| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 06. 2017 13:00 |
| Kontakt: | Jan Soukup |
| Telefon: | 777 877 161 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vysoké Pole | Zlín | 18,79 | 18,71 | 18,79 | |
| 2. | Vlachovice | Zlín | 19,76 | 19,76 | 18,43 | |
| 3. | Racková | Zlín | 20,13 | 20,13 | 20,07 | |
| 4. | Kaňovice | Zlín | 20,91 | 20,03 | 20,91 | |
| 5. | Slušovice | Zlín | 22,11 | 19,25 | 22,11 | |
| 6. | Machová | Zlín | 23,31 | 23,31 | 23,08 | |
| 7. | Prštné | Zlín | 23,65 | 23,65 | 19,24 | |
8. | Bílovice | Uherské Hradiště | 24,49 | 24,39 | 24,49 | |
| 9. | Bratřejov | Zlín | 25,41 | 25,41 | 18,70 | |
| 10. | Sazovice | Zlín | - | - | 30,48 | |
| 10. | Hřivínův Újezd | Zlín | - | - | - | |
| 10. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 19,77 | |
| 10. | Lhota | Zlín | - | - | 21,36 | |
| 10. | Nedašova Lhota | Zlín | - | - | - | |
| 10. | Lukov | Zlín | - | 24,95 | 25,39 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,08 | 20,31 | 21,08 | |
| 2. | Míkovice | Uherské Hradiště | 26,36 | 25,14 | 26,36 | |
| 4. | Bílovice | Uherské Hradiště | DSQ | 35,97 | 36,90 | |
| 4. | Lukov | Zlín | DSQ | 24,82 | 25,04 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lukov | Zlín | 17,94 | 17,91 | 17,94 | |
| 2. | Napajedla - Malenovice | Zlín | 18,49 | 18,49 | 18,37 | |
| 3. | Ublo | Zlín | 20,21 | 18,74 | 20,21 | |
| 4. | Návojná | Zlín | 23,09 | 22,64 | 23,09 | |
| 5. | Dolní Lhota | Zlín | MS | 17,76 | 25,89 | |
| 6. | Záhlinice | Kroměříž | 29,60 | 17,10 | 29,60 | |
| 7. | Šarovy - Salaš | Zlín | 33,38 | 30,59 | 33,38 | |
| 8. | Kněžpole | Uherské Hradiště | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,61 | 17,61 | 17,61 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,39 | 18,50 | 18,50 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,74 | 18,60 | 18,60 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vysoké Pole | Zlín | 18,71 | 18,79 | 18,79 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Velký Ořechov | Zlín | 19,31 | 18,96 | 19,31 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bratřejov | Zlín | 19,46 | 18,89 | 19,46 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hřivínův Újezd | Zlín | 19,50 | 18,29 | 19,50 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,62 | 18,07 | 19,62 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Prštné | Zlín | 19,64 | 18,92 | 19,64 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vlachovice | Zlín | 19,76 | 18,43 | 19,76 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Prštné | Zlín | 19,17 | 19,87 | 19,84 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Malenovice | Zlín | 19,89 | 19,18 | 19,89 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lhota | Zlín | 20,09 | 19,12 | 20,09 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 20,11 | 19,36 | 20,11 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Racková | Zlín | 20,13 | 20,07 | 20,13 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nedašova Lhota | Zlín | 20,14 | 19,92 | 20,14 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bratřejov | Zlín | 18,57 | 20,18 | 20,18 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sazovice | Zlín | 18,59 | 20,23 | 20,23 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Machová | Zlín | 20,48 | 19,39 | 20,48 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nedašova Lhota | Zlín | 20,48 | 18,60 | 20,48 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lhota | Zlín | 20,06 | 20,51 | 20,51 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Drnovice | Zlín | 20,59 | 20,03 | 20,59 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Racková | Zlín | 19,97 | 20,60 | 20,60 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vlachovice | Zlín | 20,31 | 20,86 | 20,86 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kaňovice | Zlín | 20,03 | 20,91 | 20,91 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 21,21 | 21,12 | 21,21 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 21,21 | 20,62 | 21,21 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Prštné | Zlín | 21,21 | 20,87 | 21,21 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bratřejov | Zlín | 21,29 | 18,98 | 21,29 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Racková | Zlín | 18,14 | 21,56 | 21,56 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zádveřice | Zlín | 16,17 | 16,12 | 16,17 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mysločovice | Zlín | 16,21 | 16,57 | 16,57 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mysločovice | Zlín | 17,56 | 17,06 | 17,56 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lukov | Zlín | 17,91 | 17,94 | 17,94 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Napajedla | Zlín | 18,49 | 18,37 | 18,49 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zádveřice | Zlín | 19,04 | 18,85 | 19,04 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nová Dědina | Kroměříž | 19,45 | 17,26 | 19,45 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lukov | Zlín | 19,63 | 18,94 | 19,63 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Popov | Zlín | 17,80 | 20,00 | 20,00 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lukov | Zlín | 20,15 | 19,79 | 20,15 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ublo | Zlín | 18,74 | 20,21 | 20,21 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tečovice | Zlín | 21,50 | 21,58 | 21,58 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bílovice | Uherské Hradiště | 20,12 | 22,68 | 22,68 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Návojná | Zlín | 22,64 | 23,09 | 23,09 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vrbka | Kroměříž | 23,40 | 25,83 | 25,83 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Záhlinice | Kroměříž | 17,10 | 29,60 | 29,60 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Šarovy | Zlín | 30,59 | 33,38 | 33,38 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pozlovice | Zlín | 34,32 | 31,18 | 34,32 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sazovice | Zlín | 18,25 | 48,71 | 48,71 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dolní Lhota | Zlín | 17,76 | 25,89 | MS | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Machová | Zlín | 19,64 | 19,78 | 19,78 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Machová | Zlín | 20,21 | 20,90 | 20,90 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kaňovice | Zlín | 19,14 | 21,00 | 21,00 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 20,31 | 21,08 | 21,08 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sazovice | Zlín | 20,55 | 21,35 | 21,35 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lhota | Zlín | 20,92 | 21,57 | 21,57 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková | Zlín | 21,91 | 20,44 | 21,91 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Racková | Zlín | 18,06 | 23,35 | 23,35 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sazovice | Zlín | 23,59 | 21,31 | 23,59 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 24,15 | 23,76 | 24,15 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Míkovice | Uherské Hradiště | 25,14 | 26,36 | 26,36 | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Tečovice | Zlín | 35,31 | 36,11 | 36,11 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Malenovice | Zlín | NP | NP | NP | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bílovice | Uherské Hradiště | 35,97 | 36,90 | DSQ | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lukov | Zlín | 24,82 | 25,04 | DSQ | 2017/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 18,16 | https://youtu.be/JebuoHiq1dQ | Petr Kropáč | | |
| 19,79 | https://youtu.be/h9EgOzbKuf0 | JATLIK | | |
| 19,79 | https://youtu.be/3h9P5TXE0HE | JATLIK | | |
| 20,58 | https://youtu.be/Dj7XtFx3zAg | Zdeněk SDH Nevšová | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/06/02 | Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B | |
| 2018/06/03 | Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B | |
| 2017/06/04 | Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár | |
| 2017/06/04 | Šarovy, O melúnový pohár | |
| 2016/06/05 | Šarovy, XVI. Ročník o Melůnový pohár v PÚ | |
| 2016/06/05 | Šarovy, O melúnový pohár | |
| 2015/06/07 | Šarovy, O melůnový pohár | |
| 2014/06/01 | hasičské cvičiště, O Melúnový pohár ZLPS M 3B, Ž,Dorost 2B | |
| 2014/06/01 | Šarovy, O melúnový pohár | |
| 2013/06/02 | Šarovy, ZLPS - muži 3B, ženy ,dorost 2B | |
| 2013/06/02 | Šarovy, Melůnový pohár | |
| 2012/06/03 | Šarovy, O melúnový pohár | |
| 2010/06/06 | Šarovy, ZL, O melůnový pohár | |
| 2009/06/07 | Šarovy, ZL, O melůnový pohár | |
| 2008/06/08 | Šarovy, ZL, Melůnový pohár | |
| 2007/05/26 | Šarovy, ZL, O melúnový pohár | |
| 2006/05/27 | Šarovy, ZL, Melúnový pohár | |
| 2005/05/28 | Šarovy, ZL, Melůnový pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















