| Liga: | Hanácká extraliga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 08. 2015 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Olomouc |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Pavel Hlavinka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Loučany | Olomouc | 18,49 | 18,49 | 18,05 | |
| 2. | Nová Dědina | Olomouc | 20,06 | 20,06 | 19,15 | |
| 3. | Hlubočky | Olomouc | 20,12 | 20,12 | 19,15 | |
| 4. | Droždín Chvadrož | Olomouc | 20,43 | 20,43 | 20,16 | |
| 5. | Svésedlice | Olomouc | 20,50 | 22,50 | 22,26 | |
| 6. | Dolní Libina | Šumperk | 21,18 | 19,72 | 21,18 | |
| 7. | Kožušany | Olomouc | 21,83 | 19,60 | 21,83 | |
| 8. | Troubelice | Olomouc | 24,51 | 22,40 | 24,51 | |
| 9. | Pěnčín | Prostějov | 29,41 | 18,21 | 29,41 | |
| 10. | Janovice | Bruntál | 39,22 | 38,70 | 39,22 | |
| 11. | Olešnice | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 11. | Ludéřov | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 11. | Haňovice | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 11. | Chválkovice | Olomouc | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plinkout | Olomouc | 14,90 | 15,08 | 15,08 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Břevenec | Olomouc | 14,80 | 15,13 | 15,13 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nemrlov | Šumperk | 15,00 | 15,16 | 15,16 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Domamyslice | Prostějov | 15,14 | 15,20 | 15,20 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Domamyslice | Prostějov | 15,01 | 15,21 | 15,21 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Mostkov | Šumperk | 15,23 | 15,16 | 15,23 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ludéřov | Olomouc | 15,50 | 15,09 | 15,50 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dětkovice A | Prostějov | 15,34 | 15,51 | 15,51 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Loučany | Olomouc | 15,32 | 15,57 | 15,57 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Cholina | Olomouc | 15,49 | 15,60 | 15,60 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nová Dědina | Olomouc | 15,44 | 15,63 | 15,63 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dětkovice B | Prostějov | 15,54 | 15,65 | 15,65 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Olešnice | Olomouc | 15,62 | 15,66 | 15,66 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Haňovice | Olomouc | 15,66 | 15,39 | 15,66 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Břevenec | Olomouc | 15,67 | 14,69 | 15,67 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dolní Libina | Šumperk | 15,29 | 15,70 | 15,70 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hlubočky | Olomouc | 15,20 | 15,76 | 15,76 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nemile | Šumperk | 15,47 | 15,82 | 15,82 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ostrava Nemrlov | Ostrava-město | 15,46 | 15,87 | 15,87 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ludéřov | Olomouc | 15,32 | 15,97 | 15,97 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ráječek | Šumperk | 15,16 | 16,06 | 16,06 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Niva | Prostějov | 15,94 | 16,13 | 16,13 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Měrotín | Olomouc | 15,76 | 16,14 | 16,14 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Mostkov | Šumperk | 15,92 | 16,22 | 16,22 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Brno Ráječek | Brno-město | 15,71 | 16,29 | 16,29 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Janovice | Bruntál | 15,91 | 16,44 | 16,44 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chválkovice | Olomouc | 16,34 | 16,45 | 16,45 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Svésedlice | Olomouc | 16,46 | 15,64 | 16,46 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,56 | 15,44 | 16,56 | 2014/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Široký Brod | Jeseník | 16,65 | 15,98 | 16,65 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Libina | Šumperk | 16,79 | 16,87 | 16,87 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Loučany | Olomouc | 17,16 | 16,92 | 17,16 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bílovice A | Prostějov | 17,42 | 17,38 | 17,42 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pěnčín | Prostějov | 17,43 | 17,49 | 17,49 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pěnčín | Prostějov | 17,83 | 17,44 | 17,83 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pěnčín | Prostějov | 17,24 | 17,86 | 17,86 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Šumvald | Olomouc | 18,21 | 18,00 | 18,21 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Loučany | Olomouc | 18,31 | 17,67 | 18,31 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Haňovice | Olomouc | 18,37 | 16,92 | 18,37 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Loučany | Olomouc | 18,49 | 18,05 | 18,49 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Haňovice | Olomouc | 18,15 | 18,52 | 18,52 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hlubočky | Olomouc | 18,64 | 18,39 | 18,64 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Loučany | Olomouc | 17,17 | 18,64 | 18,64 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dolní Libina | Šumperk | 17,43 | 18,70 | 18,70 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Loučany | Olomouc | 17,25 | 18,83 | 18,83 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nová Dědina | Olomouc | 18,92 | 18,24 | 18,92 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Náměšť na Hané | Olomouc | 18,72 | 18,98 | 18,98 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lesnice | Šumperk | 18,66 | 19,07 | 19,07 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hlubočky | Olomouc | 19,20 | 18,56 | 19,20 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dětkovice | Prostějov | 19,32 | 18,98 | 19,32 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pěnčín | Prostějov | 19,32 | 18,77 | 19,32 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hlubočky | Olomouc | 17,85 | 19,36 | 19,36 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Haňovice | Olomouc | 19,21 | 19,44 | 19,44 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Loučany | Olomouc | 19,49 | 18,32 | 19,49 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Droždín Chvadrož | Olomouc | 19,57 | 18,90 | 19,57 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dětkovice | Prostějov | 18,75 | 19,62 | 19,62 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Droždín Chvadrož | Olomouc | 19,69 | 19,77 | 19,77 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Haňovice | Olomouc | 19,17 | 19,91 | 19,91 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nová Dědina | Olomouc | 20,06 | 19,15 | 20,06 | 2015/08/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nová Hradečná | Olomouc | 20,02 | 20,08 | 20,08 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/19 | Plinkout, BHE - Plinkout (3B) | |
| 2025/09/20 | Plinkout, Plinkout (3B) | |
| 2024/09/28 | Plinkout, Plinkout (3B) | |
| 2023/09/23 | Plinkout, 12. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B) | |
| 2022/10/08 | Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) | |
| 2021/08/14 | Plinkout, BIO-HE Plinkout | |
| 2020/08/29 | Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout | |
| 2019/08/31 | Plinkout, Plinkout | |
| 2018/07/28 | Plinkout, Plinkout | |
| 2017/08/12 | Plinkout, Plinkout | |
| 2016/08/13 | Plinkout, Hanácká extraliga 3B | |
| 2016/08/13 | Plinkout, Hanácká Extraliga 3b | |
| 2015/08/08 | Plinkout, Plinkout | |
| 2014/08/09 | Plinkout, O pohár | |
| 2013/08/10 | Plinkout, | |
| 2009/08/08 | Plinkout, OL, | |
| 2008/08/09 | Plinkout, OL, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















