| Liga: | Břeclavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 03. 08. 2024 21:00 |
| Kontakt: | Martin Salajka |
| Telefon: | 773 288 407 |
| Okres: | Hodonín |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Lucie Stiburkova |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ratíškovice Mistřín | Hodonín | 23,33 | 22,96 | 23,33 | |
| 2. | Kuželov | Hodonín | 24,53 | 23,97 | 24,53 | |
| 3. | Milovice | Břeclav | 24,75 | 24,75 | 23,50 | |
| 4. | Žádovice | Hodonín | 25,22 | 25,22 | 24,59 | |
| 5. | Tvrdonice B | Břeclav | 25,95 | 25,08 | 25,95 | |
| 6. | Vnorovy | Hodonín | 26,23 | 25,37 | 26,23 | |
| 7. | Rohatec | Hodonín | 30,13 | 28,58 | 30,13 | |
| 8. | Kobylí | Břeclav | 33,95 | 33,95 | 33,30 | |
| 9. | Tvrdonice | Břeclav | 64,47 | 64,47 | 24,78 | |
| 10. | Velké Pavlovice | Břeclav | 112,33 | 112,33 | 35,69 | |
| 11. | Moravská Nová Ves | Břeclav | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hodějice | Vyškov | 22,06 | 21,98 | 22,06 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hodějice | Vyškov | 22,83 | 20,89 | 22,83 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hodějice | Vyškov | 22,73 | 22,87 | 22,87 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lipov | Hodonín | 22,91 | 22,98 | 22,98 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hovorany | Hodonín | 22,17 | 22,99 | 22,99 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kuželov | Hodonín | 22,44 | 23,07 | 23,07 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lipov | Hodonín | 22,77 | 23,76 | 23,76 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ratíškovice | Hodonín | 23,86 | 23,96 | 23,96 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velká nad Veličkou | Hodonín | 23,17 | 23,99 | 23,99 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hovorany | Hodonín | 24,19 | 23,42 | 24,19 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hovorany | Hodonín | 24,53 | 24,46 | 24,46 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hovorany | Hodonín | 24,53 | 24,46 | 24,53 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Velká nad Veličkou | Hodonín | 25,07 | 24,74 | 25,07 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kuželov | Hodonín | 24,66 | 25,08 | 25,08 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Tvrdonice | Břeclav | 24,12 | 25,71 | 25,71 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hodějice | Vyškov | 25,73 | 24,09 | 25,73 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kuželov | Hodonín | 25,76 | 25,89 | 25,89 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Tvrdonice | Břeclav | 23,65 | 25,92 | 25,92 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Tvrdonice | Břeclav | 23,65 | 25,92 | 25,92 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kuželov | Hodonín | 26,01 | 24,58 | 26,01 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kuželov | Hodonín | 26,01 | 24,58 | 26,01 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Křenovice | Vyškov | 26,19 | 25,82 | 26,19 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Křenovice | Vyškov | 26,19 | 25,82 | 26,19 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Svatobořice | Hodonín | 23,99 | 26,25 | 26,25 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lipov B | Hodonín | 26,34 | 25,82 | 26,34 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hroznová Lhota | Hodonín | 25,45 | 26,41 | 26,41 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Tvrdonice | Břeclav | 26,10 | 26,48 | 26,48 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lipov | Hodonín | 26,01 | 26,65 | 26,65 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hovorany | Hodonín | 25,47 | 26,75 | 26,75 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lanžhot | Břeclav | 27,06 | 27,02 | 27,06 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















