| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 05. 2025 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Jiří Vymazal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 16,46 | 16,45 | 16,46 | |
| 2. | Soběsuky | Prostějov | 17,53 | 17,40 | 17,53 | |
| 3. | Bořitov | Blansko | 18,04 | 16,96 | 18,04 | |
| 4. | Soběsuky B | Prostějov | 18,12 | 17,09 | 18,12 | |
| 5. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 18,32 | 17,33 | 18,32 | |
| 6. | Černovice | Blansko | 18,98 | 18,98 | 18,58 | |
| 7. | Senetářov | Blansko | 19,82 | 19,82 | 17,49 | |
| 8. | Žernovník B | Blansko | 19,92 | 17,86 | 19,92 | |
| 9. | Ostrov u Macochy | Blansko | 20,96 | 18,15 | 20,96 | |
| 10. | Kunštát | Blansko | 21,19 | 20,67 | 21,19 | |
| 11. | Voděrady | Blansko | 21,81 | 21,55 | 21,81 | |
| 12. | Bousín | Prostějov | 23,30 | 23,30 | 22,94 | |
| 13. | Křenovice | Vyškov | 52,22 | 16,11 | 52,22 | |
| 14. | Lysice | Blansko | NP | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Račice | Vyškov | 16,27 | 16,27 | 15,87 | |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,74 | 16,74 | 15,85 | |
| 3. | Velké Opatovice | Blansko | 17,73 | 17,73 | 17,41 | |
| 4. | Žernovník | Blansko | 18,10 | 18,10 | 17,17 | |
| 5. | Němčice | Blansko | 18,30 | 16,68 | 18,30 | |
| 6. | Velké Opatovice B | Blansko | 18,36 | 18,24 | 18,36 | |
| 7. | Pamětice | Blansko | 18,42 | 17,34 | 18,42 | |
| 8. | Černovice | Blansko | 18,65 | 18,25 | 18,65 | |
| 9. | Křenovice | Vyškov | 18,76 | 18,15 | 18,76 | |
| 10. | Žďár | Blansko | 19,57 | 19,57 | 18,57 | |
| 11. | Kunštát | Blansko | 19,61 | 19,61 | 19,50 | |
| 12. | Lipovec | Blansko | 20,67 | 20,53 | 20,67 | |
| 13. | Sychotín | Blansko | 21,38 | 21,38 | 19,03 | |
| 14. | Ostrov u Macochy | Blansko | 22,54 | 22,14 | 22,54 | |
| 15. | Senetářov | Blansko | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 16,32 | 16,21 | 16,32 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,46 | 16,51 | 16,51 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,43 | 16,66 | 16,66 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žernovník | Blansko | 16,57 | 16,71 | 16,71 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mysločovice | Zlín | 16,16 | 16,75 | 16,75 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,32 | 16,77 | 16,77 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olešnice X | Olomouc | 16,77 | 16,02 | 16,77 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bílovice | Prostějov | 16,74 | 16,81 | 16,81 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychotín | Blansko | 16,69 | 16,83 | 16,83 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,83 | 16,56 | 16,83 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,85 | 16,70 | 16,85 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Míchov | Blansko | 16,55 | 16,86 | 16,86 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čikov | Třebíč | 16,87 | 16,68 | 16,87 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Míchov | Blansko | 16,89 | 16,30 | 16,89 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žernovník | Blansko | 16,93 | 16,91 | 16,93 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sychotín | Blansko | 16,40 | 16,93 | 16,93 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nesvačilka | Brno-venkov | 16,53 | 16,93 | 16,93 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sychotín | Blansko | 16,93 | 16,08 | 16,93 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hodějice | Vyškov | 16,94 | 16,79 | 16,94 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,93 | 17,00 | 17,00 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žernovník | Blansko | 17,00 | 16,96 | 17,00 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Stražisko | Prostějov | 16,82 | 17,01 | 17,01 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ludéřov | Olomouc | 17,02 | 16,81 | 17,02 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chrastavec | Svitavy | 16,71 | 17,03 | 17,03 | 2017/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Obora | Blansko | 16,84 | 17,06 | 17,06 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychotín B | Blansko | 17,08 | 16,26 | 17,08 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hluboké | Třebíč | 16,75 | 17,09 | 17,09 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zbraslav | Brno-venkov | 16,65 | 17,09 | 17,09 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,11 | 16,66 | 17,11 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Brumov | Blansko | 17,17 | 17,17 | 17,17 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















