| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 06. 2016 11:00 |
| Kontakt: | Karel Štěrba |
| Telefon: | 734759173 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Martin Bárta |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,56 | 17,25 | 17,56 | |
| 2. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 19,25 | 19,25 | 19,04 | |
| 3. | Herálec | Havlíčkův Brod | 19,85 | 19,85 | 18,29 | |
| 4. | Květinov | Havlíčkův Brod | 20,95 | 19,59 | 20,95 | |
| 5. | Zdislavice | Havlíčkův Brod | 22,20 | 21,42 | 22,20 | |
| 6. | Světlá nad Sázavou | Havlíčkův Brod | 23,34 | 23,34 | 22,92 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 16,82 | 16,96 | 16,96 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Květinov | Havlíčkův Brod | 16,94 | 16,97 | 16,97 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Podmoklany A | Havlíčkův Brod | 16,85 | 17,01 | 17,01 | 2015/06/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,10 | 16,98 | 17,10 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,06 | 17,12 | 17,12 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Netín | Žďár nad Sázavou | 17,02 | 17,15 | 17,15 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,15 | 17,10 | 17,15 | 2016/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,18 | 17,12 | 17,18 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,23 | 17,19 | 17,23 | 2010/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kynice | Havlíčkův Brod | 17,27 | 17,18 | 17,27 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kunemil | Havlíčkův Brod | 17,27 | 16,94 | 17,27 | 2016/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,42 | 17,12 | 17,42 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,59 | 17,25 | 17,59 | 2009/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,58 | 17,60 | 17,60 | 2019/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,38 | 17,61 | 17,61 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,43 | 17,65 | 17,65 | 2015/06/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 17,68 | 17,53 | 17,68 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kynice | Havlíčkův Brod | 17,35 | 17,71 | 17,71 | 2018/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,71 | 17,71 | 17,71 | 2009/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kynice | Havlíčkův Brod | 17,72 | 17,32 | 17,72 | 2014/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,72 | 17,31 | 17,72 | 2009/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,74 | 17,55 | 17,74 | 2009/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 17,09 | 17,74 | 17,74 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Česká Bělá B | Havlíčkův Brod | 17,35 | 17,76 | 17,76 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,97 | 17,76 | 17,76 | 2010/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,14 | 17,80 | 17,80 | 2012/06/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,80 | 17,73 | 17,80 | 2010/07/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,58 | 17,80 | 17,80 | 2007/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Milíčov | Jihlava | 17,58 | 17,82 | 17,82 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,42 | 17,85 | 17,85 | 2016/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a12901223 Kód: a12901223 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/08/14 | Podmoklany, Podmoklany | |
| 2019/08/10 | Podmoklany, Podmoklany | |
| 2018/08/11 | Podmoklany, Podmoklany | |
| 2017/08/12 | Podmoklany, Podmoklany | |
| 2016/06/04 | Podmoklany, Podmoklany | |
| 2015/06/06 | Podmoklany, Podmoklany | |
| 2014/06/07 | Podmoklany, Podmoklany | |
| 2014/05/03 | Podmoklany Hasičské hřiště, Memoriál Josefa Fikara | |
| 2013/06/08 | Podmoklany, Podmoklany | |
| 2012/06/16 | Podmoklany, | |
| 2010/07/10 | Podmoklany, HB, | |
| 2009/07/11 | Podmoklany, HB, O pohár obce Podmoklany | |
| 2007/06/30 | Podmoklany, HB, O pohár starosty obce Podmoklany | |
| 2006/07/01 | Podmoklany, HB, O pohár starosty obce Podmoklany | |
| 2005/06/25 | Podmoklany, HB, O pohár starosty obce Podmoklany | |
| 2004/07/03 | Podmoklany, HB, O pohár starosty obce Podmoklany | |
| 2002/07/05 | Podmoklany, HB, O pohár starosty obce Podmoklany | |
| 2000/07/08 | Podmoklany, HB, O pohár starosty obce Podmoklany | |
| 1999/07/08 | Podmoklany, HB, O pohár obce SDH Podmoklany | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















