| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | http://sdhrackova.cz/ |
| Kdy: | 26. 05. 2024 13:00 |
| Kontakt: | Michal Staněk |
| Telefon: | 604 907 214 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Popov | Zlín | 17,82 | 17,82 | 17,06 | |
| 2. | Roštění | Kroměříž | 18,03 | 18,03 | 17,49 | |
| 3. | Hostětín | Uherské Hradiště | 18,51 | 17,63 | 18,51 | |
| 4. | Racková | Zlín | 18,72 | 17,86 | 18,72 | |
| 5. | Sazovice | Zlín | 19,71 | 19,71 | 19,59 | |
| 6. | Bílovice | Uherské Hradiště | 20,59 | 20,59 | 19,32 | |
| 7. | Hrobice | Zlín | 22,09 | 18,97 | 22,09 | |
| 8. | Vlachovice | Zlín | 22,53 | 22,53 | 22,51 | |
| 9. | Veselá | Zlín | 23,21 | 22,51 | 23,21 | |
| 10. | Machová | Zlín | 23,67 | 23,67 | 22,54 | |
| 11. | Hostišová | Zlín | 24,47 | 23,54 | 24,47 | |
| 12. | Martinice | Kroměříž | 27,28 | 27,28 | 17,39 | |
| 13. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 31,43 | 16,96 | 31,43 | |
| 14. | Lhota | Zlín | 34,08 | 19,59 | 34,08 | |
| 15. | Louky | Zlín | 34,77 | 27,30 | 34,77 | |
| 16. | Pohořelice | Zlín | 38,06 | 38,06 | 21,98 | |
17. | Bratřejov | Zlín | 41,47 | 41,47 | 41,10 | |
| 18. | Trnava | Zlín | 61,19 | 61,19 | 27,93 | |
| 19. | Březolupy | Uherské Hradiště | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 21,05 | 21,05 | 18,85 | |
| 2. | Březolupy | Uherské Hradiště | 21,75 | 21,75 | 20,98 | |
| 3. | Šarovy | Zlín | 21,81 | 21,21 | 21,81 | |
| 4. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 22,97 | 22,97 | 20,01 | |
| 5. | Hostišová | Zlín | 28,36 | 27,78 | 28,36 | |
| 6. | Nová Dědina | Kroměříž | 34,74 | 34,74 | 23,68 | |
| 7. | Lhota | Zlín | NP | NP | NP | |
| 8. | Trnava | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mirošov | Zlín | 16,73 | 16,73 | 16,21 | |
| 2. | Veselá | Zlín | 17,40 | 17,17 | 17,40 | |
| 3. | Lipová | Zlín | 17,81 | 16,73 | 17,81 | |
| 4. | Popov | Zlín | 19,15 | 18,01 | 19,15 | |
| 5. | Pitín | Uherské Hradiště | 20,24 | 19,92 | 20,24 | |
| 6. | Trnava | Zlín | 20,86 | 20,86 | 20,18 | |
| 7. | Žeranovice | Kroměříž | 21,32 | 20,60 | 21,32 | |
| 8. | Želechovice nad Dřevnicí | Zlín | 21,90 | 21,90 | 21,49 | |
| 9. | Polichno | Zlín | 28,88 | 28,87 | 28,88 | |
| 10. | Racková | Zlín | 36,83 | 18,84 | 36,83 | |
| 11. | Vrbka | Kroměříž | 60,46 | 59,77 | 60,46 | |
| 12. | Roštění | Kroměříž | NP | NP | NP | |
| 13. | Lhota | Zlín | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mladcová | Zlín | 15,11 | 14,92 | 15,11 | |
| 2. | Sazovice | Zlín | 20,28 | 17,89 | 20,28 | |
| 3. | Machová | Zlín | 21,41 | 20,25 | 21,41 | |
| 4. | Hostišová | Zlín | 54,41 | 54,02 | 54,41 | |
| 5. | Louky | Zlín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 16,62 | 16,74 | 16,74 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,88 | 17,08 | 17,08 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,14 | 16,91 | 17,14 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 17,15 | 16,40 | 17,15 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,27 | 17,26 | 17,27 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,56 | 17,56 | 17,56 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,03 | 17,60 | 17,60 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,46 | 17,62 | 17,62 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,62 | 17,67 | 17,67 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Martinice | Kroměříž | 17,76 | 17,51 | 17,76 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Popov | Zlín | 17,82 | 17,06 | 17,82 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pohořelice | Zlín | 17,74 | 17,87 | 17,87 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vlachovice | Zlín | 17,88 | 17,61 | 17,88 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plumlov | Prostějov | 17,52 | 17,91 | 17,91 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,96 | 17,92 | 17,96 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rymice | Kroměříž | 17,48 | 17,99 | 17,99 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,72 | 18,03 | 18,03 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Roštění | Kroměříž | 18,03 | 17,49 | 18,03 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,12 | 17,66 | 18,12 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vysoké Pole | Zlín | 18,19 | 18,24 | 18,24 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,31 | 17,94 | 18,31 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bratřejov | Zlín | 18,34 | 18,32 | 18,34 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vysoké Pole | Zlín | 18,41 | 17,82 | 18,41 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bratřejov | Zlín | 18,48 | 17,84 | 18,48 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,63 | 18,51 | 18,51 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vlachovice | Zlín | 18,51 | 17,67 | 18,51 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Rymice | Kroměříž | 17,92 | 18,57 | 18,57 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lhota | Zlín | 18,58 | 18,47 | 18,58 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Racková | Zlín | 17,86 | 18,72 | 18,72 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Drnovice | Zlín | 18,73 | 18,79 | 18,79 | 2013/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | Zlín | 16,39 | 15,63 | 16,39 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mirošov | Zlín | 16,50 | 16,28 | 16,50 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pitín | Uherské Hradiště | 16,66 | 15,63 | 16,66 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sazovice | Zlín | 16,66 | 15,92 | 16,66 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mirošov | Zlín | 16,08 | 16,71 | 16,71 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mirošov | Zlín | 16,73 | 16,21 | 16,73 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Veselá | Zlín | 17,17 | 17,40 | 17,40 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vrbka | Kroměříž | 17,48 | 16,87 | 17,48 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zádveřice | Zlín | 17,49 | 17,19 | 17,49 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lukov | Zlín | 17,59 | 17,36 | 17,59 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,74 | 16,96 | 17,74 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lipová | Zlín | 16,73 | 17,81 | 17,81 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Trnava | Zlín | 17,95 | 17,74 | 17,95 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zádveřice | Zlín | 17,96 | 17,72 | 17,96 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sazovice | Zlín | 17,97 | 17,57 | 17,97 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,00 | 16,84 | 18,00 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lipová | Zlín | 16,13 | 18,07 | 18,07 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Dědina | Kroměříž | 18,08 | 17,69 | 18,08 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Veselá | Zlín | 17,45 | 18,16 | 18,16 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Návojná | Zlín | 18,57 | 17,84 | 18,57 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sazovice | Zlín | 18,57 | 17,95 | 18,57 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | - | bez určení okresu | 18,65 | 18,83 | 18,65 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vrbka | Kroměříž | 18,70 | 18,64 | 18,70 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žeranovice | Kroměříž | 19,06 | 17,97 | 19,06 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lipová | Zlín | 18,77 | 19,10 | 19,10 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Popov | Zlín | 18,01 | 19,15 | 19,15 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nová Dědina | Kroměříž | 19,19 | 18,20 | 19,19 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Míškovice | Kroměříž | 19,34 | 18,65 | 19,34 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Záhlinice | Kroměříž | 19,33 | 19,40 | 19,40 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rudimov | Zlín | 19,04 | 19,48 | 19,48 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 18,77 | 18,58 | 18,77 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Racková | Zlín | 18,91 | 19,03 | 19,03 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pohořelice | Zlín | 17,53 | 19,39 | 19,39 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kaňovice | Zlín | 18,60 | 19,84 | 19,84 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sazovice | Zlín | 19,89 | 20,01 | 20,01 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Racková | Zlín | 19,49 | 20,15 | 20,15 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková | Zlín | 20,78 | 20,19 | 20,19 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kaňovice | Zlín | 20,48 | 19,66 | 20,48 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Malenovice | Zlín | 20,54 | 19,40 | 20,54 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pohořelice | Zlín | 20,56 | 20,60 | 20,60 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,70 | 20,70 | 20,70 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Martinice | Kroměříž | 20,67 | 20,91 | 20,91 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pohořelice | Zlín | 21,05 | 18,85 | 21,05 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,11 | 20,73 | 21,11 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sazovice | Zlín | 21,38 | 20,81 | 21,38 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bílovice | Uherské Hradiště | 21,53 | 20,82 | 21,53 | 2018/05/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lhota | Zlín | 21,64 | 19,69 | 21,64 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Březolupy | Uherské Hradiště | 21,75 | 20,98 | 21,75 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Šarovy | Zlín | 21,21 | 21,81 | 21,81 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Martinice | Kroměříž | 21,83 | 20,94 | 21,83 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bratřejov | Zlín | 22,33 | 21,88 | 22,33 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lhota | Zlín | 22,49 | 22,35 | 22,49 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Machová | Zlín | 22,63 | 22,11 | 22,63 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 22,97 | 20,01 | 22,97 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Malenovice | Zlín | 23,17 | 20,80 | 23,17 | 2014/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lhota | Zlín | 25,31 | 25,82 | 25,82 | 2019/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Březolupy | Uherské Hradiště | 25,77 | 26,27 | 26,27 | 2025/05/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Trnava | Zlín | 23,37 | 26,79 | 26,79 | 2022/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Trnava | Zlín | 23,23 | 26,87 | 26,87 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 27,15 | 26,59 | 27,15 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















