| Liga: | Hanácká extraliga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 08. 2015 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Olomouc |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Pavel Hlavinka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Loučany | Olomouc | 18,49 | 18,49 | 18,05 | |
| 2. | Nová Dědina | Olomouc | 20,06 | 20,06 | 19,15 | |
| 3. | Hlubočky | Olomouc | 20,12 | 20,12 | 19,15 | |
| 4. | Droždín Chvadrož | Olomouc | 20,43 | 20,43 | 20,16 | |
| 5. | Svésedlice | Olomouc | 20,50 | 22,50 | 22,26 | |
| 6. | Dolní Libina | Šumperk | 21,18 | 19,72 | 21,18 | |
| 7. | Kožušany | Olomouc | 21,83 | 19,60 | 21,83 | |
| 8. | Troubelice | Olomouc | 24,51 | 22,40 | 24,51 | |
| 9. | Pěnčín | Prostějov | 29,41 | 18,21 | 29,41 | |
| 10. | Janovice | Bruntál | 39,22 | 38,70 | 39,22 | |
| 11. | Olešnice | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 11. | Ludéřov | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 11. | Haňovice | Olomouc | NP | NP | NP | |
| 11. | Chválkovice | Olomouc | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | Olomouc | 16,48 | 16,43 | 16,48 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Loučany | Olomouc | 16,63 | 16,71 | 16,71 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrabišín | Šumperk | 16,77 | 16,56 | 16,77 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Břevenec | Olomouc | 16,81 | 17,00 | 17,00 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Plinkout | Olomouc | 16,66 | 17,06 | 17,06 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nemrlov | Šumperk | 16,49 | 17,26 | 17,26 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ludéřov | Olomouc | 17,27 | 17,13 | 17,27 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Plinkout | Olomouc | 17,27 | 16,90 | 17,27 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Domamyslice | Prostějov | 17,28 | 17,17 | 17,28 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dětkovice | Prostějov | 17,13 | 17,36 | 17,36 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Polkovice | Přerov | 17,26 | 17,38 | 17,38 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Měrotín | Olomouc | 17,39 | 17,31 | 17,39 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Ráječek | Šumperk | 17,44 | 17,43 | 17,44 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Břevenec | Olomouc | 17,28 | 17,46 | 17,46 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olešnice | Olomouc | 17,58 | 17,41 | 17,58 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nemrlov | Šumperk | 17,09 | 17,60 | 17,60 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ludéřov | Olomouc | 17,40 | 17,65 | 17,65 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ludéřov | Olomouc | 17,66 | 17,35 | 17,66 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Janovice | Bruntál | 17,66 | 17,00 | 17,66 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bílovice | Prostějov | 17,53 | 17,71 | 17,71 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čechy pod Kosířem | Prostějov | 17,80 | 17,59 | 17,80 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Náměšť na Hané | Olomouc | 17,07 | 17,81 | 17,81 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ráječek | Šumperk | 17,65 | 17,83 | 17,83 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Loučany | Olomouc | 17,77 | 17,83 | 17,83 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Plinkout | Olomouc | 17,39 | 17,84 | 17,84 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Domamyslice | Prostějov | 17,85 | 17,62 | 17,85 | 2013/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Olešnice | Olomouc | 16,58 | 17,88 | 17,88 | 2017/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Břevenec | Olomouc | 17,47 | 17,96 | 17,96 | 2016/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 17,98 | 17,43 | 17,98 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nemile | Šumperk | 17,99 | 16,72 | 17,99 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Libina | Šumperk | 16,92 | 17,14 | 17,14 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Haňovice | Olomouc | 17,49 | 16,37 | 17,49 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrabišín | Šumperk | 17,76 | 17,09 | 17,76 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hrabišín | Šumperk | 17,96 | 18,13 | 18,13 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hlubočky | Olomouc | 17,91 | 18,48 | 18,48 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Břevenec | Olomouc | 18,36 | 18,73 | 18,73 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nová Dědina | Olomouc | 18,88 | 18,76 | 18,88 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velký Týnec | Olomouc | 18,88 | 18,90 | 18,90 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velký Týnec | Olomouc | 18,94 | 18,65 | 18,94 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dub nad Moravou | Olomouc | 19,16 | 19,05 | 19,16 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pěnčín | Prostějov | 19,22 | 17,95 | 19,22 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pěnčín štiky | Prostějov | 21,36 | 20,77 | 21,36 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nová Dědina | Olomouc | 21,52 | 21,89 | 21,89 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Šumvald | Olomouc | 19,92 | 22,04 | 22,04 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Droždín Chvádrož | Olomouc | 23,24 | 24,48 | 24,48 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vojnice | Olomouc | 30,22 | 30,15 | 30,22 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Droždín Chvádrož | Olomouc | 46,38 | 49,09 | 49,09 | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dolany | Olomouc | NP | NP | NP | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Šumvald | Olomouc | NP | NP | NP | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dolní Libina | Šumperk | NP | NP | NP | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dolany | Olomouc | NP | NP | NP | 2022/10/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/19 | Plinkout, BHE - Plinkout (3B) | |
| 2025/09/20 | Plinkout, Plinkout (3B) | |
| 2024/09/28 | Plinkout, Plinkout (3B) | |
| 2023/09/23 | Plinkout, 12. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B) | |
| 2022/10/08 | Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) | |
| 2021/08/14 | Plinkout, BIO-HE Plinkout | |
| 2020/08/29 | Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout | |
| 2019/08/31 | Plinkout, Plinkout | |
| 2018/07/28 | Plinkout, Plinkout | |
| 2017/08/12 | Plinkout, Plinkout | |
| 2016/08/13 | Plinkout, Hanácká extraliga 3B | |
| 2016/08/13 | Plinkout, Hanácká Extraliga 3b | |
| 2015/08/08 | Plinkout, Plinkout | |
| 2014/08/09 | Plinkout, O pohár | |
| 2013/08/10 | Plinkout, | |
| 2009/08/08 | Plinkout, OL, | |
| 2008/08/09 | Plinkout, OL, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















