| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 06. 2024 09:30 |
| Kontakt: | Lucie Dreiseitlová |
| Telefon: | +420607631303 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 15,86 | 15,00 | 15,86 | |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 15,94 | 15,07 | 15,94 | |
| 3. | Stará Říše | Jihlava | 16,00 | 15,95 | 16,00 | |
| 4. | Žernovník | Blansko | 16,41 | 16,41 | 16,26 | |
| 5. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,48 | 16,13 | 16,48 | |
| 6. | Ploukonice | Semily | 16,50 | 16,30 | 16,50 | |
| 7. | Chlum | Benešov | 16,69 | 16,69 | 16,44 | |
| 8. | Pšánky | Hradec Králové | 16,82 | 16,04 | 16,82 | |
| 9. | Svinov B | Ostrava-město | 16,88 | 15,91 | 16,88 | |
| 10. | Markvartovice | Opava | 16,93 | 15,47 | 16,93 | |
| 11. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,94 | 16,94 | 16,83 | |
| 12. | Proskovice | Ostrava-město | 17,02 | 17,02 | 16,86 | |
| 13. | Krotějov Sport | Tábor | 17,31 | 17,31 | 16,51 | |
| 14. | Brušperk | Frýdek-Místek | 17,35 | 17,35 | 16,95 | |
| 15. | Bartovice | Ostrava-město | 18,06 | 18,06 | 16,55 | |
| 16. | Hrabišín | Šumperk | 18,08 | 17,40 | 18,08 | |
| 17. | Dub nad Moravou | Olomouc | 18,29 | 18,03 | 18,29 | |
| 18. | Loučka | Vsetín | 24,70 | 24,70 | 18,39 | |
| 19. | Bernartice nad Odrou | Nový Jičín | 35,09 | 34,01 | 35,09 | |
| 20. | Volenice | Příbram | NP | NP | NP | |
| 20. | Olšovec | Přerov | NP | NP | 17,70 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 15,90 | 15,93 | 15,93 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velké Hoštice | Opava | 15,84 | 15,94 | 15,94 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov | Nový Jičín | 15,98 | 15,85 | 15,98 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Prchalov A | Nový Jičín | 15,91 | 16,06 | 16,06 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nevcehle | Jihlava | 16,10 | 16,10 | 16,10 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mladoňovice | Třebíč | 16,10 | 16,03 | 16,10 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Plumlov | Prostějov | 16,11 | 15,93 | 16,11 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,11 | 16,05 | 16,11 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nevcehle | Jihlava | 16,12 | 16,02 | 16,12 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Stará Říše | Jihlava | 16,05 | 16,13 | 16,13 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,98 | 16,16 | 16,16 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,89 | 16,17 | 16,17 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,17 | 15,99 | 16,17 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,19 | 16,16 | 16,19 | 2024/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Oponešice | Třebíč | 15,90 | 16,21 | 16,21 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nevcehle | Jihlava | 15,99 | 16,21 | 16,21 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Prchalov | Nový Jičín | - | - | 16,24 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Prchalov A | Nový Jičín | 16,17 | 16,24 | 16,24 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Trnava | Třebíč | 16,25 | 16,19 | 16,25 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Prchalov | Nový Jičín | 16,27 | 16,20 | 16,27 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Trnava | Třebíč | 16,21 | 16,29 | 16,29 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Krotějov Sport | Tábor | 16,03 | 16,30 | 16,30 | 2025/06/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velké Hoštice | Opava | 16,26 | 16,30 | 16,30 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Olešnice X | Olomouc | 16,03 | 16,32 | 16,32 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Plumlov | Prostějov | 15,96 | 16,35 | 16,35 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Čikov | Třebíč | 16,31 | 16,35 | 16,35 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mladoňovice | Třebíč | 16,09 | 16,35 | 16,35 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Plumlov | Prostějov | 16,31 | 16,36 | 16,36 | 2022/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,28 | 16,37 | 16,37 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,34 | 16,38 | 16,38 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hostašovice | Nový Jičín | 17,17 | 17,66 | 17,66 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,79 | 17,43 | 17,79 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Roštění | Kroměříž | 18,15 | 17,75 | 18,15 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Plumlov | Prostějov | 16,50 | 18,49 | 18,49 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Opatovice | Přerov | 18,05 | 18,59 | 18,59 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Spálov | Nový Jičín | 19,17 | 18,22 | 19,17 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olšovec | Přerov | 19,71 | 19,97 | 19,97 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hlinsko | Přerov | 25,83 | 28,08 | 28,08 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dřevohostice A | Přerov | 43,36 | 44,49 | 44,49 | 2022/06/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Staměřice | Přerov | 17,70 | 18,84 | 18,84 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hlinsko | Přerov | 19,50 | 18,84 | 19,50 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dřevohostice | Přerov | 18,26 | 20,53 | 20,53 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Černotín | Přerov | 21,41 | 21,13 | 21,41 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mikulůvka | Vsetín | 21,28 | 21,70 | 21,70 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Špičky | Přerov | 22,71 | 19,67 | 22,71 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Stará Ves | Přerov | 26,36 | 25,00 | 26,36 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Soběchleby | Přerov | 27,77 | 26,00 | 27,77 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Paršovice | Přerov | 25,76 | 29,80 | 29,80 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 21 | 16.06.2024 09:15 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 3 | 15.06.2024 20:20 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 15 ** | 22 | 15.06.2024 20:21 | |
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 0 | 16.06.2024 09:15 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Extraliga ČR - Muži | 17,83 | https://youtu.be/LzeOltYf5oE | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















