| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 05. 2019 13:00 |
| Kontakt: | Zdeněk Žejdlík |
| Telefon: | 775 034 725 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Zdeněk Žejdlik |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olšovec | Přerov | 17,53 | 17,53 | 16,59 | |
| 2. | Dětkovice | Vyškov | 17,88 | 17,42 | 17,88 | |
| 3. | Radíkov | Přerov | 18,12 | 17,80 | 18,12 | |
| 4. | Radkova Lhota | Přerov | 18,21 | 17,58 | 18,21 | |
| 5. | Hlinsko | Přerov | 18,22 | 17,05 | 18,22 | |
| 6. | Pravčice B | Kroměříž | 18,94 | 18,51 | 18,94 | |
| 7. | Karolín | Kroměříž | 19,62 | 19,62 | 19,21 | |
| 8. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 19,93 | 18,12 | 19,93 | |
| 9. | Loukov | Kroměříž | 20,48 | 20,48 | 19,68 | |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 20,97 | 17,27 | 20,97 | |
| 11. | Loučka | Vsetín | 28,13 | 20,96 | 28,13 | |
| 12. | Rymice | Kroměříž | 28,72 | 28,53 | 28,72 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 15,64 | 15,18 | 15,64 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Hošťálková | Vsetín | 15,83 | 15,93 | 15,93 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vysoká | Přerov | 14,65 | 15,95 | 15,95 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krhová | Vsetín | 15,96 | 15,90 | 15,96 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Loučka | Vsetín | 16,01 | 16,03 | 16,03 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Prchalov | Nový Jičín | 15,99 | 16,46 | 16,46 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Leskovec | Vsetín | 16,46 | 15,68 | 16,46 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Litenčice | Kroměříž | 16,29 | 16,97 | 16,97 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olšovec | Přerov | 16,57 | 17,10 | 17,10 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 16,81 | 17,36 | 17,36 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mikulůvka B | Vsetín | 17,50 | 17,68 | 17,68 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Valašská Polanka | Vsetín | 17,74 | 17,72 | 17,74 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lešná | Vsetín | 17,21 | 17,95 | 17,95 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Horní Lideč | Vsetín | 18,49 | 18,32 | 18,49 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nětčice | Kroměříž | 19,03 | 18,18 | 19,03 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bystřička | Vsetín | 18,32 | 19,43 | 19,43 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rožnov pod Radhoštěm Hážovice | Vsetín | 17,92 | 19,51 | 19,51 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Velké Karlovice | Vsetín | 34,38 | 33,94 | 34,38 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,78 | 16,85 | 16,85 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | 16,74 | 17,21 | 17,21 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Loučka A | Vsetín | 17,22 | 16,88 | 17,22 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Špičky | Přerov | 17,30 | 16,75 | 17,30 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Špičky | Přerov | 17,42 | 17,10 | 17,42 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olšovec | Přerov | 17,53 | 16,59 | 17,53 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pravčice | Kroměříž | 17,61 | 16,85 | 17,61 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pravčice B | Kroměříž | 17,22 | 17,66 | 17,66 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice | Kroměříž | 17,79 | 17,70 | 17,79 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,84 | 16,61 | 17,84 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dětkovice | Vyškov | 17,42 | 17,88 | 17,88 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,42 | 17,95 | 17,95 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | Přerov | 17,80 | 18,12 | 18,12 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hlinsko | Přerov | 18,19 | 17,79 | 18,19 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radkova Lhota | Přerov | 17,58 | 18,21 | 18,21 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hlinsko | Přerov | 17,05 | 18,22 | 18,22 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rychlov | Kroměříž | 17,92 | 18,23 | 18,23 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Opatovice | Přerov | 17,35 | 18,27 | 18,27 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,28 | 17,78 | 18,28 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice | Kroměříž | 17,25 | 18,30 | 18,30 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bernartice nad Odrou | Nový Jičín | 18,22 | 18,33 | 18,33 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pravčice A | Kroměříž | 18,44 | 18,46 | 18,46 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bílany | Kroměříž | 18,74 | 17,79 | 18,74 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Rychlov | Kroměříž | 17,48 | 18,76 | 18,76 | 2016/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rymice | Kroměříž | 18,77 | 18,10 | 18,77 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hlinsko | Přerov | 18,58 | 18,80 | 18,80 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Radíkov | Přerov | 18,82 | 18,42 | 18,82 | 2018/08/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 18,14 | 18,83 | 18,83 | 2013/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pravčice B | Kroměříž | 18,92 | 16,54 | 18,92 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pravčice B | Kroměříž | 18,51 | 18,94 | 18,94 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Redakce FireSport | 17 ** | 11 | 12.05.2019 17:02 | |
| Luboš Kopřiva | 16 ** | 2 | 13.05.2019 19:45 | |
| Jan Jeřábek | 16 ** | 0 | 18.05.2019 11:40 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 18.05.2019 11:53 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 17.05.2019 07:49 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Luboš Kopřiva | 17 ** | 3 | 13.05.2019 19:45 | |
| Radek Staněk | 17 ** | 1 | 17.05.2019 07:49 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 12.05.2019 17:03 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 18.05.2019 11:54 | |
| Jan Jeřábek | 17 ** | 0 | 18.05.2019 11:40 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 18,12 | https://youtu.be/GPqmeykTeHg | Tomáš Bálint | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | 24,50 | https://youtu.be/34LRd7Wr87E | Petr Kropáč | |
Podhostýnská hasičská lig - Muži | NP | https://youtu.be/CAYyjQXqRWI | Ondřej Hlavinka | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















