| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 05. 2019 13:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Žejdlík |
| Telefon: | 775 034 725 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Zdeněk Žejdlik |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olšovec | Přerov | 17,53 | 17,53 | 16,59 | |
| 2. | Dětkovice | Vyškov | 17,88 | 17,42 | 17,88 | |
| 3. | Radíkov | Přerov | 18,12 | 17,80 | 18,12 | |
| 4. | Radkova Lhota | Přerov | 18,21 | 17,58 | 18,21 | |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 18,22 | 17,05 | 18,22 | |
| 6. | Pravčice B | Kroměříž | 18,94 | 18,51 | 18,94 | |
| 7. | Karolín | Kroměříž | 19,62 | 19,62 | 19,21 | |
| 8. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 19,93 | 18,12 | 19,93 | |
| 9. | Loukov | Kroměříž | 20,48 | 20,48 | 19,68 | |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 20,97 | 17,27 | 20,97 | |
| 11. | Loučka | Vsetín | 28,13 | 20,96 | 28,13 | |
| 12. | Rymice | Kroměříž | 28,72 | 28,53 | 28,72 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Babice | Vsetín | 16,55 | 16,81 | 16,81 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,45 | 16,83 | 16,83 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 16,91 | 16,67 | 16,91 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Babice | Vsetín | 16,53 | 17,00 | 17,00 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 17,06 | 17,04 | 17,06 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pravčice | Kroměříž | 17,11 | 16,69 | 17,11 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hrabůvka | Přerov | 17,14 | 16,76 | 17,14 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Radíkov | Přerov | 17,16 | 17,15 | 17,16 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 16,87 | 17,30 | 17,30 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radíkov | Přerov | 17,33 | 17,27 | 17,33 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Babice | Vsetín | 17,34 | 16,55 | 17,34 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 17,52 | 17,08 | 17,52 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Špičky | Přerov | 17,54 | 16,76 | 17,54 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mladcová | Zlín | 17,44 | 17,54 | 17,54 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Babice | Vsetín | 17,61 | 17,26 | 17,61 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radkova Lhota | Přerov | 17,62 | 17,59 | 17,62 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,67 | 17,63 | 17,67 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladcová | Zlín | 17,68 | 17,68 | 17,68 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 17,68 | 17,37 | 17,68 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Prchalov B | Nový Jičín | 17,75 | 17,49 | 17,75 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ludslavice | Kroměříž | 17,78 | 17,69 | 17,78 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Špičky | Přerov | 17,59 | 17,78 | 17,78 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mladcová | Zlín | 17,54 | 17,78 | 17,78 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ludslavice | Kroměříž | 17,59 | 17,81 | 17,81 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,62 | 17,84 | 17,84 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Špičky | Přerov | 17,89 | 17,66 | 17,89 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Radkova Lhota | Přerov | 17,08 | 17,89 | 17,89 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mladcová | Zlín | 16,83 | 17,90 | 17,90 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Babice | Vsetín | 17,91 | 17,12 | 17,91 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,92 | 17,35 | 17,92 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Redakce FireSport | 17 ** | 11 | 12.05.2019 17:02 | |
| Luboš Kopřiva | 16 ** | 2 | 13.05.2019 19:45 | |
| Jan Jeřábek | 16 ** | 0 | 18.05.2019 11:40 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 18.05.2019 11:53 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 17.05.2019 07:49 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Luboš Kopřiva | 17 ** | 3 | 13.05.2019 19:45 | |
| Radek Staněk | 17 ** | 1 | 17.05.2019 07:49 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 12.05.2019 17:03 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 18.05.2019 11:54 | |
| Jan Jeřábek | 17 ** | 0 | 18.05.2019 11:40 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,12 | https://youtu.be/GPqmeykTeHg | Tomáš Bálint | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 24,50 | https://youtu.be/34LRd7Wr87E | Petr Kropáč | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | NP | https://youtu.be/CAYyjQXqRWI | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















