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 19,32 | 19,32 | 18,10 | 1,22 |
|
![]() | 16. | Černovice | Blansko | 19,69 | 19,69 | 18,78 | 0,91 |
|
![]() | 17. | Kunětice | Pardubice | 19,71 | 19,71 | 19,23 | 0,48 |
|
![]() | 17. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | 19,71 | 18,30 | 19,71 | 1,41 |
|
![]() | 19. | Nevcehle | Jihlava | 19,77 | 18,30 | 19,77 | 1,47 |
|
![]() | 20. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,88 | 19,23 | 19,88 | 0,65 |
|
![]() | 21. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 19,92 | 19,23 | 19,92 | 0,69 |
|
![]() | 22. | Netín | Žďár nad Sázavou | 19,94 | 18,72 | 19,94 | 1,22 |
|
![]() | 23. | Sloup | Praha-západ | 20,48 | 17,80 | 20,48 | 2,68 |
|
![]() | 24. | Olší | Brno-venkov | 20,75 | 17,43 | 20,75 | 3,32 |
|
![]() | 25. | Slepotice | Pardubice | 21,29 | 21,02 | 21,29 | 0,27 |
|
![]() | 26. | Spišská Sobota | Poprad | 21,39 | 21,39 | 20,79 | 0,60 |
|
![]() | 26. | Mistřovice | Karviná | 21,39 | 21,39 | 21,01 | 0,38 |
|
![]() | 28. | Rychlov | Kroměříž | 21,59 | 21,50 | 21,59 | 0,09 |
|
![]() | 29. | Hájov | Nový Jičín | 21,60 | 20,61 | 21,60 | 0,99 |
|
![]() | 30. | Výčapy | Třebíč | 21,74 | 21,74 | 21,08 | 0,66 |
|
![]() | 31. | Olešnice | Olomouc | 21,78 | 21,46 | 21,78 | 0,32 |
|
![]() | 32. | Libuň | Jičín | 22,68 | 22,68 | 21,21 | 1,47 |
|
![]() | 33. | Výsonín | Chrudim | 23,46 | 23,46 | 23,20 | 0,26 |
|
![]() | 34. | Polička | Svitavy | 24,17 | 21,78 | 24,17 | 2,39 |
|
![]() | 35. | Svatoslav | Třebíč | 24,24 | 24,24 | 23,76 | 0,48 |
|
![]() | 36. | Haňovice | Olomouc | 27,51 | 27,15 | 27,51 | 0,36 |
|
![]() | 37. | Lešná | Vsetín | 30,14 | 30,14 | 30,00 | 0,14 |
|
![]() | 38. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 32,62 | 32,62 | 26,65 | 5,97 |
|
![]() | 39. | Miroslav | Znojmo | 34,01 | 34,01 | 31,88 | 2,13 |
|
![]() | 40. | Oldřiš | Svitavy | 34,22 | 31,67 | 34,22 | 2,55 |
|
![]() | 41. | Kuřim | Brno-venkov | 35,15 | 35,15 | 24,21 | 10,94 |
|
![]() | 42. | Hostašovice | Nový Jičín | 36,15 | 36,15 | 22,54 | 13,61 |
|
![]() | 43. | Radíkov | Přerov | 36,97 | 36,97 | 36,72 | 0,25 |
|
![]() | 44. | Hrobice | Zlín | 45,78 | 45,78 | 45,51 | 0,27 |
|
![]() | 45. | Desná | Svitavy | NP | - | - | - | |
![]() | 45. | Kozmice | Opava | NP | - | - | - |
|
![]() | 45. | Vyšní Lhoty | Frýdek-Místek | NP | - | - | - |
|
![]() | 45. | Sychotín | Blansko | NP | - | - | - |
|
![]() | 45. | Jarcová | Vsetín | NP | - | - | - |
|
![]() | 45. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | NP | - | - | - |
|
Muži>35, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 14,84 | 14,11 | 14,84 | 0,73 |
|
![]() | 2. | Stanoviště | Brno-venkov | 15,86 | 15,86 | 15,35 | 0,51 |
|
![]() | 3. | Benetice | Třebíč | 16,32 | 16,32 | 15,91 | 0,41 |
|
![]() | 4. | Svinov | Ostrava-město | 16,71 | 16,71 | 16,22 | 0,49 |
|
![]() | 5. | Bartovice | Ostrava-město | 16,73 | 16,47 | 16,73 | 0,26 |
|
![]() | 6. | Hartmanice | Svitavy | 17,67 | 17,67 | 15,83 | 1,84 |
|
![]() | 7. | Spišská Sobota | Poprad | 20,18 | 19,22 | 20,18 | 0,96 |
|
![]() | 8. | Velké Karlovice | Vsetín | 22,02 | 22,02 | 21,92 | 0,10 |
|
![]() | 9. | Babice | Vsetín | NP | - | - | - |
|
![]() | 9. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | NP | - | - | - |
|
![]() | 9. | Široký Důl | Svitavy | NP | - | - | - |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 12,92 | 13,23 | 13,23 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 13,32 | 13,19 | 13,32 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice X | Olomouc | 13,35 | 13,24 | 13,35 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | 13,52 | 13,37 | 13,52 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Poľný Kesov | Nitra | 12,90 | 13,53 | 13,53 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zbora -Púchov | Púchov | - | - | 13,57 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Krotějov Sport | Tábor | 13,61 | 13,52 | 13,61 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 13,39 | 13,70 | 13,70 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Čechtín | Třebíč | 13,48 | 13,71 | 13,71 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zbora | Púchov | 13,71 | 13,09 | 13,71 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 13,66 | 13,71 | 13,71 | 2016/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 13,72 | 13,60 | 13,72 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Seč | Chrudim | 13,73 | 13,71 | 13,73 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plumlov | Prostějov | - | - | 13,74 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 13,65 | 13,75 | 13,75 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jaronice | České Budějovice | 13,75 | 13,71 | 13,75 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešnice X | Olomouc | 13,76 | 13,52 | 13,76 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Rašín | Jičín | 13,77 | 13,44 | 13,77 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Plumlov | Prostějov | 13,36 | 13,77 | 13,77 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 13,79 | 13,48 | 13,79 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zbora | Púchov | 13,80 | 13,70 | 13,80 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Urbanov | Jihlava | - | - | 13,81 | 2009/10/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Budeč | Jindřichův Hradec | 13,82 | 13,23 | 13,82 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Prchalov | Nový Jičín | 13,78 | 13,82 | 13,82 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Špičky | Přerov | - | - | 13,83 | 2008/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mysločovice | Zlín | 13,85 | 13,68 | 13,85 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pavlice | Trnava | 13,58 | 13,85 | 13,85 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vyšná Voľa | Bardejov | 13,48 | 13,86 | 13,86 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Míchov | Blansko | 13,87 | 13,34 | 13,87 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vrbice | Karviná | - | - | 13,87 | 2009/10/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,42 | 15,25 | 15,42 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,44 | 15,15 | 15,44 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Budíkovice | Třebíč | 15,68 | 15,58 | 15,68 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 15,82 | 15,61 | 15,82 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hamry nad Sázavou Tragédky | Žďár nad Sázavou | 15,79 | 15,85 | 15,85 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrobice Explosia | Pardubice | 16,04 | 16,04 | 16,04 | 2018/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chlum | Benešov | 16,06 | 15,25 | 16,06 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Stará Říše | Jihlava | 16,10 | 16,04 | 16,10 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,74 | 16,21 | 16,21 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bartovice | Ostrava-město | 16,16 | 16,39 | 16,39 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olšovec | Přerov | 16,44 | 16,21 | 16,44 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Olšovec | Přerov | 16,52 | 16,13 | 16,52 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | Přerov | 16,60 | 16,59 | 16,60 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krotějov Sport | Tábor | 16,66 | 16,57 | 16,66 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bartovice | Ostrava-město | 16,62 | 16,69 | 16,69 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Krotějov Sport | Tábor | 16,54 | 16,73 | 16,73 | 2024/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Smidary | Hradec Králové | 16,64 | 16,74 | 16,74 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Budíkovice | Třebíč | 16,74 | 15,89 | 16,74 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Břehov | České Budějovice | 16,65 | 16,74 | 16,74 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Oldřiš C | Svitavy | 16,38 | 16,76 | 16,76 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,48 | 16,76 | 16,76 | 2019/10/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nedašova Lhota | Zlín | 16,83 | 16,34 | 16,83 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Černovice | Blansko | 16,73 | 16,84 | 16,84 | 2017/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bartovice A | Ostrava-město | 16,68 | 16,85 | 16,85 | 2012/10/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 16,68 | 16,86 | 16,86 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bousín | Prostějov | 16,99 | 16,20 | 16,99 | 2025/10/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Haňovice | Olomouc | 17,00 | 17,05 | 17,05 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,06 | 16,67 | 17,06 | 2022/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sychotín | Blansko | - | - | 17,06 | 2011/10/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Malovice | Benešov | 17,07 | 17,06 | 17,07 | 2023/10/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













