| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhrosteni.cz |
| Kdy: | 15. 07. 2017 13:00 |
| Kontakt: | Petr Lajda |
| Telefon: | 608 473 597 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Tomáš Hráček |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice A | Kroměříž | 16,56 | 16,56 | 16,26 | |
| 2. | Radíkov | Přerov | 16,60 | 16,60 | 16,03 | |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,73 | 16,45 | 16,73 | |
| 4. | Rymice | Kroměříž | 16,88 | 16,32 | 16,88 |
|
| 5. | Pravčice B | Kroměříž | 17,10 | 17,10 | 16,78 | |
| 6. | Hlinsko | Přerov | 17,63 | 17,35 | 17,63 | |
| 7. | Nětčice | Kroměříž | 17,99 | 17,99 | 17,31 |
|
| 8. | Loukov | Kroměříž | 18,65 | 18,65 | 18,55 | |
| 8. | Holešov | Kroměříž | 18,65 | 18,65 | 18,45 |
|
| 10. | Špičky | Přerov | 18,79 | 17,28 | 18,79 | |
11. | Choryně | Vsetín | 20,92 | 20,92 | 18,77 | |
| 12. | Rychlov | Kroměříž | 21,52 | 19,99 | 21,52 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,37 | 15,37 | 15,37 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dětkovice | Vyškov | 15,93 | 16,00 | 16,00 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 15,70 | 16,06 | 16,06 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Roštění | Kroměříž | 15,83 | 16,22 | 16,22 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dětkovice | Vyškov | 16,55 | 16,33 | 16,55 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pravčice A | Kroměříž | 16,56 | 16,26 | 16,56 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,57 | 15,95 | 16,57 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Radíkov | Přerov | 16,60 | 16,03 | 16,60 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radíkov | Přerov | 16,66 | 16,60 | 16,66 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pravčice | Kroměříž | 16,71 | 16,12 | 16,71 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,45 | 16,73 | 16,73 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 16,63 | 16,86 | 16,86 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rymice | Kroměříž | 16,32 | 16,88 | 16,88 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Rychlov | Kroměříž | 16,83 | 16,96 | 16,96 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rymice | Kroměříž | 17,02 | 16,81 | 17,02 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,05 | 16,41 | 17,05 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice B | Kroměříž | 17,10 | 16,78 | 17,10 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pravčice A | Kroměříž | 17,11 | 16,99 | 17,11 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hlinsko | Přerov | 17,12 | 16,96 | 17,12 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Roštění | Kroměříž | 17,15 | 16,85 | 17,15 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,18 | 17,13 | 17,18 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,10 | 17,19 | 17,19 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 16,66 | 17,25 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,99 | 17,32 | 17,32 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Loukov | Kroměříž | 17,34 | 17,25 | 17,34 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pravčice B | Kroměříž | 17,54 | 17,38 | 17,54 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice | Kroměříž | 17,54 | 17,48 | 17,54 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Špičky | Přerov | 16,44 | 17,60 | 17,60 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hlinsko | Přerov | 17,35 | 17,63 | 17,63 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ratiboř | Vsetín | 17,26 | 17,67 | 17,67 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nětčice | Kroměříž | 17,50 | 17,24 | 17,50 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Roštění | Kroměříž | 18,54 | 17,98 | 18,54 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Roštění | Kroměříž | 18,93 | 18,28 | 18,93 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Záhlinice | Kroměříž | 19,43 | 18,43 | 19,43 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Záhlinice | Kroměříž | 17,90 | 20,21 | 20,21 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Roštění | Kroměříž | 20,25 | 20,30 | 20,30 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Trnava | Zlín | 18,57 | 21,76 | 21,76 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nětčice | Kroměříž | 22,63 | 22,61 | 22,63 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vrbka | Kroměříž | 28,89 | 28,98 | 28,98 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | Kroměříž | 28,58 | 28,11 | 28,58 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Trnava | Třebíč | 32,33 | 32,60 | 32,60 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 0 | 15.07.2017 11:14 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 3 | 15.07.2017 11:14 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a14277037 Kód: a14277037 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/18 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2025/07/26 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2024/07/27 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2023/07/29 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2022/07/30 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2021/07/03 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2020/06/13 | Roštění - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2019/07/20 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2018/07/21 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2017/09/08 | Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku | |
| 2017/07/15 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2016/07/16 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2015/07/25 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2014/07/19 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2013/07/13 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2012/07/06 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















