| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 24. 07. 2011 11:00 |
| Kontakt: | Ing. Milan Beneš, 777860635, b |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Jihlava |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vitiněves | Jičín | 16,99 | - | - | |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 17,08 | - | - | |
| 3. | Chrášťany | Litoměřice | 17,40 | - | - | |
| 4. | Radíkov | Přerov | 17,71 | - | - | |
| 5. | Výčapy | Třebíč | 17,88 | - | - | |
| 6. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,23 | - | - | |
| 7. | Trnava | Třebíč | 18,72 | - | - | |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 18,95 | - | - | |
| 9. | Svatoslav | Třebíč | 18,98 | - | - | |
| 10. | Předín | Třebíč | 19,12 | - | - | |
| 11. | Petrovice Q | Třebíč | 19,22 | - | - | |
| 12. | Olší | Brno-venkov | 19,48 | - | - | |
| 13. | Sychotín | Blansko | 19,82 | - | - | |
| 14. | Rozseč | Jihlava | 20,59 | - | - | |
| 15. | Sedlejov | Jihlava | 21,86 | - | - | |
| 16. | Jindřichovice | Jihlava | 29,15 | - | - | |
| 17. | Svoboda | Opava | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 16,23 | 16,17 | 16,23 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Stará Říše | Jihlava | 16,14 | 16,25 | 16,25 | 2012/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Stará Říše | Jihlava | 16,37 | 16,36 | 16,37 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Stará Říše | Jihlava | 16,38 | 16,39 | 16,39 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Čikov | Třebíč | 16,44 | 16,31 | 16,44 | 2014/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | Jihlava | 16,45 | 16,32 | 16,45 | 2012/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Plumlov | Prostějov | 16,49 | 16,24 | 16,49 | 2012/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Benetice | Třebíč | 16,29 | 16,49 | 16,49 | 2012/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sedlatice | Jihlava | 16,18 | 16,51 | 16,51 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | - | - | 16,53 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Trnava | Třebíč | 16,57 | 16,49 | 16,57 | 2012/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dolní Němčice B | Jindřichův Hradec | 16,54 | 16,58 | 16,58 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Stará Říše | Jihlava | 16,43 | 16,62 | 16,62 | 2012/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | - | - | 16,64 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Stará Říše | Jihlava | 16,53 | 16,69 | 16,69 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | 16,54 | 16,71 | 16,71 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Čikov | Třebíč | 16,71 | 16,43 | 16,71 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Plumlov | Prostějov | - | - | 16,73 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | - | - | 16,74 | 2011/07/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Horní Poříčí | Blansko | 16,75 | 16,41 | 16,75 | 2012/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,33 | 16,75 | 16,75 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Trnava | Třebíč | 16,77 | 16,42 | 16,77 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sedlatice | Jihlava | 16,51 | 16,77 | 16,77 | 2016/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,78 | 16,60 | 16,78 | 2015/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mladoňovice | Třebíč | 16,78 | 16,20 | 16,78 | 2019/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velké Hoštice | Opava | 16,80 | 16,67 | 16,80 | 2012/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nevcehle | Jihlava | 16,80 | 16,77 | 16,80 | 2017/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Krokočín | Třebíč | - | - | 16,89 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sedlatice | Jihlava | - | - | 16,90 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Krasonice | Jihlava | 16,44 | 16,91 | 16,91 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/08/04 | Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov | |
| 2018/08/05 | Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2017/08/13 | Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2016/08/14 | Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2015/08/02 | Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2014/08/03 | Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2013/08/04 | Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2013/07/27 | Sedlejov, O pohár Sedlejov | |
| 2012/08/05 | Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2012/07/28 | Sedlejov, O pohár Sedlejov | |
| 2011/07/31 | Sedlejov, JI, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2011/07/24 | Sedlejov, JI, O pohár | |
| 2010/08/01 | Sedlejov, JI, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2010/07/25 | Sedlejov, JI, | |
| 2009/08/02 | Sedlejov, JI, | |
| 2009/07/05 | Sedlejov, JI, | |
| 2008/08/03 | Sedlejov, JI, O pohár starosty SDH Sedlejov | |
| 2008/07/20 | Sedlejov, JI, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















