| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 08. 2019 09:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Hradec Králové |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Veronika Borůvková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dětkovice | Vyškov | 16,04 | 15,77 | 16,04 | |
| 2. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,45 | 15,82 | 16,45 | |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,57 | 16,57 | 16,09 | |
4. | Sloup | Praha-západ | 16,95 | 16,86 | 16,95 | |
| 5. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 17,64 | 17,64 | 16,26 | |
6. | Nevcehle | Jihlava | 18,23 | 18,12 | 18,23 | |
7. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,40 | 17,57 | 18,40 | |
8. | Jeřmanice | Liberec | 19,09 | 19,09 | 18,10 | |
| 9. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 19,30 | 19,30 | 17,76 | |
| 10. | Hrobice Explosia | Pardubice | 26,21 | 25,97 | 26,21 | |
11. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 38,76 | 23,33 | 38,76 | |
| 12. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | NP | 22,37 | 22,50 | |
12. | Košťálov | Semily | NP | 17,33 | NP | |
| 12. | Myštěves | Hradec Králové | NP | NP | NP | |
| 12. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 15,58 | 15,63 | 15,63 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,78 | 15,88 | 15,88 | 2016/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Trnava | Třebíč | 15,76 | 15,89 | 15,89 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,82 | 15,89 | 15,89 | 2023/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Plumlov | Prostějov | 15,85 | 15,94 | 15,94 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velké Hoštice | Opava | 15,85 | 15,95 | 15,95 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Plumlov | Prostějov | 15,98 | 15,92 | 15,98 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,85 | 16,03 | 16,03 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,05 | 16,12 | 16,12 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,05 | 16,12 | 16,12 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mysločovice | Zlín | 16,12 | 15,97 | 16,12 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Renmotor Jinolice | Jičín | - | - | 16,13 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 15,91 | 16,14 | 16,14 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bašnice | Jičín | 16,05 | 16,16 | 16,16 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,18 | 15,95 | 16,18 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice | Semily | 16,03 | 16,19 | 16,19 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Letohrad - Kunčice B | Ústí nad Orlicí | 16,19 | 15,78 | 16,19 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice | Semily | 16,03 | 16,19 | 16,19 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Čechtín | Třebíč | 16,04 | 16,23 | 16,23 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Čikov | Třebíč | 15,93 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,84 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Čikov | Třebíč | 15,93 | 16,25 | 16,25 | 2022/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,14 | 16,27 | 16,27 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Krotějov Sport | Tábor | 16,29 | 16,30 | 16,30 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Myštěves | Hradec Králové | 16,18 | 16,30 | 16,30 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,31 | 15,91 | 16,31 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahorčice | Strakonice | 16,31 | 15,81 | 16,31 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bašnice | Jičín | 16,31 | 16,24 | 16,31 | 2016/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pasohlávky | Brno-venkov | 15,88 | 16,32 | 16,32 | 2019/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Čechtín | Třebíč | 15,82 | 16,32 | 16,32 | 2024/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















