| Liga: | Velká cena OSH Přerov |
| Stránky pořadatele: | http://www.obecparsovice.cz/spolky-sdruzeni/sdh-parsovice/ |
| Kdy: | 14. 07. 2013 09:30 |
| Kontakt: | Lubomír Dostál |
| Telefon: | +420728938877 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Lubomír Dostál |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,50 | 17,50 | 17,50 | |
| 2. | Hlinsko | Přerov | 17,69 | 17,69 | 17,69 | |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 17,91 | 17,91 | 17,91 | |
| 4. | Rychlov | Kroměříž | 18,20 | 18,20 | 18,20 | |
| 5. | Kunovice | Vsetín | 19,08 | 19,08 | 19,08 | |
| 6. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 19,60 | 19,60 | 19,60 |
|
| 7. | Paršovice | Přerov | 19,95 | 19,95 | 19,95 | |
| 8. | Bohuslávky | Přerov | 20,09 | 20,09 | 20,09 | |
| 9. | Hostašovice | Nový Jičín | 20,42 | 20,42 | 20,42 | |
| 10. | Opatovice | Přerov | 23,05 | 23,05 | 23,05 | |
| 11. | Potštát | Přerov | 24,76 | 24,76 | 24,76 | |
| 12. | Býškovice | Přerov | 24,92 | 24,92 | 24,92 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | 16,11 | 16,19 | 16,19 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radíkov | Přerov | 16,34 | 16,38 | 16,38 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,25 | 16,64 | 16,64 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radíkov | Přerov | - | - | 16,73 | 2012/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,00 | 16,98 | 17,00 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,23 | 17,01 | 17,23 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kunovice | Vsetín | - | - | 17,27 | 2012/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Rychlov | Kroměříž | 17,29 | 17,24 | 17,29 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pravčice B | Kroměříž | 17,35 | 17,25 | 17,35 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Špičky | Přerov | 17,41 | 17,16 | 17,41 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,50 | 17,50 | 17,50 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,52 | 16,89 | 17,52 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Paršovice | Přerov | 17,53 | 16,75 | 17,53 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 17,60 | 16,80 | 17,60 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice | Kroměříž | 17,61 | 16,75 | 17,61 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hlinsko | Přerov | 17,69 | 17,69 | 17,69 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Opatovice | Přerov | - | - | 17,73 | 2010/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kunovice | Vsetín | 17,13 | 17,75 | 17,75 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,95 | 17,78 | 17,78 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice A | Kroměříž | 17,70 | 17,80 | 17,80 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Střítež nad Ludinou | Přerov | 17,85 | 17,28 | 17,85 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Milotice nad Bečvou | Přerov | 16,99 | 17,90 | 17,90 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Komárovice | Vsetín | 17,90 | 17,69 | 17,90 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pravčice | Kroměříž | 17,91 | 17,91 | 17,91 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Paršovice | Přerov | 17,53 | 17,93 | 17,93 | 2019/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Paršovice | Přerov | 17,86 | 17,94 | 17,94 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Paršovice | Přerov | 17,94 | 17,23 | 17,94 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Opatovice | Přerov | 17,97 | 17,70 | 17,97 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Opatovice | Přerov | 17,03 | 17,98 | 17,98 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Loukov | Kroměříž | - | - | 18,03 | 2007/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 0 | 12.07.2013 17:01 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 0 | 09.07.2013 12:05 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 13.07.2013 21:04 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 11.07.2013 11:41 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 12.07.2013 15:19 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 10.07.2013 16:15 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 10.07.2013 12:30 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Navrátil | 17 ** | 23 | 13.07.2013 21:03 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 14 | 10.07.2013 12:31 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 7 | 10.07.2013 16:15 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 4 | 12.07.2013 15:20 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 0 | 09.07.2013 12:06 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 11.07.2013 11:42 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 0 | 12.07.2013 17:02 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















