| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 10. 05. 2014 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Tomáš Urbánek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hodějice | Vyškov | 18,60 | 17,82 | 18,60 | |
| 2. | Drnovice | Vyškov | 19,65 | 19,65 | 19,05 | |
| 3. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 20,24 | 20,24 | 19,34 | |
| 4. | Radslavice | Vyškov | 20,97 | 20,97 | 20,49 | |
| 5. | Kobeřice u Brna | Vyškov | 21,98 | 20,95 | 21,98 | |
| 6. | Dražovice | Vyškov | 22,94 | 22,94 | 19,92 | |
| 7. | Hlubočany | Vyškov | 26,94 | 25,93 | 26,94 | |
| 8. | Luleč | Vyškov | 26,97 | 26,52 | 26,97 | |
9. | Kuřim B | Brno-venkov | 36,74 | 36,74 | 34,20 | |
10. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 16,68 | 16,33 | 16,68 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Topolany A | Vyškov | 17,14 | 16,80 | 17,14 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mokrá | Brno-venkov | 17,05 | 17,27 | 17,27 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mokrá | Brno-venkov | 17,30 | 16,97 | 17,30 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,32 | 17,27 | 17,32 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Tvarožná | Brno-venkov | 17,00 | 17,40 | 17,40 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,20 | 17,42 | 17,42 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nesvačilka | Brno-venkov | 17,22 | 17,44 | 17,44 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | Vyškov | 17,19 | 17,46 | 17,46 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Tvarožná | Brno-venkov | 17,49 | 16,93 | 17,49 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mokrá | Brno-venkov | 17,09 | 17,58 | 17,58 | 2018/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,58 | 17,36 | 17,58 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radslavice | Vyškov | 17,59 | 17,44 | 17,59 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nesvačilka | Brno-venkov | 17,06 | 17,67 | 17,67 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dětkovice | Vyškov | 17,71 | 17,54 | 17,71 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Habrovany | Vyškov | 16,98 | 17,71 | 17,71 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hodějice | Vyškov | 17,75 | 17,52 | 17,75 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Habrovany | Vyškov | 17,79 | 17,78 | 17,79 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Topolany B | Vyškov | 17,10 | 17,81 | 17,81 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velký Ořechov | Zlín | 17,66 | 17,89 | 17,89 | 2012/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Tučapy A | Vyškov | 17,89 | 16,90 | 17,89 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mokrá | Brno-venkov | 17,92 | 17,56 | 17,92 | 2017/05/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hodějice | Vyškov | 17,24 | 17,93 | 17,93 | 2015/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Šaratice | Vyškov | 17,58 | 17,98 | 17,98 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Topolany A | Vyškov | 17,98 | 17,63 | 17,98 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mokrá | Brno-venkov | 17,98 | 17,30 | 17,98 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pustiměř A | Vyškov | 18,01 | 17,66 | 18,01 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,70 | 18,01 | 18,01 | 2025/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Topolany A | Vyškov | 18,02 | 17,67 | 18,02 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Tvarožná | Brno-venkov | 18,06 | 17,83 | 18,06 | 2014/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















