| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/152107951653277/?fref=ts |
| Kdy: | 17. 08. 2013 21:00 |
| Kontakt: | Milan Kvoch |
| Telefon: | 603953552 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | David Fišer |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,01 | 18,01 | 17,79 |
|
| 2. | Libuň | Jičín | 18,48 | 18,48 | 17,65 | |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 19,73 | 18,31 | 19,73 | |
| 4. | Malá Skála Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 20,35 | 20,35 | 17,65 | |
| 5. | Katusice | Mladá Boleslav | 21,89 | 21,89 | 21,64 | |
| 6. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 22,27 | 20,20 | 22,27 | |
| 7. | Košťálov | Semily | 30,91 | 30,91 | 30,69 | |
| 8. | Vlastiboř | Jablonec nad Nisou | 37,14 | 33,36 | 37,14 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hradčany | Liberec | 21,49 | 21,49 | 21,30 |
|
| 2. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 21,50 | 21,03 | 21,50 | |
| 3. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 21,60 | 21,54 | 21,60 | |
| 4. | Janův Důl | Liberec | 22,26 | 22,23 | 22,26 | |
| 5. | Katusice | Mladá Boleslav | 22,28 | 22,28 | 21,48 | |
| 6. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 22,52 | 22,40 | 22,52 | |
| 7. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 22,68 | 22,68 | 22,57 | |
| 8. | Krásná Ves muži | Mladá Boleslav | 24,07 | 21,33 | 24,07 |
|
| 9. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 24,39 | 24,39 | 23,92 | |
| 10. | Ploukonice ženy | Semily | 24,50 | 24,50 | 22,96 | |
| 11. | Roztoky u Jilemnice | Semily | 24,79 | 21,81 | 24,79 | |
| 12. | Příšovice | Liberec | 25,14 | 25,14 | 24,76 | |
| 13. | Sedlejovice | Liberec | 27,15 | 27,15 | 26,92 |
|
| 14. | Krásná Ves ženy | Mladá Boleslav | 28,82 | 28,82 | 26,01 |
|
| 15. | Roudný Zet | Jablonec nad Nisou | 36,97 | 36,97 | 33,00 | |
| 16. | Liberec Karlinky | Liberec | 39,19 | 39,19 | 38,94 | |
| 17. | Liberec Pilínkov | Liberec | 65,52 | 65,52 | 64,67 | |
| 18. | Záskalí | Liberec | 94,64 | 51,55 | 94,64 | |
| 19. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 19. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 19. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 14,37 | 14,70 | 14,70 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 14,69 | 14,93 | 14,93 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 14,74 | 14,98 | 14,98 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Hradčany | Liberec | 14,82 | 15,09 | 15,09 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 14,32 | 15,29 | 15,29 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,30 | 14,74 | 15,30 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Karlinky | Liberec | 15,21 | 15,35 | 15,35 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 15,39 | 15,04 | 15,39 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Veselá | Semily | 14,91 | 15,46 | 15,46 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,46 | 15,18 | 15,46 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Sloup | Praha-západ | 15,47 | 15,19 | 15,47 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Janův Důl | Liberec | 14,86 | 15,51 | 15,51 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Chyjice | Jičín | 15,54 | 15,45 | 15,54 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 15,57 | 15,13 | 15,57 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Košťálov | Semily | 15,59 | 15,50 | 15,59 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Janův Důl | Liberec | 15,60 | 15,58 | 15,60 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Smidary | Hradec Králové | 14,87 | 15,63 | 15,63 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 15,63 | 15,18 | 15,63 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 15,69 | 15,28 | 15,69 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,74 | 15,33 | 15,74 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Březová | Liberec | 14,95 | 15,74 | 15,74 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Veselá | Semily | 14,91 | 15,76 | 15,76 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 15,77 | 15,48 | 15,77 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Karlinky | Liberec | 15,16 | 15,90 | 15,90 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,58 | 16,02 | 16,02 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Hradčany | Liberec | 15,38 | 16,06 | 16,06 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Podůlší | Jičín | 16,07 | 15,81 | 16,07 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Březová | Liberec | 16,09 | 15,79 | 16,09 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Košťálov | Semily | 16,15 | 16,09 | 16,15 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,20 | 15,94 | 16,20 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 15,53 | 16,76 | 16,76 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Košťálov | Semily | 16,79 | 17,00 | 17,00 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,02 | 17,11 | 17,11 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,64 | 17,23 | 17,64 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,19 | 18,06 | 18,06 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,49 | 18,09 | 18,09 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Mělník Blata | Mělník | 17,04 | 18,09 | 18,09 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,24 | 18,11 | 18,24 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 18,30 | 17,63 | 18,30 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 17,59 | 18,41 | 18,41 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Košťálov | Semily | 17,75 | 18,56 | 18,56 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,72 | 18,73 | 18,73 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Jílové u Držkova Comeback | Jablonec nad Nisou | 17,44 | 18,75 | 18,75 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 18,14 | 18,78 | 18,78 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Sloup | Praha-západ | 18,81 | 18,26 | 18,81 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,85 | 18,06 | 18,85 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,19 | 18,97 | 18,97 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Jeřmanice | Liberec | 19,27 | 19,21 | 19,27 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Jeřmanice | Liberec | 18,89 | 19,42 | 19,42 | 2015/06/06 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Veselá | Semily | 19,48 | 19,20 | 19,48 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Březová | Liberec | 20,01 | 19,93 | 20,01 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Raspenava | Liberec | 18,86 | 20,26 | 20,26 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Košťálov | Semily | 19,87 | 20,35 | 20,35 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Karlinky | Liberec | 20,03 | 20,58 | 20,58 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 20,60 | 20,34 | 20,60 | 2018/08/18 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 20,62 | 20,31 | 20,62 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Jeřmanice | Liberec | 20,84 | 18,57 | 20,84 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Březová | Liberec | 20,73 | 21,11 | 21,11 | 2016/08/13 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Karlinky | Liberec | 21,23 | 20,91 | 21,23 | 2015/08/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Raspenava | Liberec | 21,64 | 21,38 | 21,64 | 2017/08/19 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Hana Jarolímková | 14 ** | 24 | 16.08.2013 18:40 | |
| David Beránek | 15 ** | 23 | 11.08.2013 08:59 | |
| Josef Židů | 14 ** | 20 | 13.08.2013 20:36 | |
| Redakce FireSport | 15 ** | 20 | 16.08.2013 19:46 | |
| Petr Kropáč | 15 ** | 15 | 15.08.2013 21:25 | |
| Josef Navrátil | 15 ** | 14 | 16.08.2013 10:10 | |
| David Fišer | 14 ** | 13 | 15.08.2013 12:43 | |
| Stanislav Matura | 15 ** | 12 | 11.08.2013 17:29 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 11 | 16.08.2013 12:44 | |
| Milan Kvoch | 14 ** | 10 | 11.08.2013 22:33 | |
| Ivana Hynčicová | 15 ** | 10 | 16.08.2013 14:53 | |
| Andrea Crhová | 14 ** | 6 | 12.08.2013 12:53 | |
| Jaroslav Vejtasa | 15 ** | 5 | 15.08.2013 09:39 | |
| Tomáš Tulach | 15 ** | 3 | 14.08.2013 19:50 | |
| Jan Zahradník | 15 ** | 2 | 16.08.2013 19:49 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Andrea Crhová | 17 ** | 22 | 12.08.2013 12:54 | |
| David Fišer | 18 ** | 21 | 15.08.2013 12:42 | |
| Josef Židů | 17 ** | 19 | 13.08.2013 20:37 | |
| David Beránek | 18 ** | 16 | 12.08.2013 08:13 | |
| Redakce FireSport | 18 ** | 6 | 16.08.2013 19:46 | |
| Petr Kropáč | 18 ** | 0 | 15.08.2013 21:25 | |
| Michal Matějíček | 18 ** | 0 | 16.08.2013 12:47 | |
| Tomáš Tulach | 18 ** | 0 | 14.08.2013 19:50 | |
| Josef Navrátil | 18 ** | 0 | 16.08.2013 10:12 | |
| Ivana Hynčicová | 18 ** | 0 | 16.08.2013 14:53 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18 ** | 0 | 15.08.2013 09:39 | |
| Jan Zahradník | 19 ** | 0 | 16.08.2013 19:49 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire night cup - Muži | 16,20 | https://youtu.be/RxV55qdTPPA | Jenda Macoun | |
Fire night cup - Muži | 16,48 | https://youtu.be/jEhQyd2XYm4 | Redakce FireSport | |
Fire night cup - Ženy | 18,01 | https://youtu.be/XzGtRfBFo0M | Jenda Macoun | |
Fire night cup - PS-12 muži | 21,49 | https://youtu.be/wS7k5m-wpG4 | Redakce FireSport | |
Fire night cup - Muži | 21,93 | https://youtu.be/3PaGuqV_n94 | Matěj Drešer | |
Fire night cup - PS-12 muži | 24,07 | https://youtu.be/gEhuno9N7sk | Jenda Macoun | |
Fire night cup - PS-12 muži | 27,15 | https://youtu.be/MSRYSgNLqD4 | Matěj Drešer | |
Fire night cup - PS-12 muži | 28,82 | https://youtu.be/xY8h1fGlYl4 | Jenda Macoun | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/08/17 | Roudný, Roudný | |
| 2018/08/18 | Roudný, FNC Roudný | |
| 2017/08/19 | Roudný, FNC Roudný | |
| 2016/08/13 | Roudný, 10. kolo Roudný | |
| 2015/08/15 | Roudný, O pohár Ivana Ivanova | |
| 2015/06/06 | Roudný, PKL Roudný | |
| 2015/04/25 | Hasičský areál Roudný, Fire training day | |
| 2014/08/16 | Roudný, O pohár Ivana Ivanova | |
| 2014/06/06 | Roudný, PKL Roudný | |
| 2013/08/17 | Roudný, Pohár Ivana Ivanova | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















