| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 06. 2013 10:00 |
| Kontakt: | Josef Fuksa |
| Telefon: | 603 787 212 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 17,23 | 17,23 | 17,14 |
|
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,01 | 18,01 | 16,92 | |
| 3. | Radíkov | Přerov | 18,23 | 16,86 | 18,23 | |
| 4. | Nětčice | Kroměříž | 19,41 | 19,41 | 17,92 | |
| 5. | Loukov | Kroměříž | 19,47 | 19,47 | 19,43 | |
| 6. | Rychlov | Kroměříž | 19,74 | 19,74 | 19,29 | |
| 7. | Tučapy | Kroměříž | 19,79 | 19,79 | 18,28 | |
| 8. | Hlinsko | Přerov | 20,06 | 20,06 | 19,89 | |
| 9. | Nětčice B | Kroměříž | 21,25 | 17,92 | 21,25 | |
| 10. | Počenice | Kroměříž | 21,43 | 21,43 | 21,16 | |
| 11. | Rymice | Kroměříž | 23,55 | 22,71 | 23,55 | |
| 12. | Bílany | Kroměříž | 23,89 | 23,89 | 19,57 | |
| 13. | Morkovice | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice A | Kroměříž | 15,88 | 16,27 | 16,27 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radíkov | Přerov | 16,59 | 16,44 | 16,59 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 17,23 | 17,14 | 17,23 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hodějice | Vyškov | 17,20 | 17,35 | 17,35 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,43 | 17,53 | 17,53 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Špičky | Přerov | 17,68 | 16,83 | 17,68 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,66 | 17,78 | 17,78 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Špičky | Přerov | 17,16 | 17,78 | 17,78 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Slušovice | Zlín | 17,94 | 17,21 | 17,94 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,01 | 16,92 | 18,01 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Rychlov | Kroměříž | 18,17 | 17,98 | 18,17 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radíkov | Přerov | 16,86 | 18,23 | 18,23 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Tučapy | Kroměříž | 17,97 | 18,56 | 18,56 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,08 | 18,58 | 18,58 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice B | Kroměříž | 18,39 | 18,61 | 18,61 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rychlov | Kroměříž | 18,47 | 18,79 | 18,79 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rymice | Kroměříž | 18,54 | 18,93 | 18,93 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Loukov | Kroměříž | 18,55 | 19,19 | 19,19 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hlinsko | Přerov | 19,28 | 18,62 | 19,28 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hlinsko | Přerov | 18,73 | 19,34 | 19,34 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nětčice | Kroměříž | 19,41 | 17,92 | 19,41 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Loukov | Kroměříž | 19,47 | 19,43 | 19,47 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Rychlov | Kroměříž | 19,74 | 19,29 | 19,74 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bílany | Kroměříž | 19,75 | 19,31 | 19,75 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Tučapy | Kroměříž | 19,79 | 18,28 | 19,79 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hlinsko | Přerov | 20,06 | 19,89 | 20,06 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 20,17 | 17,59 | 20,17 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bílany | Kroměříž | 18,71 | 20,19 | 20,19 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rymice | Kroměříž | 20,22 | 19,40 | 20,22 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čechy | Přerov | 20,26 | 19,21 | 20,26 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 17 | 27.05.2013 23:01 | |
| Petr Lajda | 17 ** | 10 | 30.05.2013 16:43 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 7 | 27.05.2013 21:06 | |
| Tomáš Láník | 16 ** | 0 | 01.06.2013 22:22 | |
| Jiří Možíš | 16 ** | 0 | 27.05.2013 17:41 | |
| Martin Láník | 16 ** | 0 | 20.05.2013 09:41 | |
| Martin Ondra | 16 ** | 0 | 28.05.2013 23:24 | |
| Jiří Lečbych | 16 ** | 0 | 29.05.2013 06:54 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 01.06.2013 22:35 | |
| Tomáš Hráček | 17 ** | 0 | 27.05.2013 23:54 | |
| Verča Hrubá | 17 ** | 0 | 28.05.2013 21:06 | |
| Marek Mucha | 17 ** | 0 | 01.06.2013 09:39 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 0 | 27.05.2013 20:43 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 0 | 27.05.2013 13:13 | |
| Pavel Žůrek | 17 ** | 0 | 29.05.2013 19:32 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Lajda | 17 ** | 22 | 30.05.2013 16:44 | |
| Marek Mucha | 17 ** | 17 | 01.06.2013 09:39 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 12 | 27.05.2013 21:07 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 8 | 01.06.2013 22:36 | |
| Martin Láník | 17 ** | 3 | 20.05.2013 09:42 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 2 | 27.05.2013 23:03 | |
| Verča Hrubá | 16 ** | 0 | 28.05.2013 21:06 | |
| Tomáš Láník | 16 ** | 0 | 01.06.2013 18:48 | |
| Jiří Možíš | 16 ** | 0 | 27.05.2013 17:41 | |
| Tomáš Hráček | 16 ** | 0 | 27.05.2013 23:55 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 0 | 28.05.2013 23:19 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 0 | 27.05.2013 13:14 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18 ** | 0 | 27.05.2013 20:44 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8235575 Kód: a8235575 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8254446 Kód: a8254446 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2018/05/19 | Rymice, O pohár starosty | |
| 2017/05/20 | Rymice za hasičskou zbrojnicí, O Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B | |
| 2017/05/20 | Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B | |
| 2016/07/09 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2015/06/20 | Rymice za hasičskou zbrojnicí, O pohár starosty obce rymice | |
| 2015/06/20 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2013/06/02 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2012/06/03 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2011/06/05 | Rymice, O pohár starosty SDH Rymice | |
| 2010/07/17 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| 2009/07/18 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| 2008/07/19 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| 2007/07/14 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| 2006/07/15 | Rymice, KM, O pohár starosty SDH | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















