| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 08. 2022 21:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | FNC |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,14 | 15,14 | 14,83 | |
| 2. | Brada - Rybníček | Jičín | 15,19 | 15,19 | 15,11 | |
| 3. | Březová | Liberec | 16,24 | 16,24 | 14,75 | |
| 4. | Karlinky | Liberec | 16,28 | 15,74 | 16,28 | |
| 5. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 16,36 | 16,36 | 16,05 | |
| 6. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 16,42 | 15,33 | 16,42 | |
| 7. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,69 | 16,69 | 16,38 | |
| 8. | Škodějov | Semily | 16,99 | 15,81 | 16,99 | |
| 9. | Janův Důl | Liberec | 17,69 | 16,91 | 17,69 | |
| 10. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 18,00 | 18,00 | 15,58 | |
| 11. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 18,70 | 18,70 | 16,99 | |
| 12. | Březovice | Mladá Boleslav | 18,80 | 18,64 | 18,80 | |
| 13. | Sezemice | Mladá Boleslav | 20,21 | 19,74 | 20,21 | |
| 14. | Škodějov Dorost | Semily | 22,16 | 21,77 | 22,16 | |
| 15. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 22,83 | 22,83 | 22,75 | |
| 16. | Ploukonice | Semily | 23,00 | 22,85 | 23,00 | |
| 17. | Záskalí | Liberec | 23,42 | 23,42 | 23,27 | |
| 18. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 29,91 | 29,91 | 29,75 | |
| 19. | Koberovy | Jablonec nad Nisou | 31,53 | 31,38 | 31,53 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 17,92 | 17,92 | 17,45 | |
| 2. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 18,11 | 18,11 | 17,72 | |
| 3. | Olešnice | Semily | 18,14 | 18,14 | 18,14 | |
| 4. | Slatiny | Jičín | 18,81 | 18,66 | 18,81 | |
| 5. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,88 | 18,88 | 18,56 | |
| 6. | Škodějov | Semily | 20,91 | 20,91 | 20,75 | |
| 7. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 22,10 | 22,10 | 19,91 | |
| 8. | Karlinky | Liberec | 22,77 | 21,99 | 22,77 | |
| 9. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 22,83 | 22,83 | 22,13 | |
| 10. | Vesec | Semily | 25,11 | 25,11 | 24,33 | |
| 11. | Sezemice | Mladá Boleslav | 25,52 | 20,20 | 25,52 | |
| 12. | Jeřmanice | Liberec | 27,21 | 27,21 | 19,63 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Březová | Liberec | 19,08 | 19,00 | 19,08 | |
| 2. | Brada - Rybníček | Jičín | 20,35 | 20,19 | 20,35 | |
| 3. | Březovice | Mladá Boleslav | 21,03 | 21,03 | 20,64 | |
| 4. | Škodějov Dorost | Semily | 22,53 | 22,53 | 21,83 | |
| 5. | Roztoky u Semil | Semily | 22,92 | 22,92 | 21,67 | |
| 6. | Škodějov | Semily | 23,56 | 23,56 | 22,94 | |
| 7. | Záskalí | Liberec | 24,05 | 24,05 | 23,89 | |
| 8. | Sezemice | Mladá Boleslav | 24,64 | 24,17 | 24,64 | |
| 9. | Vesec | Semily | 24,78 | 24,78 | 24,63 | |
| 10. | Petrašovice | Liberec | 26,05 | 26,05 | 25,03 | |
| 11. | Janův Důl | Liberec | 26,21 | 26,21 | 26,05 | |
| 12. | Koberovy | Jablonec nad Nisou | 26,24 | 26,24 | 26,16 | |
| 13. | Hodkovice nad Mohelkou Ženy | Liberec | 28,61 | 27,91 | 28,61 | |
| 14. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 28,69 | 28,69 | 27,44 | |
| 15. | Dalešice Ženy | Jablonec nad Nisou | 29,75 | 22,80 | 29,75 | |
| 16. | Česká Lípa | Česká Lípa | 36,61 | 36,61 | 36,14 | |
| 17. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 37,47 | 37,47 | 35,68 | |
| 18. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 85,52 | 80,05 | 85,52 | |
| 19. | Ploukonice | Semily | NP | NP | NP | |
| 19. | Pěnčín | Liberec | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chyjice | Jičín | 14,89 | 14,81 | 14,89 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Březová | Liberec | 15,05 | 14,81 | 15,05 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,14 | 14,83 | 15,14 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,18 | 15,13 | 15,18 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Brada - Rybníček | Jičín | 15,19 | 15,11 | 15,19 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,36 | 1,52 | 15,36 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,42 | 15,03 | 15,42 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Březová | Liberec | 15,42 | 15,50 | 15,50 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Olešnice | Semily | 15,51 | 14,89 | 15,51 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,56 | 15,18 | 15,56 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Bechov | Mladá Boleslav | 15,70 | 15,70 | 15,70 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,42 | 15,74 | 15,74 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Karlinky | Liberec | 15,72 | 16,03 | 16,03 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 16,13 | 15,58 | 16,13 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Brada - Rybníček | Jičín | 15,52 | 16,14 | 16,14 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 16,24 | 15,77 | 16,24 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Březová | Liberec | 16,24 | 14,75 | 16,24 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 16,27 | 16,11 | 16,27 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Karlinky | Liberec | 15,74 | 16,28 | 16,28 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 16,36 | 16,05 | 16,36 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,33 | 16,42 | 16,42 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 16,45 | 15,52 | 16,45 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,91 | 16,46 | 16,46 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 16,49 | 16,50 | 16,50 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,55 | 15,96 | 16,55 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,69 | 16,38 | 16,69 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,03 | 16,74 | 16,74 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Škodějov | Semily | 15,89 | 16,75 | 16,75 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,58 | 16,78 | 16,78 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Janův Důl | Liberec | 15,66 | 16,83 | 16,83 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 17,92 | 17,45 | 17,92 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 2. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 18,11 | 17,72 | 18,11 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 3. | Olešnice | Semily | 18,14 | 18,14 | 18,14 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 4. | Mělník Blata | Mělník | 18,17 | 18,09 | 18,17 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 5. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,27 | 18,19 | 18,27 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 6. | Olešnice | Semily | 18,39 | 17,98 | 18,39 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 18,66 | 17,64 | 18,66 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 8. | Veselá | Semily | 18,74 | 18,50 | 18,74 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 9. | Slatiny | Jičín | 18,66 | 18,81 | 18,81 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 10. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,88 | 18,56 | 18,88 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 19,11 | 18,47 | 19,11 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 12. | Radimovice | Liberec | 18,46 | 19,40 | 19,40 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 13. | Karlinky | Liberec | 19,55 | 19,57 | 19,57 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 14. | Jeřmanice | Liberec | 18,38 | 19,70 | 19,70 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 15. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 19,91 | 19,28 | 19,91 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 16. | Krásná Ves A | Mladá Boleslav | 20,41 | 20,17 | 20,41 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 17. | Škodějov | Semily | 20,91 | 20,75 | 20,91 | 2022/08/19 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 18. | Slatiny | Jičín | 20,92 | 19,18 | 20,92 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 19. | Huť | Jablonec nad Nisou | 20,97 | 20,24 | 20,97 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 20. | Sezemice | Mladá Boleslav | 20,50 | 20,97 | 20,97 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 21. | Mělník Chloumek | Mělník | 20,72 | 21,03 | 21,03 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 22. | Pěnčín | Liberec | 21,16 | 20,78 | 21,16 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 23. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 20,85 | 21,31 | 21,31 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 24. | Žehrov | Mladá Boleslav | 21,36 | 20,50 | 21,36 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 25. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 21,39 | 20,88 | 21,39 | 2023/08/26 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 26. | Karlinky | Liberec | 21,52 | 20,03 | 21,52 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 27. | Březová | Liberec | 21,52 | 20,50 | 21,52 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 28. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 21,67 | 18,94 | 21,67 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 29. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 21,75 | 20,27 | 21,75 | 2021/09/04 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| 30. | Hodkovice nad Mohelkou | Liberec | 20,74 | 21,83 | 21,83 | 2020/08/29 | Útok, sklopné terče, 2xB široké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/16 | Pěnčín - Huť, IV. kolo PKL | |
| 2026/05/16 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
| 2025/05/18 | Pěnčín - Huť, PKL Pěnčín | |
| 2025/05/18 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
| 2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
| 2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
| 2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
| 2022/08/19 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
| 2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
| 2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















