| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | http://sdhrackova.cz/ |
| Kdy: | 26. 05. 2024 13:00 |
| Kontakt: | Michal Staněk |
| Telefon: | 604 907 214 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Popov | Zlín | 17,82 | 17,82 | 17,06 | |
| 2. | Roštění | Kroměříž | 18,03 | 18,03 | 17,49 | |
| 3. | Hostětín | Uherské Hradiště | 18,51 | 17,63 | 18,51 | |
| 4. | Racková | Zlín | 18,72 | 17,86 | 18,72 | |
| 5. | Sazovice | Zlín | 19,71 | 19,71 | 19,59 | |
| 6. | Bílovice | Uherské Hradiště | 20,59 | 20,59 | 19,32 | |
| 7. | Hrobice | Zlín | 22,09 | 18,97 | 22,09 | |
| 8. | Vlachovice | Zlín | 22,53 | 22,53 | 22,51 | |
| 9. | Veselá | Zlín | 23,21 | 22,51 | 23,21 | |
| 10. | Machová | Zlín | 23,67 | 23,67 | 22,54 | |
| 11. | Hostišová | Zlín | 24,47 | 23,54 | 24,47 | |
| 12. | Martinice | Kroměříž | 27,28 | 27,28 | 17,39 | |
| 13. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 31,43 | 16,96 | 31,43 | |
| 14. | Lhota | Zlín | 34,08 | 19,59 | 34,08 | |
| 15. | Louky | Zlín | 34,77 | 27,30 | 34,77 | |
| 16. | Pohořelice | Zlín | 38,06 | 38,06 | 21,98 | |
17. | Bratřejov | Zlín | 41,47 | 41,47 | 41,10 | |
| 18. | Trnava | Zlín | 61,19 | 61,19 | 27,93 | |
| 19. | Březolupy | Uherské Hradiště | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 21,05 | 21,05 | 18,85 | |
| 2. | Březolupy | Uherské Hradiště | 21,75 | 21,75 | 20,98 | |
| 3. | Šarovy | Zlín | 21,81 | 21,21 | 21,81 | |
| 4. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 22,97 | 22,97 | 20,01 | |
| 5. | Hostišová | Zlín | 28,36 | 27,78 | 28,36 | |
| 6. | Nová Dědina | Kroměříž | 34,74 | 34,74 | 23,68 | |
| 7. | Lhota | Zlín | NP | NP | NP | |
| 8. | Trnava | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | Zlín | 16,73 | 16,73 | 16,21 | |
| 2. | Veselá | Zlín | 17,40 | 17,17 | 17,40 | |
| 3. | Lipová | Zlín | 17,81 | 16,73 | 17,81 | |
| 4. | Popov | Zlín | 19,15 | 18,01 | 19,15 | |
| 5. | Pitín | Uherské Hradiště | 20,24 | 19,92 | 20,24 | |
| 6. | Trnava | Zlín | 20,86 | 20,86 | 20,18 | |
| 7. | Žeranovice | Kroměříž | 21,32 | 20,60 | 21,32 | |
| 8. | Želechovice nad Dřevnicí | Zlín | 21,90 | 21,90 | 21,49 | |
| 9. | Polichno | Zlín | 28,88 | 28,87 | 28,88 | |
| 10. | Racková | Zlín | 36,83 | 18,84 | 36,83 | |
| 11. | Vrbka | Kroměříž | 60,46 | 59,77 | 60,46 | |
| 12. | Roštění | Kroměříž | NP | NP | NP | |
| 13. | Lhota | Zlín | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mladcová | Zlín | 15,11 | 14,92 | 15,11 | |
| 2. | Sazovice | Zlín | 20,28 | 17,89 | 20,28 | |
| 3. | Machová | Zlín | 21,41 | 20,25 | 21,41 | |
| 4. | Hostišová | Zlín | 54,41 | 54,02 | 54,41 | |
| 5. | Louky | Zlín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,32 | 16,38 | 16,38 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velký Ořechov C | Zlín | 16,46 | 16,46 | 16,46 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mysločovice | Zlín | 16,50 | 16,71 | 16,71 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,62 | 16,71 | 16,71 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,84 | 16,76 | 16,84 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mistřice | Uherské Hradiště | 16,85 | 16,62 | 16,85 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mysločovice | Zlín | 16,90 | 16,14 | 16,90 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vřesovice | Hodonín | 16,82 | 16,94 | 16,94 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velký Ořechov | Zlín | 16,98 | 16,94 | 16,98 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velký Ořechov | Zlín | 16,20 | 17,02 | 17,02 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,06 | 16,85 | 17,06 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Babice | Vsetín | 17,19 | 16,61 | 17,19 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mladcová | Zlín | 17,27 | 16,55 | 17,27 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Veselá | Zlín | 17,03 | 17,40 | 17,40 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,16 | 17,40 | 17,40 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mladcová | Zlín | 17,40 | 17,15 | 17,40 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nevšová C | Zlín | 16,83 | 17,42 | 17,42 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,35 | 17,43 | 17,43 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vrbětice | Zlín | 17,08 | 17,44 | 17,44 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mladcová | Zlín | 17,45 | 17,14 | 17,45 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,54 | 17,28 | 17,54 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,42 | 17,59 | 17,59 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,25 | 17,61 | 17,61 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vrbětice | Zlín | 17,64 | 17,49 | 17,64 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,10 | 17,66 | 17,66 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,68 | 17,67 | 17,68 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vysoké Pole | Zlín | 17,32 | 17,70 | 17,70 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vrbětice | Zlín | 17,75 | 17,58 | 17,75 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vrbětice | Zlín | 17,80 | 17,62 | 17,80 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,66 | 17,81 | 17,81 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















