| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 01. 09. 2018 10:00 |
| Kontakt: | P. Pardnos |
| Telefon: | 603369146 |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Skrochovice | Opava | 17,03 | 16,59 | 17,03 | |
| 2. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,08 | 17,08 | 16,56 | |
| 3. | Malé Hoštice | Opava | 17,20 | 17,20 | 17,06 | |
| 4. | Hrobice Explosia | Pardubice | 17,21 | 16,86 | 17,21 | |
| 5. | Budišov | Třebíč | 17,32 | 17,32 | 16,34 | |
| 6. | Libuň | Jičín | 17,46 | 17,46 | 17,44 | |
| 7. | Petrůvky | Třebíč | 17,85 | 16,93 | 17,85 | |
| 8. | Olešná | Havlíčkův Brod | 18,01 | 18,01 | 17,34 | |
| 9. | Bezděčín | Tábor | 18,74 | 17,92 | 18,74 | |
| 10. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 19,05 | 19,05 | 18,71 | |
| 11. | Dvorce | Tábor | 21,83 | 21,83 | 16,62 | |
| 12. | Čechtín | Třebíč | 33,59 | 33,59 | 25,47 | |
| 13. | Sloup | Praha-západ | NP | NP | 16,76 | |
| 13. | Stará Říše | Jihlava | NP | NP | NP | |
| 13. | Radonín | Třebíč | NP | NP | 16,38 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | 15,09 | 15,15 | 15,15 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Čechtín | Třebíč | 16,26 | 16,07 | 16,26 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Petrovice B | Třebíč | 17,39 | 17,48 | 17,48 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Přibyslavice B | Třebíč | 17,09 | 17,60 | 17,60 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dešná | Jindřichův Hradec | 19,49 | 18,04 | 19,49 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Krahulov B | Třebíč | 18,70 | 19,91 | 19,91 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Přibyslavice A | Třebíč | 19,00 | 19,91 | 19,91 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Krahulov A | Třebíč | 25,84 | 18,30 | 25,84 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Šebkovice | Třebíč | - | 24,13 | NP | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Benetice | Třebíč | 128,19 | - | NP | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Černín | Znojmo | 88,85 | - | NP | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 15,15 | 15,28 | 15,28 | 2022/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | - | - | 15,56 | 2011/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 15,75 | 2011/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Budíkovice | Třebíč | 15,76 | 15,74 | 15,76 | 2023/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Radíkov | Přerov | - | - | 15,81 | 2011/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sychotín | Blansko | 15,92 | 15,53 | 15,92 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radíkov | Přerov | 16,07 | 15,93 | 16,07 | 2012/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,12 | 16,13 | 16,13 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hrobice Explosia | Pardubice | 16,13 | 16,20 | 16,20 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nevcehle | Jihlava | 16,07 | 16,34 | 16,34 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pšánky | Hradec Králové | 16,40 | 16,18 | 16,40 | 2023/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nevcehle | Jihlava | 16,43 | 16,42 | 16,43 | 2007/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nevcehle | Jihlava | 16,44 | 16,09 | 16,44 | 2009/08/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chrášťany | Litoměřice | 16,03 | 16,45 | 16,45 | 2010/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Petrůvky | Třebíč | 16,53 | 16,51 | 16,53 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sloup | Praha-západ | 16,04 | 16,55 | 16,55 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Budišov | Třebíč | 16,04 | 16,59 | 16,59 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,19 | 16,61 | 16,61 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Budišov | Třebíč | 16,03 | 16,62 | 16,62 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Sychotín | Blansko | 16,67 | 16,09 | 16,67 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sloup | Praha-západ | 16,77 | 15,78 | 16,77 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 16,77 | 16,43 | 16,77 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Libuň | Jičín | 16,76 | 16,77 | 16,77 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stařeč | Třebíč | 16,77 | 16,64 | 16,77 | 2023/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nevcehle | Jihlava | 16,78 | 16,14 | 16,78 | 2010/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Plumlov | Prostějov | 16,81 | 15,64 | 16,81 | 2023/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Petrůvky | Třebíč | 16,30 | 16,82 | 16,82 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Výčapy | Třebíč | 16,44 | 16,88 | 16,88 | 2012/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Budišov | Třebíč | 16,93 | 16,71 | 16,93 | 2019/09/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chrášťany | Litoměřice | 16,52 | 16,94 | 16,94 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 13 | 01.09.2018 09:51 | |
| Tlumič | 15 ** | 0 | 24.08.2018 14:33 | |
| Lucie Samková | 15 ** | 0 | 23.08.2018 18:15 | |
| Ondřej Zemánek | 16 ** | 0 | 01.09.2018 08:12 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 01.09.2018 09:47 | |
| Lukáš Brtník | 16 ** | 0 | 01.09.2018 08:42 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 31.08.2018 06:55 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 4 | 01.09.2018 09:51 | |
| Lucie Samková | 16 ** | 0 | 23.08.2018 18:15 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 01.09.2018 09:33 | |
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 23.08.2018 09:12 | |
| Ondřej Zemánek | 16 ** | 0 | 01.09.2018 08:15 | |
| Lukáš Brtník | 16 ** | 0 | 01.09.2018 08:43 | |
| Tlumič | 16 ** | 0 | 24.08.2018 14:36 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















