| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhoum.8u.cz |
| Kdy: | 02. 07. 2017 12:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Jiří Vymazal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 17,23 | 17,23 | 16,95 | |
| 2. | Němčice | Blansko | 17,66 | 17,66 | 17,39 | |
| 3. | Černovice | Blansko | 17,75 | 17,75 | 16,67 | |
| 4. | Žďár | Blansko | 18,39 | 17,90 | 18,39 | |
| 5. | Sebranice | Blansko | 19,16 | 18,97 | 19,16 | |
| 6. | Ostrov u Macochy | Blansko | 20,00 | 20,00 | 18,48 | |
| 7. | Černovice B | Blansko | 21,41 | 19,06 | 21,41 | |
| 8. | Žernovník | Blansko | 29,02 | 29,02 | 28,46 | |
| 9. | Sudice | Blansko | 29,20 | 27,48 | 29,20 | |
| 10. | Černá Hora | Blansko | NP | 19,22 | 18,20 | |
| 10. | Malá Lhota | Blansko | NP | - | - | |
| 10. | Sychotín | Blansko | NP | - | 17,00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sychotín | Blansko | 15,76 | 16,31 | 16,31 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník | Blansko | 16,53 | 17,06 | 17,06 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hodějice | Vyškov | 17,12 | 17,00 | 17,12 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Senetářov | Blansko | 17,15 | 16,53 | 17,15 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Senetářov | Blansko | 17,23 | 16,95 | 17,23 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žernovník | Blansko | 17,17 | 17,23 | 17,23 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Němčice | Blansko | 17,20 | 17,24 | 17,24 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bořitov | Blansko | 17,27 | 17,08 | 17,27 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Němčice | Blansko | 17,05 | 17,31 | 17,31 | 2016/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 17,38 | 16,64 | 17,38 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Němčice | Blansko | 17,46 | 17,40 | 17,46 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Žernovník | Blansko | 17,28 | 17,49 | 17,49 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Žernovník | Blansko | 16,21 | 17,57 | 17,57 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 17,21 | 17,62 | 17,62 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Sychotín | Blansko | 17,57 | 17,63 | 17,63 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Němčice | Blansko | 17,66 | 17,39 | 17,66 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Černovice | Blansko | 17,75 | 16,67 | 17,75 | 2017/07/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,75 | 17,24 | 17,75 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sychotín | Blansko | 17,68 | 17,76 | 17,76 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Senetářov | Blansko | 16,12 | 17,87 | 17,87 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bousín | Prostějov | 17,95 | 17,92 | 17,95 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Černovice B | Blansko | 17,98 | 17,86 | 17,98 | 2018/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Šošůvka | Blansko | 17,93 | 18,01 | 18,01 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bořitov | Blansko | 18,01 | 17,61 | 18,01 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Černovice | Blansko | 18,21 | 17,49 | 18,21 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Černovice | Blansko | 18,23 | 17,38 | 18,23 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Malá Lhota | Blansko | 18,24 | 17,51 | 18,24 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hodějice | Vyškov | 17,65 | 18,26 | 18,26 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Senetářov | Blansko | 18,27 | 16,36 | 18,27 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olešnice | Olomouc | 17,85 | 18,32 | 18,32 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 15,68 | 15,15 | 15,68 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Račice | Vyškov | 15,78 | 15,64 | 15,78 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ostrov u Macochy | Blansko | 15,23 | 15,85 | 15,85 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Senetářov | Blansko | 16,33 | 16,14 | 16,33 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,38 | 16,26 | 16,38 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hartmanice | Svitavy | 16,40 | 16,18 | 16,40 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | 16,33 | 16,65 | 16,65 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,71 | 16,31 | 16,71 | 2023/06/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychotín | Blansko | 16,82 | 16,04 | 16,82 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,81 | 16,90 | 16,90 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Senetářov | Blansko | 17,02 | 16,61 | 17,02 | 2021/08/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Račice | Vyškov | 17,19 | 16,49 | 17,19 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Senetářov | Blansko | 17,43 | 17,18 | 17,43 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Velké Opatovice | Blansko | 17,75 | 17,63 | 17,75 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velké Opatovice | Blansko | 17,83 | 17,76 | 17,83 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovník | Blansko | 17,94 | 17,42 | 17,94 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,40 | 18,00 | 18,00 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Němčice | Blansko | 17,97 | 18,05 | 18,05 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velké Opatovice | Blansko | 17,75 | 18,06 | 18,06 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Březina | Blansko | 18,54 | 17,44 | 18,54 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice | Vyškov | 17,03 | 18,54 | 18,54 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žernovník | Blansko | 18,23 | 18,61 | 18,61 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Černovice | Blansko | 18,25 | 18,75 | 18,75 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Černovice | Blansko | 19,01 | 18,54 | 19,01 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pamětice | Blansko | 18,40 | 19,65 | 19,65 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Křenovice | Vyškov | 19,44 | 19,73 | 19,73 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Němčice | Blansko | 19,20 | 19,90 | 19,90 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Velké Opatovice | Blansko | 20,69 | 19,85 | 20,69 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bořitov | Blansko | 21,57 | 20,29 | 21,57 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lipovec | Blansko | 22,07 | 21,70 | 22,07 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 17 ** | 0 | 30.06.2017 14:39 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 17 ** | 0 | 30.06.2017 14:39 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 17,33 | https://youtu.be/c8ruo1KlLMA | Jan Havíř | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 17,33 | https://youtu.be/m7AuuxPH_f0 | Jan Havíř | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 20,40 | https://youtu.be/W-hTNbp73gA | Filip Páral | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 20,46 | https://youtu.be/w4L5eeiB6kA | Filip Páral | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 21,22 | https://youtu.be/2o--zMjbsCE | Lukáš Matuška | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















