| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 08. 2018 20:00 |
| Kontakt: | Jakub Radiměřský |
| Telefon: | 702204580 |
| Okres: | Svitavy |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Jakub Střítežský |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Oldřišov | Opava | 17,87 | 17,87 | 17,13 | |
| 2. | Bohuňov | Svitavy | 18,30 | 18,30 | 17,88 | |
| 3. | Nedvězí | Svitavy | 18,51 | 16,20 | 18,51 | |
| 4. | Desná A | Svitavy | 18,62 | 18,62 | 17,41 | |
| 5. | Černovice B | Blansko | 18,64 | 17,75 | 18,64 | |
| 6. | Lezník | Svitavy | 19,11 | 19,01 | 19,11 | |
| 7. | Hartmanice | Svitavy | 19,98 | 19,98 | 19,59 | |
| 8. | Kamenec u Poličky B | Svitavy | 20,43 | 19,56 | 20,43 | |
| 9. | Sebranice | Blansko | 20,45 | 20,45 | 20,23 | |
| 10. | Sádek | Opava | 20,88 | 20,88 | 20,33 | |
| 11. | Velké Opatovice | Blansko | 22,27 | 20,73 | 22,27 | |
| 12. | Borová | Opava | 25,25 | 22,50 | 25,25 | |
| 13. | Polička B | Svitavy | 28,53 | 19,05 | 28,53 | |
| 14. | Kamenec u Poličky A | Svitavy | 28,89 | 28,46 | 28,89 | |
| 15. | Bystré Janovice | Frýdek-Místek | NP | NP | NP | |
| 15. | Pomezí | Svitavy | NP | NP | NP | |
| 15. | Desná B | Svitavy | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,68 | 15,95 | 15,95 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,10 | 16,27 | 16,27 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Prchalov | Nový Jičín | 16,28 | 16,14 | 16,28 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Olešnice X | Olomouc | 16,13 | 16,30 | 16,30 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nevcehle | Jihlava | 16,40 | 16,15 | 16,40 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Čechtín | Třebíč | 16,42 | 16,07 | 16,42 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Oldřiš | Svitavy | 16,43 | 16,37 | 16,43 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,44 | 16,25 | 16,44 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,44 | 16,30 | 16,44 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Indivindi | Náchod | 16,44 | 16,40 | 16,44 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,23 | 16,46 | 16,46 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Sychotín B | Blansko | 16,55 | 16,26 | 16,55 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,28 | 16,60 | 16,60 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Široký Důl A | Svitavy | 16,22 | 16,61 | 16,61 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Čechtín | Třebíč | 16,00 | 16,62 | 16,62 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rašín | Jičín | 16,63 | 16,37 | 16,63 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Plumlov | Prostějov | 16,11 | 16,66 | 16,66 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 16,74 | 16,58 | 16,74 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,40 | 16,78 | 16,78 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mysločovice | Zlín | 16,82 | 15,98 | 16,82 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mysločovice | Zlín | 16,83 | 15,84 | 16,83 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Třebnouševes | Jičín | 16,27 | 16,90 | 16,90 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešnice | Semily | 16,96 | 16,34 | 16,96 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zbožnov | Chrudim | 16,96 | 16,84 | 16,96 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pomezí A | Svitavy | 17,02 | 16,92 | 17,02 | 2023/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,06 | 17,03 | 17,03 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Olešnice X | Olomouc | 16,84 | 17,05 | 17,05 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hrabůvka | Přerov | 16,18 | 17,09 | 17,09 | 2024/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 17,09 | 16,26 | 17,09 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bezděčí u Trnávky | Svitavy | 17,10 | 16,79 | 17,10 | 2025/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/09/06 | Oldřiš, O pohár starosty SDH | |
| 2025/08/09 | Oldřiš, Oldřišská večerní | |
| 2024/09/07 | Oldřiš, O pohár starosty SDH | |
| 2023/08/12 | Oldřiš, Oldřišská večerní | |
| 2020/08/08 | Oldřiš - Areál za Orlovnou, SDH Oldřiš - O pohár starosty obce | |
| 2019/08/03 | Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce | |
| 2018/08/04 | Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce | |
| 2017/08/05 | Oldřiš areál Za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















