| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhrosteni.cz |
| Kdy: | 13. 07. 2013 10:00 |
| Kontakt: | Petr Lajda |
| Telefon: | 608 473 597 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Tomáš Hráček |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 16,06 | 15,70 | 16,06 | |
| 2. | Loukov | Kroměříž | 17,72 | 17,72 | 17,43 |
|
| 3. | Rychlov | Kroměříž | 18,05 | 18,02 | 18,05 | |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,48 | 18,48 | 17,90 | |
| 5. | Bílany | Kroměříž | 18,87 | 18,35 | 18,87 |
|
| 6. | Tučapy | Kroměříž | 18,97 | 17,76 | 18,97 |
|
| 7. | Rymice | Kroměříž | 19,09 | 19,09 | 17,90 | |
| 8. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 19,18 | 19,09 | 19,18 |
|
| 9. | Nětčice B | Kroměříž | 25,80 | 19,77 | 25,80 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rymice | Kroměříž | 20,77 | 20,77 | 20,76 | |
| 2. | Prusinovice | Kroměříž | 33,59 | 20,89 | 33,59 | |
| 3. | Roštění | Kroměříž | 54,84 | 54,84 | 22,47 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,37 | 15,37 | 15,37 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dětkovice | Vyškov | 15,93 | 16,00 | 16,00 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 15,70 | 16,06 | 16,06 | 2013/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Roštění | Kroměříž | 15,83 | 16,22 | 16,22 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dětkovice | Vyškov | 16,55 | 16,33 | 16,55 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pravčice A | Kroměříž | 16,56 | 16,26 | 16,56 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,57 | 15,95 | 16,57 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Radíkov | Přerov | 16,60 | 16,03 | 16,60 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radíkov | Přerov | 16,66 | 16,60 | 16,66 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pravčice | Kroměříž | 16,71 | 16,12 | 16,71 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,45 | 16,73 | 16,73 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 16,63 | 16,86 | 16,86 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rymice | Kroměříž | 16,32 | 16,88 | 16,88 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Rychlov | Kroměříž | 16,83 | 16,96 | 16,96 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rymice | Kroměříž | 17,02 | 16,81 | 17,02 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,05 | 16,41 | 17,05 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice B | Kroměříž | 17,10 | 16,78 | 17,10 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Pravčice A | Kroměříž | 17,11 | 16,99 | 17,11 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hlinsko | Přerov | 17,12 | 16,96 | 17,12 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Roštění | Kroměříž | 17,15 | 16,85 | 17,15 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,18 | 17,13 | 17,18 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,10 | 17,19 | 17,19 | 2019/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 16,66 | 17,25 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,99 | 17,32 | 17,32 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Loukov | Kroměříž | 17,34 | 17,25 | 17,34 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pravčice B | Kroměříž | 17,54 | 17,38 | 17,54 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice | Kroměříž | 17,54 | 17,48 | 17,54 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Špičky | Přerov | 16,44 | 17,60 | 17,60 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hlinsko | Přerov | 17,35 | 17,63 | 17,63 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ratiboř | Vsetín | 17,26 | 17,67 | 17,67 | 2021/07/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nětčice | Kroměříž | 17,50 | 17,24 | 17,50 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Roštění | Kroměříž | 18,54 | 17,98 | 18,54 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Roštění | Kroměříž | 18,93 | 18,28 | 18,93 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Záhlinice | Kroměříž | 19,43 | 18,43 | 19,43 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Záhlinice | Kroměříž | 17,90 | 20,21 | 20,21 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Roštění | Kroměříž | 20,25 | 20,30 | 20,30 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Trnava | Zlín | 18,57 | 21,76 | 21,76 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nětčice | Kroměříž | 22,63 | 22,61 | 22,63 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vrbka | Kroměříž | 28,89 | 28,98 | 28,98 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | Kroměříž | 28,58 | 28,11 | 28,58 | 2025/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Trnava | Třebíč | 32,33 | 32,60 | 32,60 | 2024/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Milan Kochaniček | 16 ** | 24 | 08.07.2013 21:56 | |
| Petr Lajda | 16 ** | 23 | 30.06.2013 15:54 | |
| Martina Odložilíková | 16 ** | 21 | 30.06.2013 19:11 | |
| Petr Topič | 16 ** | 19 | 11.07.2013 13:19 | |
| Tomáš Hráček | 16 ** | 17 | 30.06.2013 22:59 | |
| Verča Žeravová | 16 ** | 17 | 03.07.2013 22:53 | |
| Marek Mucha | 16 ** | 16 | 13.07.2013 07:05 | |
| Lukáš Výstup | 16 ** | 15 | 10.07.2013 21:59 | |
| Josef Navrátil | 16 ** | 14 | 12.07.2013 07:18 | |
| Mirek | 16 ** | 13 | 10.07.2013 19:41 | |
| mirrao | 16 ** | 12 | 05.07.2013 09:25 | |
| Pavel Žůrek | 17 ** | 11 | 05.07.2013 11:21 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 10 | 01.07.2013 12:13 | |
| Petr Beránek | 17 ** | 6 | 11.07.2013 11:47 | |
| Honza Bělík | 17 ** | 6 | 09.07.2013 12:50 | |
| Tomáš Láník | 17 ** | 1 | 08.07.2013 16:48 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 11.07.2013 11:27 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 09.07.2013 07:36 | |
| Martin Láník | 17 ** | 0 | 08.07.2013 10:46 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 10.07.2013 18:15 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 10.07.2013 11:50 | |
| Aleš Havelka | 17 ** | 0 | 08.07.2013 07:57 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 0 | 10.07.2013 21:44 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 0 | 09.07.2013 12:00 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 0 | 11.07.2013 15:33 | |
| Pavel Lajda | 17 ** | 0 | 04.07.2013 08:01 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Výstup | 16 ** | 0 | 10.07.2013 22:06 | |
| Marek Mucha | 16 ** | 0 | 13.07.2013 07:05 | |
| Petr Lajda | 16 ** | 0 | 30.06.2013 15:55 | |
| Mirek | 16 ** | 0 | 10.07.2013 19:28 | |
| Tomáš Hráček | 16 ** | 0 | 30.06.2013 23:00 | |
| Aleš Havelka | 16 ** | 0 | 08.07.2013 07:57 | |
| Martin Láník | 17 ** | 0 | 08.07.2013 10:47 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 09.07.2013 07:36 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 10.07.2013 18:16 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 10.07.2013 11:51 | |
| Verča Žeravová | 17 ** | 0 | 03.07.2013 22:54 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 0 | 09.07.2013 12:01 | |
| Pavel Lajda | 17 ** | 0 | 04.07.2013 08:03 | |
| Pavel Žůrek | 17 ** | 0 | 05.07.2013 11:22 | |
| Honza Bělík | 17 ** | 0 | 09.07.2013 12:51 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 0 | 01.07.2013 12:13 | |
| Tomáš Láník | 17 ** | 0 | 08.07.2013 16:48 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 0 | 10.07.2013 21:44 | |
| Petr Beránek | 17 ** | 0 | 11.07.2013 11:48 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 11.07.2013 11:28 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 12.07.2013 07:19 | |
| mirrao | 17 ** | 0 | 05.07.2013 09:23 | |
| Milan Kochaniček | 17 ** | 0 | 08.07.2013 21:56 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18 ** | 0 | 11.07.2013 15:33 | |
| Martina Odložilíková | 18 ** | 0 | 30.06.2013 19:12 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8447237 Kód: a8447237 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8451520 Kód: a8451520 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8455212 Kód: a8455212 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8458549 Kód: a8458549 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8557682 Kód: a8557682 |
|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/E-uxnucyz2s Kód: E-uxnucyz2s |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/18 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2025/07/26 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2024/07/27 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2023/07/29 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2022/07/30 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2021/07/03 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2020/06/13 | Roštění - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2019/07/20 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2018/07/21 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2017/09/08 | Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku | |
| 2017/07/15 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2016/07/16 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2015/07/25 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2014/07/19 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2013/07/13 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| 2012/07/06 | Roštění, O pohár starosty obce Roštění | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















