| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2015 21:45 |
| Kontakt: | Jaromír Hanzl |
| Telefon: | |
| Okres: | Liberec |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | vit koukal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frýdlant | Liberec | 20,83 | 20,83 | 19,81 | |
| 2. | Raspenava | Liberec | 20,95 | 19,88 | 20,95 | |
| 3. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 21,10 | 21,10 | 20,50 | |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 21,71 | 21,71 | 20,58 | |
| 5. | Karlinky | Liberec | 22,30 | 22,30 | 19,91 | |
| 6. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 25,20 | 25,20 | 24,94 | |
| 7. | Chrastava | Liberec | 29,67 | 29,44 | 29,67 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janův Důl | Liberec | 20,01 | 20,01 | 18,98 | |
| 2. | Hradčany | Liberec | 20,64 | 20,64 | 20,27 | |
| 3. | Smidary | Hradec Králové | 21,17 | 21,17 | 20,51 | |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 21,21 | 20,49 | 21,21 | |
| 5. | Karlinky | Liberec | 23,15 | 21,15 | 23,15 | |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 23,50 | 23,39 | 23,50 | |
| 7. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 23,90 | 23,41 | 23,90 | |
| 8. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 24,64 | 24,64 | 23,77 | |
| 9. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 24,92 | 24,57 | 24,92 | |
| 10. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 32,23 | 31,75 | 32,23 | |
| 11. | Tatobity | Semily | NP | - | - |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 21,88 | 20,54 | 21,88 | |
| 2. | Roztoky u Semil | Semily | 22,89 | 22,89 | 21,31 | |
| 3. | Příšovice | Liberec | 23,25 | 23,25 | 23,20 | |
| 4. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 25,05 | 22,58 | 25,05 |
|
| 5. | Sedlejovice | Liberec | 27,80 | 26,94 | 27,80 | |
| 6. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 28,03 | 28,03 | 26,03 | |
| 7. | Chrastava | Liberec | 46,38 | 46,38 | 46,20 | |
| 8. | Raspenava B | Liberec | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Březová | Liberec | 14,79 | 15,07 | 15,07 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Karlinky | Liberec | 14,98 | 15,38 | 15,38 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,38 | 14,60 | 15,38 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Janův Důl | Liberec | 15,64 | 15,72 | 15,72 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,79 | 15,03 | 15,79 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,32 | 16,11 | 16,11 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Chyjice | Jičín | 14,88 | 16,18 | 16,18 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Karlinky | Liberec | 15,82 | 16,19 | 16,19 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Mělník Chloumek | Mělník | 16,06 | 16,73 | 16,73 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Brada - Rybníček | Jičín | 16,98 | 17,01 | 17,01 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Raspenava | Liberec | 16,47 | 17,41 | 17,41 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Škodějov | Semily | 17,54 | 17,21 | 17,54 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Bukovno | Mladá Boleslav | 17,61 | 16,85 | 17,61 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 17,16 | 17,70 | 17,70 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Škodějov Dorost | Semily | 17,75 | 17,73 | 17,75 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Jeřmanice | Liberec | 18,08 | 17,12 | 18,08 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 18,19 | 17,78 | 18,19 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Janův Důl | Liberec | 15,85 | 18,31 | 18,31 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 17,37 | 18,41 | 18,41 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Sezemice | Mladá Boleslav | 18,08 | 18,75 | 18,75 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Jeřmanice | Liberec | 18,90 | 18,24 | 18,90 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Hradčany | Liberec | 19,20 | 15,10 | 19,20 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Březovice | Mladá Boleslav | 18,99 | 19,24 | 19,24 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Škodějov | Semily | 19,86 | 18,05 | 19,86 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 19,19 | 20,34 | 20,34 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Bílý Potok Lvová | Liberec | 20,45 | 20,38 | 20,45 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Doubrava Lažany | Mladá Boleslav | 21,32 | 21,89 | 21,89 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Ludvíkov pod Smrkem | Liberec | 21,43 | 25,92 | 25,92 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 26,07 | 25,66 | 26,07 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Nové Město pod Smrkem | Liberec | 26,07 | 26,67 | 26,67 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 17,34 | 17,48 | 17,48 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Mělník Blata | Mělník | 17,48 | 17,98 | 17,98 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,69 | 18,32 | 18,69 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Jeřmanice | Liberec | 17,26 | 18,69 | 18,69 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Olešnice | Semily | 18,04 | 18,87 | 18,87 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 19,43 | 18,33 | 19,43 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Raspenava | Liberec | 18,75 | 19,52 | 19,52 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Raspenava B | Liberec | 19,52 | 19,72 | 19,72 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 19,92 | 19,52 | 19,92 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Škodějov | Semily | 21,05 | 20,00 | 21,05 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 19,52 | 22,93 | 22,93 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Raspenava | Liberec | 21,36 | 23,19 | 23,19 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Krásný Les | Karlovy Vary | 26,43 | 26,00 | 26,43 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 22,89 | 27,40 | 27,40 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 43,44 | 44,74 | 44,74 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 48,45 | 22,08 | 48,45 | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Slatiny | Jičín | 52,74 | 18,13 | 52,74 | 2022/07/09 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Břehy | Mladá Boleslav | 18,19 | 18,02 | NP | 2019/07/06 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire night cup - PS-12 muži | 25,05 | https://youtu.be/vCRWScN8u3k | David Beránek | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/12 | Raspenava, XI. kolo PKL | |
| 2025/09/13 | Raspenava, PKL Raspenava | |
| 2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
| 2022/11/19 | Celkové vyhlášení Raspenava, Celkové vyhlášení Raspenava | |
| 2022/07/09 | Raspenava, FNC Raspenava | |
| 2019/07/06 | Raspenava, Raspenava | |
| 2018/07/07 | Raspenava, FNC Raspenava | |
| 2017/07/08 | Raspenava, FNC Raspenava | |
| 2016/07/09 | Raspenava, 6. kolo Raspenava | |
| 2015/07/11 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
| 2014/11/08 | Raspenava, Raspenava, Česká beseda | |
| 2014/07/12 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
| 2013/09/14 | Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár | |
| 2010/09/11 | Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR | |
| 2008/09/13 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
| 2007/09/08 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















