| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhoum.8u.cz |
| Kdy: | 24. 06. 2018 12:00 |
| Kontakt: | SDH Ostrov u Macochy |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Jiří Vymazal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 17,15 | 17,15 | 16,53 |
|
| 2. | Němčice | Blansko | 17,24 | 17,20 | 17,24 |
|
| 3. | Žernovník | Blansko | 17,38 | 17,38 | 16,64 |
|
| 4. | Sychotín | Blansko | 17,76 | 17,68 | 17,76 |
|
| 5. | Černovice B | Blansko | 17,98 | 17,98 | 17,86 |
|
| 6. | Malá Lhota | Blansko | 18,33 | 18,33 | 17,96 |
|
| 7. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,51 | 18,51 | 17,59 |
|
| 8. | Senetářov B | Blansko | 18,64 | 18,64 | 18,34 |
|
| 9. | Černá Hora | Blansko | 18,91 | 18,57 | 18,91 |
|
| 10. | Sebranice | Blansko | 19,10 | 19,10 | 19,08 |
|
| 11. | Sudice | Blansko | 20,33 | 18,84 | 20,33 |
|
| 12. | Hodějice | Vyškov | 20,42 | 17,85 | 20,42 |
|
| 13. | Černovice | Blansko | 31,53 | 31,53 | 17,59 |
|
| 14. | Žďár | Blansko | NP | NP | NP |
|
| 14. | Kotvrdovice | Blansko | NP | 44,32 | 24,71 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hodějice | Vyškov | 16,67 | 16,65 | 16,67 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Stražisko | Prostějov | 16,89 | 16,84 | 16,89 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Janovice | Bruntál | 16,96 | 16,87 | 16,96 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Míchov | Blansko | 17,01 | 17,04 | 17,04 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,95 | 17,05 | 17,05 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radostín nad Oslavou B | Žďár nad Sázavou | 16,75 | 17,05 | 17,05 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bořitov | Blansko | 16,87 | 17,11 | 17,11 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sychotín | Blansko | 17,05 | 17,11 | 17,11 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olešnice X | Olomouc | 17,12 | 16,84 | 17,12 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sychotín | Blansko | 17,12 | 16,95 | 17,12 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žernovník | Blansko | 16,94 | 17,14 | 17,14 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sychotín | Blansko | 17,14 | 17,05 | 17,14 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Prchalov | Nový Jičín | 16,03 | 17,21 | 17,21 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,21 | 17,15 | 17,21 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ludéřov | Olomouc | 17,03 | 17,22 | 17,22 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,22 | 16,67 | 17,22 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Hodějice | Vyškov | 16,88 | 17,24 | 17,24 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kuřim B | Brno-venkov | 17,23 | 17,26 | 17,26 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovník | Blansko | 17,22 | 17,26 | 17,26 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Stražisko | Prostějov | 16,80 | 17,28 | 17,28 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice | Vyškov | 17,29 | 17,25 | 17,29 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovník | Blansko | 17,31 | 17,18 | 17,31 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Obora | Blansko | 17,33 | 17,32 | 17,33 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Stražisko | Prostějov | 17,36 | 17,36 | 17,36 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Míchov | Blansko | 17,48 | 17,10 | 17,48 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Stanoviště | Brno-venkov | 17,48 | 17,14 | 17,48 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Loučany | Olomouc | 17,49 | 17,15 | 17,49 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Těšetice TYFOČÁCI | Olomouc | 16,59 | 17,50 | 17,50 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Obora | Blansko | 17,51 | 16,89 | 17,51 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Míchov | Blansko | 17,54 | 17,48 | 17,54 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















