| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 09. 2022 09:30 |
| Kontakt: | Jakub Doskočil |
| Telefon: | 777 440 986 |
| Okres: | Hradec Králové |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Jakub Šmída |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hlubyně | Příbram | 16,76 | 16,35 | 16,76 | |
| 2. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,84 | 16,84 | 15,77 | |
| 3. | Výrava | Hradec Králové | 16,92 | 16,92 | 16,89 | |
| 4. | Pšánky | Hradec Králové | 17,57 | 17,12 | 17,57 | |
| 5. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 17,95 | 17,95 | 17,42 | |
| 6. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 18,09 | 18,09 | 17,24 | |
| 7. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 19,13 | 18,85 | 19,13 | |
| 8. | Bohuslavice GRIZZLYMOTOR | Náchod | 29,50 | 29,50 | 17,16 | |
| 9. | Jeřice | Jičín | 31,37 | 21,36 | 31,37 | |
| 10. | Myštěves | Hradec Králové | NP | 17,90 | NP | |
| 10. | Loučka | Vsetín | NP | NP | NP | |
| 10. | Košťálov | Semily | NP | NP | NP | |
| 10. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 15,24 | 15,04 | 15,24 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budíkovice | Třebíč | 15,43 | 15,31 | 15,43 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Markvartovice | Opava | 15,41 | 15,47 | 15,47 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Markvartovice | Opava | 15,41 | 15,47 | 15,47 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Plumlov | Prostějov | 15,48 | 15,03 | 15,48 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Markvartovice | Opava | 15,22 | 15,63 | 15,63 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,69 | 15,02 | 15,69 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budíkovice | Třebíč | 15,75 | 15,73 | 15,75 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Plumlov | Prostějov | 15,68 | 15,80 | 15,80 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Myštěves | Hradec Králové | 15,83 | 15,83 | 15,83 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olšovec | Přerov | 15,83 | 15,80 | 15,83 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Stará Říše | Jihlava | 15,87 | 15,22 | 15,87 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,42 | 15,89 | 15,89 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,42 | 15,89 | 15,89 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chlum | Benešov | 15,90 | 15,81 | 15,90 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Košťálov | Semily | 15,91 | 15,92 | 15,92 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešná | Havlíčkův Brod | 15,82 | 15,92 | 15,92 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chlum | Benešov | 15,92 | 15,24 | 15,92 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Stará Říše | Jihlava | 15,97 | 15,59 | 15,97 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 15,56 | 16,00 | 16,00 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Plumlov Mamby | Prostějov | 16,03 | 15,71 | 16,03 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dětkovice | Vyškov | 15,77 | 16,04 | 16,04 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,94 | 16,04 | 16,04 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dětkovice | Vyškov | 15,77 | 16,04 | 16,04 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dětkovice | Vyškov | 16,14 | 16,08 | 16,14 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pšánky | Hradec Králové | 15,65 | 16,15 | 16,15 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pšánky | Hradec Králové | 15,65 | 16,15 | 16,15 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Myštěves | Hradec Králové | 16,19 | 16,18 | 16,19 | 2016/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stará Říše | Jihlava | 15,62 | 16,20 | 16,20 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pohled | Havlíčkův Brod | 16,21 | 15,99 | 16,21 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 15 ** | 0 | 04.09.2022 09:26 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 15 ** | 0 | 04.09.2022 09:26 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Východočeská hasičská liga - Muži | NP | https://youtu.be/GrzuHZoTRx0 | Jan Konečný | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















