| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | http://sdh-provodovice.cekuj.net/ |
| Kdy: | 06. 06. 2015 22:00 |
| Kontakt: | Jiří Buzinis |
| Telefon: | 723726076 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Jiři Buzinis |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 17,39 | 17,39 | 16,79 | |
| 2. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,75 | 17,65 | 17,75 | |
| 3. | Rymice | Kroměříž | 17,94 | 17,91 | 17,94 | |
| 4. | Paršovice | Přerov | 19,62 | 19,62 | 19,55 | |
| 5. | Loukov | Kroměříž | 20,08 | 18,35 | 20,08 | |
| 6. | Velký Týnec | Olomouc | 51,09 | 26,73 | 51,09 | |
| 7. | Klokočí | Přerov | 54,71 | 54,71 | 20,33 | |
| 8. | Drahotuše (Hranice IV) | Přerov | NP | NP | NP | |
| 8. | Nětčice | Kroměříž | NP | NP | NP | |
| 8. | Veselá | Vsetín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Bečva | Vsetín | 16,38 | 15,89 | 16,38 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšovec | Přerov | 16,49 | 16,24 | 16,49 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrabůvka | Přerov | 16,52 | 16,37 | 16,52 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,26 | 16,55 | 16,55 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kunovice | Vsetín | 16,58 | 16,56 | 16,58 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrabůvka | Přerov | 16,62 | 15,72 | 16,62 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Luboměř | Nový Jičín | 16,67 | 16,41 | 16,67 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Špičky | Přerov | 16,69 | 16,55 | 16,69 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kunovice | Vsetín | - | - | 16,84 | 2010/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 16,92 | 16,73 | 16,92 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Špičky | Přerov | 16,93 | 16,74 | 16,93 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kunovice | Vsetín | 16,60 | 16,98 | 16,98 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,55 | 17,00 | 17,00 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Olšovec | Přerov | 16,88 | 17,02 | 17,02 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Luboměř | Nový Jičín | 17,10 | 16,31 | 17,10 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Špičky | Přerov | 16,86 | 17,14 | 17,14 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Radíkov | Přerov | 17,15 | 17,12 | 17,15 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Špičky | Přerov | 17,08 | 17,15 | 17,15 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,16 | 16,74 | 17,16 | 2018/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vrbětice | Zlín | 17,09 | 17,16 | 17,16 | 2009/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Olšovec | Přerov | 17,16 | 16,98 | 17,16 | 2012/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Špičky | Přerov | 17,22 | 17,04 | 17,22 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pravčice | Kroměříž | 16,85 | 17,22 | 17,22 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Valšovice (Hranice VI) | Přerov | 17,07 | 17,28 | 17,28 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Mladcová | Zlín | 17,10 | 17,31 | 17,31 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mladcová | Zlín | 17,32 | 17,08 | 17,32 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Partutovice | Přerov | - | - | 17,34 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Špičky | Přerov | 17,25 | 17,35 | 17,35 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mladcová | Zlín | 16,90 | 17,39 | 17,39 | 2016/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radkova Lhota | Přerov | 17,43 | 17,34 | 17,43 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olšovec | Přerov | - | - | 16,70 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšovec | Přerov | 16,84 | 16,34 | 16,84 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olšovec | Přerov | 16,88 | 16,98 | 16,98 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hostašovice | Nový Jičín | 17,23 | 16,99 | 17,23 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Roštění | Kroměříž | 17,37 | 16,79 | 17,37 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hostašovice | Nový Jičín | 17,43 | 17,45 | 17,45 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Opatovice | Přerov | - | - | 17,52 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Roštění | Kroměříž | 17,00 | 17,58 | 17,58 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Loučka B | Vsetín | - | - | 17,81 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Střítež nad Ludinou B | Přerov | - | - | 17,93 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Loučka A | Vsetín | 18,10 | 18,18 | 18,18 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Spálov | Nový Jičín | 17,72 | 18,34 | 18,34 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hlinsko | Přerov | 18,07 | 18,45 | 18,45 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,35 | 18,55 | 18,55 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hlinsko | Přerov | - | - | 19,18 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dřevohostice A | Přerov | 19,19 | 18,05 | 19,19 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Loučka B | Vsetín | 20,53 | 20,57 | 20,57 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Býškovice | Přerov | - | - | 20,58 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hlinsko | Přerov | 20,73 | 20,37 | 20,73 | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,44 | 28,48 | 28,48 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dřevohostice | Přerov | - | - | 29,70 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Loučka A | Vsetín | - | - | 31,28 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Opatovice | Přerov | 32,83 | 19,63 | 32,83 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Střítež nad Ludinou A | Přerov | - | - | 58,05 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | nerozlišeno | - | 18,08 | 17,89 | NP | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 18,08 | 17,89 | NP | 2021/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | MS | MS | MS | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Milotice nad Bečvou | Přerov | - | - | 16,46 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Milotice nad Bečvou | Přerov | - | - | 17,55 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Paršovice | Přerov | - | - | 24,70 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bohuslávky | Přerov | - | - | 26,94 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dřevohostice | Přerov | - | - | 28,21 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Muži | 21,26 | https://youtu.be/G42346lLAZg | Jiří Kočař | |
Fire Sport - Muži | NP | https://youtu.be/Ys-WJywbwjY | Luboš Kopřiva | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















