| Liga: | Třebíčská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 08. 2011 13:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Rosťa Neuwirth |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svatoslav | Třebíč | 17,94 | 16,92 | 17,94 | |
| 2. | Myslibořice | Třebíč | 18,14 | 17,98 | 18,14 | |
| 3. | Radonín | Třebíč | 18,22 | 17,79 | 18,22 | |
| 4. | Rudíkov | Třebíč | 20,47 | 20,47 | 20,43 | |
| 5. | Kněžice | Třebíč | 20,52 | 19,68 | 20,52 | |
| 6. | Trnava | Třebíč | 23,42 | 19,16 | 23,42 | |
| 7. | Hornice | Třebíč | 25,91 | 25,32 | 25,91 | |
| 8. | Kamenná | Třebíč | 28,95 | 28,95 | 19,92 |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kamenná | Třebíč | 16,16 | 17,00 | 17,00 | |
| 2. | Sokolí | Třebíč | 16,20 | 17,00 | 17,00 | |
| 3. | Radonín | Třebíč | 16,77 | 17,00 | 17,00 | |
| 4. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 17,58 | 17,00 | 17,00 | |
| 5. | Horky | Třebíč | 24,03 | 17,00 | 17,00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Čechtín | Třebíč | 16,15 | 16,06 | 16,15 | 2020/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Čechtín | Třebíč | 16,33 | 16,50 | 16,50 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kamenná | Třebíč | 16,51 | 16,19 | 16,51 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Čechtín | Třebíč | 16,23 | 16,53 | 16,53 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Heraltice | Třebíč | 16,42 | 16,53 | 16,53 | 2022/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Čikov | Třebíč | 16,36 | 16,55 | 16,55 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Krasonice | Jihlava | 16,36 | 16,71 | 16,71 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,74 | 16,13 | 16,74 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mladoňovice | Třebíč | 16,67 | 16,74 | 16,74 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Urbanov | Jihlava | 16,65 | 16,75 | 16,75 | 2009/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Heraltice | Třebíč | 16,60 | 16,76 | 16,76 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Čikov | Třebíč | 16,79 | 16,47 | 16,79 | 2020/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krasonice | Jihlava | 16,88 | 16,41 | 16,88 | 2009/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mladoňovice | Třebíč | 16,98 | 16,90 | 16,98 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Čechtín B | Třebíč | 16,99 | 16,98 | 16,99 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 16,75 | 16,99 | 16,99 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bransouze | Třebíč | 16,73 | 17,02 | 17,02 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 16,52 | 17,03 | 17,03 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kněžice | Třebíč | 17,04 | 16,44 | 17,04 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mladoňovice | Třebíč | 16,14 | 17,06 | 17,06 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Moravské Budějovice | Třebíč | 16,78 | 17,10 | 17,10 | 2013/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Výčapy | Třebíč | 17,11 | 17,11 | 17,11 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sedlatice | Jihlava | 16,82 | 17,12 | 17,12 | 2020/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Trnava | Třebíč | 17,17 | 16,77 | 17,17 | 2012/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sedlejov | Jihlava | 17,17 | 17,09 | 17,17 | 2009/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Litovany | Třebíč | 16,42 | 17,18 | 17,18 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kněžice | Třebíč | 17,21 | 17,05 | 17,21 | 2015/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kněžice | Třebíč | 17,26 | 16,98 | 17,26 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Budíkovice | Třebíč | 16,77 | 17,26 | 17,26 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Litovany | Třebíč | 17,30 | 17,24 | 17,30 | 2021/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/10 | Radonín, O pohár starostky obce | |
| 2024/08/11 | Radonín, O pohár starostky obce | |
| 2023/08/13 | Radonín, O pohár starostky obce | |
| 2022/08/14 | Radonín, O pohár starostky obce | |
| 2021/08/08 | Radonín, O pohár starostky obce | |
| 2020/08/09 | Radonín, O pohár starostky obce | |
| 2018/08/12 | Radonín, O pohár starostky obce | |
| 2017/08/13 | Radonín, O pohár starosty obce | |
| 2016/08/07 | Radonín, O pohár starostky obce | |
| 2015/08/09 | Radonín, O pohár starostky obce | |
| 2014/08/10 | Radonín, O pohár starosty obce | |
| 2013/08/11 | Radonín, O pohár starosty obce | |
| 2012/08/12 | Radonín, | |
| 2011/08/14 | Radonín, | |
| 2010/08/15 | Radonín, TR, O pohár starostky obce | |
| 2009/08/15 | Radonín, TR, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















