Seč (PJ) 2009 (Plzeň-jih)
O pohár - SDH Seč
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 31. 05. 2009 10:00 |
| Kontakt: | p.Hranička Václav |
| Telefon: | +420602145623 |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Strýčkovice | Domažlice | 17,86 | 17,76 | 17,86 | 0,10 | |
![]() | 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 18,28 | 18,28 | 17,71 | 0,57 | |
![]() | 3. | Bučí | Plzeň-sever | 19,04 | 19,04 | 17,25 | 1,79 | |
![]() | 4. | Mrtník | Plzeň-sever | 20,36 | 18,45 | 20,36 | 1,91 | |
![]() | 5. | Strážov | Klatovy | 21,09 | 20,18 | 21,09 | 0,91 | |
![]() | 6. | Chlum | Plzeň-jih | 21,30 | 21,30 | 21,01 | 0,29 | |
![]() | 7. | Poděvousy | Domažlice | 22,16 | 22,16 | 19,16 | 3,00 | |
![]() | 8. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 24,41 | 23,95 | 24,41 | 0,46 | |
![]() | 9. | Hůrky | Rokycany | 27,84 | 26,15 | 27,84 | 1,69 | |
![]() | 10. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 31,27 | 31,27 | 20,68 | 10,59 | |
![]() | 11. | Holoubkov | Rokycany | 51,07 | 50,16 | 51,07 | 0,91 | |
![]() | 12. | Seč | Plzeň-jih | 52,23 | 22,15 | 52,23 | 30,08 | |
![]() | 13. | Nekmíř | Plzeň-sever | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Trnava | Třebíč | 16,58 | 16,57 | 16,58 | 2013/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Trnava | Třebíč | 16,70 | 16,77 | 16,77 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Trnava | Třebíč | 16,70 | 16,77 | 16,77 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Velké Hoštice | Opava | 16,79 | 16,76 | 16,79 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Velké Hoštice | Opava | 16,79 | 16,76 | 16,79 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Stará Říše | Jihlava | 16,84 | 16,70 | 16,84 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Stará Říše | Jihlava | 16,84 | 16,70 | 16,84 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,31 | 16,93 | 16,93 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,31 | 16,93 | 16,93 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Výčapy | Třebíč | 16,84 | 16,94 | 16,94 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Výčapy | Třebíč | 16,84 | 16,94 | 16,94 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 16,92 | 16,95 | 16,95 | 2011/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,97 | 16,52 | 16,97 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,97 | 16,52 | 16,97 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,97 | 16,93 | 16,97 | 2012/04/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 16,77 | 16,98 | 16,98 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 16,77 | 16,98 | 16,98 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Petrovice B | Třebíč | 16,99 | 17,01 | 17,01 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Petrovice B | Třebíč | 16,99 | 17,01 | 17,01 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,01 | 16,75 | 17,01 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,01 | 16,75 | 17,01 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Benetice | Třebíč | 16,68 | 17,06 | 17,06 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Benetice | Třebíč | 16,68 | 17,06 | 17,06 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | - | - | 17,06 | 2013/05/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Plumlov | Prostějov | 17,08 | 16,83 | 17,08 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Plumlov | Prostějov | 17,08 | 16,83 | 17,08 | 2012/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,76 | 17,10 | 17,10 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,76 | 17,10 | 17,10 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kalenice | Strakonice | 16,85 | 17,11 | 17,11 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sedlatice | Jihlava | 17,02 | 17,13 | 17,13 | 2011/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












