| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 06. 2019 13:30 |
| Kontakt: | Bohumil Botek |
| Telefon: | 605 990 000 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dětkovice | Vyškov | 17,41 | 17,41 | 17,13 | |
| 2. | Popov | Zlín | 17,58 | 17,58 | 17,25 | |
3. | Pravčice | Kroměříž | 17,93 | 17,93 | 17,45 | |
4. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,33 | 16,50 | 18,33 | |
| 5. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,93 | 18,93 | 17,83 | |
| 6. | Holešov | Kroměříž | 19,19 | 17,79 | 19,19 | |
7. | Radkova Lhota | Přerov | 19,45 | 19,45 | 17,00 | |
| 8. | Bílovice | Uherské Hradiště | 19,92 | 19,23 | 19,92 | |
| 9. | Vysoké Pole | Zlín | 19,93 | 19,93 | 19,45 | |
| 10. | Velký Ořechov | Zlín | 22,70 | 21,20 | 22,70 | |
| 11. | Tečovice | Zlín | 29,26 | 29,26 | 28,41 | |
| 12. | Vlachovice | Zlín | 29,46 | 16,80 | 29,46 | |
| 13. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 35,39 | 35,39 | 19,91 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tečovice | Zlín | 19,19 | 19,19 | 18,24 | |
| 2. | Bílovice | Uherské Hradiště | 20,03 | 20,03 | 19,47 | |
| 3. | Bratřejov | Zlín | 20,89 | 19,70 | 20,89 | |
| 4. | Pohořelice | Zlín | 23,17 | 22,11 | 23,17 | |
| 5. | Míkovice | Uherské Hradiště | 23,41 | 23,41 | 22,84 | |
| 6. | Machová | Zlín | 25,94 | 25,88 | 25,94 | |
| 7. | - NapaMal | bez určení okresu | 28,84 | 28,84 | 26,64 | |
| 8. | Martinice | Kroměříž | 34,33 | 34,33 | 21,67 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vrbka | Kroměříž | 15,85 | 15,85 | 15,27 | |
| 2. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,49 | 16,49 | 16,05 | |
| 3. | Nevšová | Zlín | 16,59 | 15,89 | 16,59 | |
| 4. | - NapaMal | bez určení okresu | 18,07 | 17,29 | 18,07 | |
| 5. | Lukov | Zlín | 19,31 | 19,31 | 17,31 | |
| 6. | Míkovice | Uherské Hradiště | 21,70 | 21,70 | 20,40 | |
| 7. | Lipová | Zlín | 21,94 | 21,94 | 21,77 | |
| 8. | Lhota | Zlín | 24,38 | 24,38 | 24,05 | |
| 9. | - Šarovy Salaš | bez určení okresu | 27,43 | 27,26 | 27,43 | |
| 10. | Luhačovice | Zlín | 37,48 | 37,48 | 34,63 | |
| 11. | Lechotice | Kroměříž | NP | NP | NP | |
| 11. | - RacTeč | bez určení okresu | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ublo | Zlín | 18,15 | 18,15 | 17,78 | |
| 2. | Louky | Zlín | 19,60 | 19,60 | 18,17 | |
| 3. | Ublo B | Zlín | 31,86 | 31,86 | 31,37 | |
| 4. | Sazovice | Zlín | 41,82 | 41,82 | 28,35 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | Zlín | 15,73 | 15,80 | 15,80 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velké Hoštice | Opava | 16,03 | 15,88 | 16,03 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,24 | 16,35 | 16,35 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Babice | Vsetín | 16,36 | 16,02 | 16,36 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Brumov B | Zlín | 16,44 | 16,15 | 16,44 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrabůvka | Přerov | 16,46 | 16,49 | 16,49 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice | Kroměříž | 16,53 | 16,41 | 16,53 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice | Kroměříž | 16,60 | 16,60 | 16,60 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 16,34 | 16,70 | 16,70 | 2019/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,71 | 16,57 | 16,71 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vrbětice | Zlín | 16,71 | 16,42 | 16,71 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,74 | 16,09 | 16,74 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mladcová | Zlín | 16,78 | 16,78 | 16,78 | 2017/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vésky | Uherské Hradiště | 16,84 | 16,79 | 16,84 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,89 | 16,44 | 16,89 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,67 | 16,90 | 16,90 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 16,93 | 16,40 | 16,93 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vrbětice | Zlín | 16,95 | 16,83 | 16,95 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vrbětice | Zlín | 16,99 | 16,93 | 16,99 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mladcová | Zlín | 16,67 | 16,99 | 16,99 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 17,00 | 16,78 | 17,00 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olšovec | Přerov | 16,82 | 17,00 | 17,00 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mladcová | Zlín | 16,97 | 17,00 | 17,00 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ludslavice | Kroměříž | 16,40 | 17,00 | 17,00 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Štítná nad Vláří | Zlín | 16,94 | 17,00 | 17,00 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,04 | 15,82 | 17,04 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vrbětice | Zlín | 17,04 | 17,03 | 17,04 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice | Kroměříž | 15,55 | 17,05 | 17,05 | 2018/07/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Štítná nad Vláří | Zlín | 17,09 | 16,74 | 17,09 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Velký Ořechov B | Zlín | 17,13 | 16,97 | 17,13 | 2014/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 17,51 | https://youtu.be/2Q-bV3jdLxo | Bronislav Lysák | | |
| 38,55 | https://youtu.be/KCQKlPA2d1E | Ondřej Hlavinka | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















