| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 15. 08. 2020 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vlachovice | Zlín | 17,11 | 17,11 | 16,78 | |
| 2. | Pohořelice | Zlín | 17,38 | 17,38 | 17,13 | |
3. | Rymice | Kroměříž | 18,09 | 17,50 | 18,09 | |
| 4. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,24 | 17,99 | 18,24 | |
| 5. | Holešov | Kroměříž | 18,34 | 17,98 | 18,34 | |
| 6. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,86 | 18,86 | 17,23 | |
| 7. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,89 | 18,89 | 17,46 | |
| 8. | Velký Ořechov | Zlín | 19,07 | 18,33 | 19,07 | |
| 9. | Bratřejov | Zlín | 19,18 | 18,64 | 19,18 | |
10. | Nětčice | Kroměříž | 20,16 | 20,16 | 17,80 | |
11. | Býškovice | Přerov | 20,25 | 19,64 | 20,25 | |
12. | Jarošov | Uherské Hradiště | 21,25 | 21,25 | 21,15 | |
| 13. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,67 | 21,15 | 21,67 | |
| 14. | Hostišová | Zlín | 23,76 | 23,76 | 22,98 | |
| 15. | Popov | Zlín | 26,40 | 25,40 | 26,40 | |
16. | Roštění | Kroměříž | 27,32 | 27,32 | 18,30 | |
| 17. | Tečovice | Zlín | DSQ | DSQ | DSQ | |
| 18. | Lhota | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Míkovice | Uherské Hradiště | 20,74 | 20,74 | 18,83 | |
| 2. | Machová | Zlín | 23,96 | 22,89 | 23,96 | |
| 3. | Tečovice | Zlín | 24,68 | 24,68 | 23,94 | |
| 4. | Martinice | Kroměříž | 25,83 | 25,09 | 25,83 | |
| 5. | Lhota | Zlín | DSQ | DSQ | DSQ |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Racková - Tečovice | Zlín | 16,18 | 15,58 | 16,18 | |
| 2. | Mirošov | Zlín | 16,42 | 15,48 | 16,42 | |
| 3. | Lukov | Zlín | 16,87 | 16,87 | 16,69 | |
| 4. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,15 | 18,15 | 16,39 | |
| 5. | Lechotice | Kroměříž | 18,71 | 18,56 | 18,71 | |
| 6. | Šarovy | Zlín | 28,64 | 27,10 | 28,64 | |
| 7. | Žeranovice | Kroměříž | 29,93 | 29,93 | 27,64 | |
| 8. | Sazovice | Zlín | 45,10 | 43,41 | 45,10 | |
| 9. | Býškovice | Přerov | DSQ | DSQ | DSQ |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Louky | Zlín | 17,04 | 16,20 | 17,04 | |
| 2. | Pozděchov | Vsetín | 17,16 | 17,16 | 16,45 | |
| 3. | Hostišová | Zlín | 20,88 | 20,88 | 18,18 | |
| 4. | Křekov | Zlín | DSQ | DSQ | DSQ |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | Zlín | 15,73 | 15,80 | 15,80 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velké Hoštice | Opava | 16,03 | 15,88 | 16,03 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,24 | 16,35 | 16,35 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Babice | Vsetín | 16,36 | 16,02 | 16,36 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Brumov B | Zlín | 16,44 | 16,15 | 16,44 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrabůvka | Přerov | 16,46 | 16,49 | 16,49 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice | Kroměříž | 16,53 | 16,41 | 16,53 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice | Kroměříž | 16,60 | 16,60 | 16,60 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 16,34 | 16,70 | 16,70 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,71 | 16,57 | 16,71 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vrbětice | Zlín | 16,71 | 16,42 | 16,71 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,74 | 16,09 | 16,74 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mladcová | Zlín | 16,78 | 16,78 | 16,78 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vésky | Uherské Hradiště | 16,84 | 16,79 | 16,84 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,89 | 16,44 | 16,89 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,67 | 16,90 | 16,90 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 16,93 | 16,40 | 16,93 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vrbětice | Zlín | 16,95 | 16,83 | 16,95 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vrbětice | Zlín | 16,99 | 16,93 | 16,99 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mladcová | Zlín | 16,67 | 16,99 | 16,99 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ludslavice | Kroměříž | 16,40 | 17,00 | 17,00 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Štítná nad Vláří | Zlín | 16,94 | 17,00 | 17,00 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 17,00 | 16,78 | 17,00 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olšovec | Přerov | 16,82 | 17,00 | 17,00 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mladcová | Zlín | 16,97 | 17,00 | 17,00 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vrbětice | Zlín | 17,04 | 17,03 | 17,04 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,04 | 15,82 | 17,04 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice | Kroměříž | 15,55 | 17,05 | 17,05 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Štítná nad Vláří | Zlín | 17,09 | 16,74 | 17,09 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Velký Ořechov B | Zlín | 17,13 | 16,97 | 17,13 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 18,70 | https://youtu.be/urPzZy0yRk0 | Ondřej Hlavinka | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















