| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 08. 2017 13:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Žejdlík |
| Telefon: | 775 034 725 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Mishi |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,85 | 16,78 | 16,85 | |
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | 17,21 | 16,74 | 17,21 | |
| 3. | Špičky | Přerov | 17,30 | 17,30 | 16,75 | |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,84 | 17,84 | 16,61 | |
5. | Opatovice | Přerov | 18,27 | 17,35 | 18,27 | |
| 6. | Pravčice B | Kroměříž | 18,92 | 18,92 | 16,54 | |
| 7. | Hlinsko | Přerov | 20,16 | 20,16 | 19,90 | |
| 8. | Rychlov | Kroměříž | 20,95 | 20,72 | 20,95 | |
| 9. | Holešov | Kroměříž | 21,37 | 21,33 | 21,37 | |
| 10. | Loukov | Kroměříž | 21,70 | 21,70 | 18,51 | |
| 11. | Nětčice | Kroměříž | 22,36 | 20,21 | 22,36 | |
| 12. | Rymice | Kroměříž | 22,77 | 17,44 | 22,77 | |
13. | Výkleky | Přerov | 25,01 | 24,14 | 25,01 | |
14. | Choryně | Vsetín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Babice | Vsetín | 16,55 | 16,81 | 16,81 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,45 | 16,83 | 16,83 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 16,91 | 16,67 | 16,91 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Babice | Vsetín | 16,53 | 17,00 | 17,00 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 17,06 | 17,04 | 17,06 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pravčice | Kroměříž | 17,11 | 16,69 | 17,11 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hrabůvka | Přerov | 17,14 | 16,76 | 17,14 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Radíkov | Přerov | 17,16 | 17,15 | 17,16 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 16,87 | 17,30 | 17,30 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | Přerov | 17,33 | 17,27 | 17,33 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Babice | Vsetín | 17,34 | 16,55 | 17,34 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 17,52 | 17,08 | 17,52 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 17,54 | 16,76 | 17,54 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mladcová | Zlín | 17,44 | 17,54 | 17,54 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Babice | Vsetín | 17,61 | 17,26 | 17,61 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radkova Lhota | Přerov | 17,62 | 17,59 | 17,62 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,67 | 17,63 | 17,67 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | Zlín | 17,68 | 17,68 | 17,68 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 17,68 | 17,37 | 17,68 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Prchalov B | Nový Jičín | 17,75 | 17,49 | 17,75 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ludslavice | Kroměříž | 17,78 | 17,69 | 17,78 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mladcová | Zlín | 17,54 | 17,78 | 17,78 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Špičky | Přerov | 17,59 | 17,78 | 17,78 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ludslavice | Kroměříž | 17,59 | 17,81 | 17,81 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,62 | 17,84 | 17,84 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radkova Lhota | Přerov | 17,08 | 17,89 | 17,89 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Špičky | Přerov | 17,89 | 17,66 | 17,89 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mladcová | Zlín | 16,83 | 17,90 | 17,90 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Babice | Vsetín | 17,91 | 17,12 | 17,91 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,92 | 17,35 | 17,92 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 4 | 06.08.2017 12:16 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 17 ** | 0 | 06.08.2017 12:17 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,43 | https://youtu.be/goeUZP7FceM | Petr Kropáč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















