Radimovice 2019 (Liberec)
Sychrovský pohár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 05. 2019 10:00 |
| Kontakt: | Aleš Šrytr |
| Telefon: | 723101488 |
| Okres: | Liberec |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,69 | 17,69 | 17,48 | 0,21 | |
![]() | 2. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,92 | 17,81 | 17,92 | 0,11 | |
![]() | 3. | Ploukonice | Semily | 18,02 | 18,02 | 17,77 | 0,25 | |
![]() | 4. | Košťálov | Semily | 18,05 | 17,53 | 18,05 | 0,52 | |
![]() | 5. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 18,27 | 18,11 | 18,27 | 0,16 |
|
![]() | 6. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 19,06 | 17,76 | 19,06 | 1,30 | |
![]() | 7. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 19,12 | 19,12 | 19,09 | 0,03 | |
![]() | 8. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 19,20 | 17,26 | 19,20 | 1,94 | |
![]() | 9. | Jeřmanice | Liberec | 19,25 | 19,25 | 18,51 | 0,74 | |
![]() | 10. | Sychrov B | Mladá Boleslav | 19,43 | 18,69 | 19,43 | 0,74 | |
![]() | 11. | Katusice | Mladá Boleslav | 21,34 | 21,34 | 17,78 | 3,56 | |
![]() | 12. | Renmotor Jinolice | Jičín | 22,21 | 22,21 | 21,82 | 0,39 | |
![]() | 13. | Mříčná | Semily | 24,40 | 24,40 | 24,20 | 0,20 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | Semily | 15,87 | 15,87 | 15,87 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Rašín | Jičín | 15,86 | 16,11 | 16,11 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice | Semily | 16,19 | 16,03 | 16,19 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Rašín | Jičín | 16,21 | 15,96 | 16,21 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Stará Říše | Jihlava | 15,83 | 16,31 | 16,31 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,31 | 16,03 | 16,31 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov | Nový Jičín | 16,22 | 16,35 | 16,35 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bašnice | Jičín | 16,46 | 16,21 | 16,46 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,51 | 16,42 | 16,51 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Stará Říše | Jihlava | 16,56 | 16,51 | 16,56 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,37 | 16,59 | 16,59 | 2023/05/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velké Hoštice | Opava | 16,31 | 16,61 | 16,61 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,63 | 16,21 | 16,63 | 2021/09/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,67 | 16,45 | 16,67 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 16,53 | 16,70 | 16,70 | 2014/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,72 | 16,59 | 16,72 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Březová | Liberec | 16,60 | 16,76 | 16,76 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 16,79 | 16,64 | 16,79 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,23 | 16,79 | 16,79 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bašnice | Jičín | 16,82 | 16,76 | 16,82 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,32 | 16,82 | 16,82 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,85 | 16,39 | 16,85 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešnice | Semily | 16,45 | 16,86 | 16,86 | 2024/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,86 | 16,24 | 16,86 | 2022/05/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,86 | 16,49 | 16,86 | 2021/09/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Trnava | Třebíč | 16,56 | 16,87 | 16,87 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nevcehle | Jihlava | 16,29 | 16,87 | 16,87 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Březová | Liberec | 16,67 | 16,88 | 16,88 | 2025/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Prchalov | Nový Jičín | 16,33 | 16,89 | 16,89 | 2015/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,89 | 16,92 | 16,92 | 2020/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16 ** | 9 | 17.05.2019 07:52 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 18.05.2019 18:17 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 18.05.2019 18:16 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 17.05.2019 07:52 |
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













