| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 08. 2015 13:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Žejdlík |
| Telefon: | 775 034 725 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,28 | 18,28 | 17,78 | |
| 2. | Pravčice | Kroměříž | 18,30 | 17,25 | 18,30 | |
| 3. | Bílany | Kroměříž | 19,32 | 19,32 | 18,87 | |
| 4. | Tučapy | Kroměříž | 20,53 | 19,57 | 20,53 | |
| 5. | Machová | Zlín | 20,67 | 20,02 | 20,67 |
|
| 6. | Rymice | Kroměříž | 21,43 | 20,32 | 21,43 | |
| 7. | Rychlov | Kroměříž | 22,29 | 18,78 | 22,29 | |
| 8. | Loukov | Kroměříž | 24,56 | 20,25 | 24,56 | |
| 9. | Hlinsko | Přerov | 46,49 | 46,49 | 29,70 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 15,64 | 15,18 | 15,64 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hošťálková | Vsetín | 15,83 | 15,93 | 15,93 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vysoká | Přerov | 14,65 | 15,95 | 15,95 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krhová | Vsetín | 15,96 | 15,90 | 15,96 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Loučka | Vsetín | 16,01 | 16,03 | 16,03 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Leskovec | Vsetín | 16,46 | 15,68 | 16,46 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Prchalov | Nový Jičín | 15,99 | 16,46 | 16,46 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Litenčice | Kroměříž | 16,29 | 16,97 | 16,97 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olšovec | Přerov | 16,57 | 17,10 | 17,10 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 16,81 | 17,36 | 17,36 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mikulůvka B | Vsetín | 17,50 | 17,68 | 17,68 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Valašská Polanka | Vsetín | 17,74 | 17,72 | 17,74 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lešná | Vsetín | 17,21 | 17,95 | 17,95 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Horní Lideč | Vsetín | 18,49 | 18,32 | 18,49 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nětčice | Kroměříž | 19,03 | 18,18 | 19,03 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bystřička | Vsetín | 18,32 | 19,43 | 19,43 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rožnov pod Radhoštěm Hážovice | Vsetín | 17,92 | 19,51 | 19,51 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Velké Karlovice | Vsetín | 34,38 | 33,94 | 34,38 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,78 | 16,85 | 16,85 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | 16,74 | 17,21 | 17,21 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Loučka A | Vsetín | 17,22 | 16,88 | 17,22 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Špičky | Přerov | 17,30 | 16,75 | 17,30 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Špičky | Přerov | 17,42 | 17,10 | 17,42 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olšovec | Přerov | 17,53 | 16,59 | 17,53 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice | Kroměříž | 17,61 | 16,85 | 17,61 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice B | Kroměříž | 17,22 | 17,66 | 17,66 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 17,79 | 17,70 | 17,79 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,84 | 16,61 | 17,84 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dětkovice | Vyškov | 17,42 | 17,88 | 17,88 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,42 | 17,95 | 17,95 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | Přerov | 17,80 | 18,12 | 18,12 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hlinsko | Přerov | 18,19 | 17,79 | 18,19 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radkova Lhota | Přerov | 17,58 | 18,21 | 18,21 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hlinsko | Přerov | 17,05 | 18,22 | 18,22 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rychlov | Kroměříž | 17,92 | 18,23 | 18,23 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Opatovice | Přerov | 17,35 | 18,27 | 18,27 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,28 | 17,78 | 18,28 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice | Kroměříž | 17,25 | 18,30 | 18,30 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bernartice nad Odrou | Nový Jičín | 18,22 | 18,33 | 18,33 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pravčice A | Kroměříž | 18,44 | 18,46 | 18,46 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bílany | Kroměříž | 18,74 | 17,79 | 18,74 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Rychlov | Kroměříž | 17,48 | 18,76 | 18,76 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rymice | Kroměříž | 18,77 | 18,10 | 18,77 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hlinsko | Přerov | 18,58 | 18,80 | 18,80 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Radíkov | Přerov | 18,82 | 18,42 | 18,82 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 18,14 | 18,83 | 18,83 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pravčice B | Kroměříž | 18,92 | 16,54 | 18,92 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pravčice B | Kroměříž | 18,51 | 18,94 | 18,94 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Družbík | 17 ** | 2 | 07.08.2015 12:04 | |
| Lukáš Žák | 17 ** | 0 | 02.08.2015 20:56 | |
| Krleša | 17 ** | 0 | 07.08.2015 12:40 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 0 | 07.08.2015 16:41 | |
| Libor Gajdůšek | 17 ** | 0 | 06.08.2015 23:12 | |
| Tomáš Bakalík | 17 ** | 0 | 04.08.2015 12:05 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 07.08.2015 20:49 | |
| Tomáš Hráček | 17 ** | 0 | 07.08.2015 18:56 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 08.08.2015 06:00 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 0 | 04.08.2015 11:17 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 0 | 07.08.2015 10:04 | |
| Jaromír Miklík | 17 ** | 0 | 03.08.2015 09:09 | |
| František Ondrák | 17 ** | 0 | 07.08.2015 22:39 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Družbík | 17 ** | 0 | 07.08.2015 12:05 | |
| Lukáš Žák | 17 ** | 0 | 08.08.2015 10:01 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 08.08.2015 06:00 | |
| Tomáš Bakalík | 17 ** | 0 | 04.08.2015 12:06 | |
| Martin Ondra | 17 ** | 0 | 04.08.2015 11:17 | |
| Krleša | 17 ** | 0 | 07.08.2015 12:41 | |
| Libor Gajdůšek | 17 ** | 0 | 06.08.2015 23:12 | |
| Tomáš Hráček | 17 ** | 0 | 07.08.2015 18:54 | |
| Jaromír Miklík | 17 ** | 0 | 03.08.2015 09:10 | |
| Petr Miklík | 17 ** | 0 | 07.08.2015 10:04 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 07.08.2015 20:50 | |
| František Ondrák | 17 ** | 0 | 07.08.2015 22:39 | |
| Milan Kochaníček | 17 ** | 0 | 07.08.2015 16:41 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,59 | https://youtu.be/Nj6UC5bHP8Y | Marek Zavřel | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,89 | https://youtu.be/KhYCFk4AKXQ | Tomáš Hráček | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 19,99 | https://youtu.be/fD3bnjyTj7E | Martin Ondra | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 20,38 | https://youtu.be/n7i_SiDUvpA | Svatopluk Minařík | |
Podhostýnská hasičská lig - Ženy | 20,67 | https://youtu.be/QbKLrK-Ya3c | Kateřina Husková | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 26,10 | https://youtu.be/N3jHoG9-bwg | Petr Kropáč | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11737764 Kód: a11737764 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11778432 Kód: a11778432 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11725635 Kód: a11725635 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















