| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 07. 2016 21:30 |
| Kontakt: | Jaroslav Hanzl |
| Telefon: | |
| Okres: | Liberec |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | vit koukal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 16,75 | 16,75 | 16,53 | |
| 2. | Benešov u Semil | Semily | 17,72 | 17,72 | 17,26 | |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 18,63 | 18,54 | 18,63 | |
| 4. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 19,40 | 19,40 | 18,96 | |
| 5. | Kosořice | Mladá Boleslav | 21,94 | 21,94 | 21,65 | |
| 6. | Karlinky | Liberec | 22,06 | 22,06 | 21,89 | |
| 7. | Dolní Hanychov, Liberec VIII | Liberec | 22,80 | 21,89 | 22,80 | |
| 8. | Bozkov | Semily | 22,93 | 21,13 | 22,93 | |
| 9. | Raspenava B | Liberec | 24,00 | 22,55 | 24,00 | |
| 10. | Raspenava A | Liberec | 26,86 | 26,86 | 26,57 | |
| 11. | Chrastava | Liberec | 38,92 | 38,92 | 37,05 | |
| 12. | Smidary | Hradec Králové | 47,72 | 46,37 | 47,72 | |
| 13. | Bulovka | Liberec | 53,30 | 51,37 | 53,30 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smidary | Hradec Králové | 20,21 | 19,92 | 20,21 | |
| 2. | Hradčany | Liberec | 20,54 | 20,54 | 20,04 | |
| 3. | Janův Důl | Liberec | 21,09 | 21,09 | 20,69 | |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 21,24 | 21,24 | 20,91 | |
| 5. | Karlinky | Liberec | 22,70 | 19,65 | 22,70 | |
| 6. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 23,44 | 23,13 | 23,44 | |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 23,87 | 22,17 | 23,87 | |
| 8. | Nová Ves | Liberec | 24,83 | 24,06 | 24,83 | |
| 9. | Ludvíkov pod Smrkem | Liberec | 25,87 | 25,59 | 25,87 | |
| 10. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 32,43 | 31,78 | 32,43 | |
| 11. | Chrastava muži | Liberec | 38,80 | 38,80 | 37,51 | |
| 12. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 21,36 | 20,97 | 21,36 | |
| 2. | Příšovice | Liberec | 21,53 | 20,73 | 21,53 | |
| 3. | Roztoky u Semil | Semily | 21,54 | 21,54 | 21,43 | |
| 4. | Jeřmanice B | Liberec | 22,34 | 21,91 | 22,34 | |
| 5. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 22,75 | 21,81 | 22,75 | |
| 6. | Škodějov B | Semily | 22,78 | 22,78 | 22,04 | |
| 7. | Sukorady | Jičín | 23,60 | 23,60 | 22,98 | |
| 8. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 24,22 | 22,34 | 24,22 | |
| 9. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 27,14 | 27,14 | 25,60 | |
| 10. | Chrastava ženy | Liberec | 30,81 | 30,81 | 30,52 | |
| 11. | Kosořice | Mladá Boleslav | 34,48 | 34,48 | 31,61 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Veselá | Semily | 15,26 | 15,77 | 15,77 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,73 | 15,97 | 15,97 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Karlinky | Liberec | 15,22 | 16,06 | 16,06 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lestkov | Semily | 15,50 | 16,13 | 16,13 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,16 | 16,18 | 16,18 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradčany | Liberec | 15,87 | 16,62 | 16,62 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,65 | 15,58 | 16,65 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Smidary | Hradec Králové | 16,73 | 15,38 | 16,73 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sloup | Praha-západ | 16,83 | 16,90 | 16,90 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 16,71 | 16,93 | 16,93 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Frýdlant | Liberec | 16,25 | 16,95 | 16,95 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nová Ves | Liberec | 16,74 | 17,08 | 17,08 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,13 | 16,73 | 17,13 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bukovina, Turnov | Semily | 15,72 | 17,14 | 17,14 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Benešov u Semil | Semily | 16,47 | 17,22 | 17,22 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Příšovice | Liberec | 16,41 | 17,32 | 17,32 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Janův Důl | Liberec | 17,47 | 16,57 | 17,47 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 17,52 | 17,23 | 17,52 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hradčany | Liberec | 16,74 | 17,73 | 17,73 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Janův Důl | Liberec | 16,96 | 17,75 | 17,75 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,84 | 16,79 | 17,84 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jeřmanice | Liberec | 17,86 | 16,33 | 17,86 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Škodějov | Semily | 16,89 | 18,00 | 18,00 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bukovina, Turnov | Semily | 16,68 | 18,12 | 18,12 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,39 | 18,27 | 18,27 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 17,58 | 18,56 | 18,56 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 20,22 | 17,82 | 20,22 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ludvíkov pod Smrkem | Liberec | 19,01 | 20,41 | 20,41 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Košťálov | Semily | 20,18 | 20,43 | 20,43 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 20,09 | 20,62 | 20,62 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 16,75 | 16,53 | 16,75 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Benešov u Semil | Semily | 17,72 | 17,26 | 17,72 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Sychrov | Mladá Boleslav | - | - | 17,96 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | - | - | 18,18 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,48 | 17,94 | 18,48 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jeřmanice | Liberec | 18,54 | 18,63 | 18,63 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 18,90 | 19,10 | 19,10 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | - | - | 19,13 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 19,40 | 18,96 | 19,40 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Huť | Jablonec nad Nisou | - | - | 19,62 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Frýdlant | Liberec | 20,21 | 20,05 | 20,21 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Jeřmanice | Liberec | 20,56 | 21,22 | 21,22 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Libuň | Jičín | - | - | 21,72 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kosořice | Mladá Boleslav | 21,94 | 21,65 | 21,94 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Karlinky | Liberec | 22,06 | 21,89 | 22,06 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jeřmanice Dorostenky | Liberec | 22,51 | 22,39 | 22,51 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dolní Hanychov, Liberec VIII | Liberec | 21,89 | 22,80 | 22,80 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bozkov | Semily | 21,13 | 22,93 | 22,93 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Karlinky | Liberec | 22,95 | 23,67 | 23,67 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | - | - | 23,81 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Raspenava B | Liberec | 22,55 | 24,00 | 24,00 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Košťálov | Semily | 23,46 | 24,67 | 24,67 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bulovka | Liberec | - | - | 24,99 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | - | - | 25,60 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bulovka | Liberec | 223,33 | 26,52 | 26,52 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Raspenava A | Liberec | 26,86 | 26,57 | 26,86 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Benešov u Semil | Semily | - | - | 31,46 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 21,72 | 35,21 | 35,21 | 2014/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chrastava | Liberec | 38,92 | 37,05 | 38,92 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Frýdlant | Liberec | - | - | 44,18 | 2013/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| David Beránek | 15 ** | 8 | 30.06.2016 09:47 | |
| Radek Troch | 15 ** | 0 | 07.07.2016 21:35 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 07.07.2016 21:35 | |
| David Beránek | 18 ** | 0 | 30.06.2016 09:48 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/12 | Raspenava, XI. kolo PKL | |
| 2025/09/13 | Raspenava, PKL Raspenava | |
| 2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
| 2022/11/19 | Celkové vyhlášení Raspenava, Celkové vyhlášení Raspenava | |
| 2022/07/09 | Raspenava, FNC Raspenava | |
| 2019/07/06 | Raspenava, Raspenava | |
| 2018/07/07 | Raspenava, FNC Raspenava | |
| 2017/07/08 | Raspenava, FNC Raspenava | |
| 2016/07/09 | Raspenava, 6. kolo Raspenava | |
| 2015/07/11 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
| 2014/11/08 | Raspenava, Raspenava, Česká beseda | |
| 2014/07/12 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
| 2013/09/14 | Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár | |
| 2010/09/11 | Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR | |
| 2008/09/13 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
| 2007/09/08 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















