| Liga: | 4FIRE Grand Prix Hodonín |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 08. 2023 21:00 |
| Kontakt: | Polách Josef |
| Telefon: | 723118573 |
| Okres: | Hodonín |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Michal Matějíček |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ratíškovice Mistřín | Hodonín | 23,62 | 23,50 | 23,62 | |
| 2. | Kuželov | Hodonín | 24,88 | 22,06 | 24,88 | |
3. | Kobylí | Břeclav | 25,20 | 24,88 | 25,20 | |
4. | Tvrdonice | Břeclav | 25,98 | 25,96 | 25,98 | |
| 5. | Hroznová Lhota | Hodonín | 26,92 | 26,92 | 26,65 | |
| 6. | Žádovice | Hodonín | 27,25 | 27,25 | 26,55 | |
7. | Perná | Břeclav | 30,51 | 29,84 | 30,51 | |
8. | Poštorná | Břeclav | 48,49 | 43,31 | 48,49 | |
9. | Velké Pavlovice | Břeclav | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mistřín A | Hodonín | 17,12 | 17,09 | 17,12 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nesvačilka | Brno-venkov | 17,03 | 17,41 | 17,41 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vřesovice | Hodonín | 17,50 | 17,35 | 17,50 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,06 | 17,73 | 17,73 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,76 | 17,68 | 17,76 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,76 | 17,63 | 17,76 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hodějice | Vyškov | 17,86 | 17,55 | 17,86 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velká nad Veličkou | Hodonín | 17,89 | 17,67 | 17,89 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mistřín B | Hodonín | 17,90 | 17,85 | 17,90 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mistřín B | Hodonín | 17,90 | 17,85 | 17,90 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hodějice | Vyškov | 17,50 | 17,96 | 17,96 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hodějice | Vyškov | 17,37 | 17,97 | 17,97 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Prušánky | Hodonín | 17,88 | 18,01 | 18,01 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mistřín A | Hodonín | 18,02 | 17,18 | 18,02 | 2014/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kobylí B | Břeclav | 18,11 | 17,80 | 18,11 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pasohlávky | Brno-venkov | 18,18 | 17,53 | 18,18 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pasohlávky | Brno-venkov | 18,18 | 17,53 | 18,18 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mistřín A | Hodonín | 18,19 | 18,06 | 18,19 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hodějice | Vyškov | 18,19 | 17,85 | 18,19 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Velká nad Veličkou | Hodonín | 17,83 | 18,25 | 18,25 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pasohlávky | Brno-venkov | 18,30 | 17,01 | 18,30 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vésky B | Uherské Hradiště | 18,33 | 17,76 | 18,33 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velká nad Veličkou | Hodonín | 18,29 | 18,33 | 18,33 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velká nad Veličkou | Hodonín | 18,40 | 18,15 | 18,40 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velká nad Veličkou | Hodonín | 18,40 | 18,15 | 18,40 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Šaratice | Vyškov | 18,41 | 18,19 | 18,41 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Lanžhot | Břeclav | 18,18 | 18,41 | 18,41 | 2017/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Šaratice | Vyškov | 18,41 | 18,19 | 18,41 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Prušánky | Hodonín | 18,36 | 18,45 | 18,45 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 18,53 | 17,70 | 18,53 | 2015/08/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kuželov | Hodonín | 22,53 | 22,45 | 22,53 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Kuželov | Hodonín | 22,53 | 22,45 | 22,53 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ratíškovice Mistřín | Hodonín | 22,96 | 23,33 | 23,33 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ratíškovice Mistřín | Hodonín | 22,96 | 23,33 | 23,33 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ratíškovice - Mistřín | Hodonín | 23,50 | 23,62 | 23,62 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ratíškovice Mistřín | Hodonín | 23,50 | 23,62 | 23,62 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kobylí | Břeclav | 22,76 | 24,18 | 24,18 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kobylí | Břeclav | 22,76 | 24,18 | 24,18 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kobylí | Břeclav | 24,21 | 23,95 | 24,21 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pasohlávky | Brno-venkov | 24,23 | 22,98 | 24,23 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kuželov | Hodonín | 23,97 | 24,53 | 24,53 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kuželov | Hodonín | 23,97 | 24,53 | 24,53 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Milovice | Břeclav | 24,75 | 23,50 | 24,75 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Milovice | Břeclav | 24,75 | 23,50 | 24,75 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kuželov | Hodonín | 22,06 | 24,88 | 24,88 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kuželov | Hodonín | 22,06 | 24,88 | 24,88 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Tvrdonice B | Břeclav | 24,21 | 24,98 | 24,98 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kobylí | Břeclav | 24,88 | 25,20 | 25,20 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kobylí | Břeclav | 24,88 | 25,20 | 25,20 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žádovice | Hodonín | 25,22 | 24,59 | 25,22 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Žádovice | Hodonín | 25,22 | 24,59 | 25,22 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Milovice | Břeclav | 24,68 | 25,82 | 25,82 | 2025/08/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Tvrdonice B | Břeclav | 25,08 | 25,95 | 25,95 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Tvrdonice B | Břeclav | 25,08 | 25,95 | 25,95 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Tvrdonice | Břeclav | 25,96 | 25,98 | 25,98 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tvrdonice | Břeclav | 25,96 | 25,98 | 25,98 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vnorovy | Hodonín | 25,37 | 26,23 | 26,23 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vnorovy | Hodonín | 25,37 | 26,23 | 26,23 | 2024/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hroznová Lhota | Hodonín | 26,92 | 26,65 | 26,92 | 2023/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hroznová Lhota | Hodonín | 26,97 | 26,60 | 26,97 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















