| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 07. 2016 21:30 |
| Kontakt: | Jaroslav Hanzl |
| Telefon: | |
| Okres: | Liberec |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | vit koukal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 16,75 | 16,75 | 16,53 | |
| 2. | Benešov u Semil | Semily | 17,72 | 17,72 | 17,26 | |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 18,63 | 18,54 | 18,63 | |
| 4. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 19,40 | 19,40 | 18,96 | |
| 5. | Kosořice | Mladá Boleslav | 21,94 | 21,94 | 21,65 | |
| 6. | Karlinky | Liberec | 22,06 | 22,06 | 21,89 | |
| 7. | Dolní Hanychov, Liberec VIII | Liberec | 22,80 | 21,89 | 22,80 | |
| 8. | Bozkov | Semily | 22,93 | 21,13 | 22,93 | |
| 9. | Raspenava B | Liberec | 24,00 | 22,55 | 24,00 | |
| 10. | Raspenava A | Liberec | 26,86 | 26,86 | 26,57 | |
| 11. | Chrastava | Liberec | 38,92 | 38,92 | 37,05 | |
| 12. | Smidary | Hradec Králové | 47,72 | 46,37 | 47,72 | |
| 13. | Bulovka | Liberec | 53,30 | 51,37 | 53,30 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smidary | Hradec Králové | 20,21 | 19,92 | 20,21 | |
| 2. | Hradčany | Liberec | 20,54 | 20,54 | 20,04 | |
| 3. | Janův Důl | Liberec | 21,09 | 21,09 | 20,69 | |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 21,24 | 21,24 | 20,91 | |
| 5. | Karlinky | Liberec | 22,70 | 19,65 | 22,70 | |
| 6. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 23,44 | 23,13 | 23,44 | |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 23,87 | 22,17 | 23,87 | |
| 8. | Nová Ves | Liberec | 24,83 | 24,06 | 24,83 | |
| 9. | Ludvíkov pod Smrkem | Liberec | 25,87 | 25,59 | 25,87 | |
| 10. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 32,43 | 31,78 | 32,43 | |
| 11. | Chrastava muži | Liberec | 38,80 | 38,80 | 37,51 | |
| 12. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 21,36 | 20,97 | 21,36 | |
| 2. | Příšovice | Liberec | 21,53 | 20,73 | 21,53 | |
| 3. | Roztoky u Semil | Semily | 21,54 | 21,54 | 21,43 | |
| 4. | Jeřmanice B | Liberec | 22,34 | 21,91 | 22,34 | |
| 5. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 22,75 | 21,81 | 22,75 | |
| 6. | Škodějov B | Semily | 22,78 | 22,78 | 22,04 | |
| 7. | Sukorady | Jičín | 23,60 | 23,60 | 22,98 | |
| 8. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 24,22 | 22,34 | 24,22 | |
| 9. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 27,14 | 27,14 | 25,60 | |
| 10. | Chrastava ženy | Liberec | 30,81 | 30,81 | 30,52 | |
| 11. | Kosořice | Mladá Boleslav | 34,48 | 34,48 | 31,61 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Březová | Liberec | 14,79 | 15,07 | 15,07 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Karlinky | Liberec | 14,98 | 15,38 | 15,38 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,38 | 14,60 | 15,38 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Janův Důl | Liberec | 15,64 | 15,72 | 15,72 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,79 | 15,03 | 15,79 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,32 | 16,11 | 16,11 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Chyjice | Jičín | 14,88 | 16,18 | 16,18 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Karlinky | Liberec | 15,82 | 16,19 | 16,19 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Mělník Chloumek | Mělník | 16,06 | 16,73 | 16,73 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Brada - Rybníček | Jičín | 16,98 | 17,01 | 17,01 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Raspenava | Liberec | 16,47 | 17,41 | 17,41 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Škodějov | Semily | 17,54 | 17,21 | 17,54 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Bukovno | Mladá Boleslav | 17,61 | 16,85 | 17,61 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 17,16 | 17,70 | 17,70 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Škodějov Dorost | Semily | 17,75 | 17,73 | 17,75 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Jeřmanice | Liberec | 18,08 | 17,12 | 18,08 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 18,19 | 17,78 | 18,19 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Janův Důl | Liberec | 15,85 | 18,31 | 18,31 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 17,37 | 18,41 | 18,41 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,08 | 18,75 | 18,75 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Jeřmanice | Liberec | 18,90 | 18,24 | 18,90 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Hradčany | Liberec | 19,20 | 15,10 | 19,20 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Březovice | Mladá Boleslav | 18,99 | 19,24 | 19,24 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Škodějov | Semily | 19,86 | 18,05 | 19,86 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 19,19 | 20,34 | 20,34 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Bílý Potok Lvová | Liberec | 20,45 | 20,38 | 20,45 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Doubrava Lažany | Mladá Boleslav | 21,32 | 21,89 | 21,89 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Ludvíkov pod Smrkem | Liberec | 21,43 | 25,92 | 25,92 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 26,07 | 25,66 | 26,07 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Nové Město pod Smrkem | Liberec | 26,07 | 26,67 | 26,67 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 17,34 | 17,48 | 17,48 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Mělník Blata | Mělník | 17,48 | 17,98 | 17,98 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,69 | 18,32 | 18,69 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 17,26 | 18,69 | 18,69 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Olešnice | Semily | 18,04 | 18,87 | 18,87 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 19,43 | 18,33 | 19,43 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Raspenava | Liberec | 18,75 | 19,52 | 19,52 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Raspenava B | Liberec | 19,52 | 19,72 | 19,72 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 19,92 | 19,52 | 19,92 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Škodějov | Semily | 21,05 | 20,00 | 21,05 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 19,52 | 22,93 | 22,93 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Raspenava | Liberec | 21,36 | 23,19 | 23,19 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Krásný Les | Karlovy Vary | 26,43 | 26,00 | 26,43 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 22,89 | 27,40 | 27,40 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 43,44 | 44,74 | 44,74 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 48,45 | 22,08 | 48,45 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Slatiny | Jičín | 52,74 | 18,13 | 52,74 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Břehy | Mladá Boleslav | 18,19 | 18,02 | NP | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| David Beránek | 15 ** | 8 | 30.06.2016 09:47 | |
| Radek Troch | 15 ** | 0 | 07.07.2016 21:35 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Troch | 17 ** | 0 | 07.07.2016 21:35 | |
| David Beránek | 18 ** | 0 | 30.06.2016 09:48 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/12 | Raspenava, XI. kolo PKL | |
| 2025/09/13 | Raspenava, PKL Raspenava | |
| 2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
| 2022/11/19 | Celkové vyhlášení Raspenava, Celkové vyhlášení Raspenava | |
| 2022/07/09 | Raspenava, FNC Raspenava | |
| 2019/07/06 | Raspenava, Raspenava | |
| 2018/07/07 | Raspenava, FNC Raspenava | |
| 2017/07/08 | Raspenava, FNC Raspenava | |
| 2016/07/09 | Raspenava, 6. kolo Raspenava | |
| 2015/07/11 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
| 2014/11/08 | Raspenava, Raspenava, Česká beseda | |
| 2014/07/12 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
| 2013/09/14 | Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár | |
| 2010/09/11 | Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR | |
| 2008/09/13 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
| 2007/09/08 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















