| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 06. 2003 13:00 |
| Kontakt: | Musil Milan, tel: 516442962 |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Běleč | Blansko | 21,56 | 21,56 | 20,71 | |
| 2. | Sebranice | Blansko | 21,93 | 21,93 | 20,18 | |
| 3. | Černovice | Blansko | 23,53 | 23,53 | 23,12 | |
| 4. | Velké Opatovice | Blansko | 24,46 | 22,53 | 24,46 | |
| 5. | Soběsuky | Prostějov | 25,50 | 24,40 | 25,50 | |
| 6. | Krasová | Blansko | 25,56 | 25,56 | 25,09 | |
| 7. | Žernovník | Blansko | 25,87 | 25,60 | 25,87 | |
| 8. | Vavřinec | Blansko | 26,81 | 26,81 | 26,46 | |
| 9. | Lažánky | Blansko | 28,53 | 25,62 | 28,53 | |
| 10. | Horní Poříčí | Blansko | 31,43 | 31,43 | 27,34 | |
| 11. | Niva | Prostějov | 33,12 | 21,95 | 33,12 | |
| 12. | Míchov | Blansko | 37,37 | 36,59 | 37,37 | |
| 13. | Dětkovice | Prostějov | 39,51 | 39,51 | 38,50 | |
| 14. | Těchov | Blansko | 42,28 | 42,28 | 35,21 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 16,32 | 16,21 | 16,32 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,46 | 16,51 | 16,51 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,43 | 16,66 | 16,66 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žernovník | Blansko | 16,57 | 16,71 | 16,71 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mysločovice | Zlín | 16,16 | 16,75 | 16,75 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olešnice X | Olomouc | 16,77 | 16,02 | 16,77 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,32 | 16,77 | 16,77 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bílovice | Prostějov | 16,74 | 16,81 | 16,81 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychotín | Blansko | 16,69 | 16,83 | 16,83 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,83 | 16,56 | 16,83 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,85 | 16,70 | 16,85 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Míchov | Blansko | 16,55 | 16,86 | 16,86 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čikov | Třebíč | 16,87 | 16,68 | 16,87 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Míchov | Blansko | 16,89 | 16,30 | 16,89 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nesvačilka | Brno-venkov | 16,53 | 16,93 | 16,93 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sychotín | Blansko | 16,93 | 16,08 | 16,93 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Žernovník | Blansko | 16,93 | 16,91 | 16,93 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sychotín | Blansko | 16,40 | 16,93 | 16,93 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hodějice | Vyškov | 16,94 | 16,79 | 16,94 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,93 | 17,00 | 17,00 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žernovník | Blansko | 17,00 | 16,96 | 17,00 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Stražisko | Prostějov | 16,82 | 17,01 | 17,01 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ludéřov | Olomouc | 17,02 | 16,81 | 17,02 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chrastavec | Svitavy | 16,71 | 17,03 | 17,03 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Obora | Blansko | 16,84 | 17,06 | 17,06 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychotín B | Blansko | 17,08 | 16,26 | 17,08 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hluboké | Třebíč | 16,75 | 17,09 | 17,09 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zbraslav | Brno-venkov | 16,65 | 17,09 | 17,09 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,11 | 16,66 | 17,11 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Brumov | Blansko | 17,17 | 17,17 | 17,17 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















