| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 08. 2024 12:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Jiří Vymazal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | Vyškov | 16,53 | 16,33 | 16,53 | |
| 2. | Bousín | Prostějov | 17,17 | 16,95 | 17,17 | |
| 3. | Černovice | Blansko | 17,19 | 17,07 | 17,19 | |
| 3. | Senetářov | Blansko | 17,19 | 17,19 | 16,79 | |
| 5. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,44 | 17,44 | 16,70 | |
| 6. | Bořitov | Blansko | 17,92 | 16,87 | 17,92 | |
| 7. | Lysice | Blansko | 18,14 | 17,32 | 18,14 | |
| 8. | Žernovník B | Blansko | 18,47 | 17,86 | 18,47 | |
| 9. | Kotvrdovice | Blansko | 18,94 | 18,94 | 18,89 | |
| 10. | Petrovice | Blansko | 18,99 | 18,99 | 18,69 | |
| 11. | Šebetov | Blansko | 24,82 | 22,34 | 24,82 | |
| 12. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 25,93 | 25,93 | 25,72 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 15,93 | 15,93 | 14,80 | |
| 2. | Velké Opatovice | Blansko | 16,52 | 16,52 | 15,97 | |
| 3. | Březina | Blansko | 17,19 | 17,03 | 17,19 | |
| 3. | Žernovník | Blansko | 17,19 | 16,50 | 17,19 | |
| 5. | Křenovice | Vyškov | 17,48 | 16,13 | 17,48 | |
| 6. | Kotvrdovice | Blansko | 17,56 | 17,56 | 17,30 | |
| 7. | Šebetov | Blansko | 18,88 | 18,88 | 17,45 | |
| 8. | Černá Hora | Blansko | 19,04 | 19,04 | 19,00 | |
| 9. | Černovice | Blansko | 19,61 | 19,61 | 18,23 | |
| 10. | Kunštát | Blansko | 20,35 | 20,35 | 19,52 | |
| 11. | Lipovec | Blansko | 20,77 | 19,53 | 20,77 | |
| 12. | Velké Opatovice B | Blansko | 20,99 | 20,37 | 20,99 | |
| 13. | Pasohlávky | Brno-venkov | 31,83 | 31,83 | 30,84 | |
| 14. | Němčice | Blansko | NP | - | - | |
| 14. | Petrovice | Blansko | NP | - | - | |
| 14. | Krasice - Prostějov | Prostějov | NP | 18,36 | 17,43 | |
| 14. | Ostrov u Macochy | Blansko | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 16,20 | 16,13 | 16,20 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olešnice X | Olomouc | 16,24 | 15,95 | 16,24 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychotín | Blansko | 16,40 | 16,35 | 16,40 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Míchov | Blansko | 16,56 | 16,28 | 16,56 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,63 | 16,41 | 16,63 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Obora | Blansko | 16,65 | 16,36 | 16,65 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bořitov | Blansko | 16,50 | 16,68 | 16,68 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,70 | 16,61 | 16,70 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychotín | Blansko | 16,37 | 16,72 | 16,72 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 16,74 | 16,52 | 16,74 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bořitov | Blansko | 16,79 | 16,43 | 16,79 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Obora | Blansko | 16,82 | 16,78 | 16,82 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chrastavec | Svitavy | 16,86 | 16,76 | 16,86 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radostín nad Oslavou B | Žďár nad Sázavou | 16,67 | 16,86 | 16,86 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sychotín | Blansko | 16,98 | 16,59 | 16,98 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sychotín | Blansko | 16,93 | 17,00 | 17,00 | 2016/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Stražisko | Prostějov | 16,00 | 17,01 | 17,01 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Míchov | Blansko | 17,04 | 16,87 | 17,04 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Křenovice | Vyškov | 17,06 | 16,85 | 17,06 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bořitov | Blansko | 17,07 | 16,55 | 17,07 | 2022/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Brumov | Blansko | 16,77 | 17,07 | 17,07 | 2025/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 17,07 | 16,77 | 17,07 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Křenovice | Vyškov | 17,04 | 17,07 | 17,07 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chrastavec | Svitavy | 17,09 | 17,02 | 17,09 | 2017/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | Blansko | 17,11 | 16,64 | 17,11 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hluboké | Třebíč | 16,84 | 17,14 | 17,14 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Sychotín | Blansko | 16,91 | 17,16 | 17,16 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ludéřov | Olomouc | 16,93 | 17,18 | 17,18 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sychotín B | Blansko | 17,21 | 16,47 | 17,21 | 2021/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 17,21 | 16,43 | 17,21 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/16 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2025/08/17 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2024/08/18 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2023/08/20 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2022/08/21 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2021/08/15 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2020/08/16 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2019/08/18 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2018/08/19 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2017/08/20 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2016/08/21 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2015/08/15 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2014/08/16 | Rudice, O pohár SDH Rudice | |
| 2013/08/17 | Rudice Sportovní areál, Oslava 125. výročí SDH Rudice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















